PDA

Zobrazit normální verzi : ZiGoNeK (jiny hrac) --> !o!ens



MaindoBasai
20-11-18, 13:08
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 242746)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '201213'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ZiGoNeK >
[AMXBANS] Tvuj nick: (1)Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1002177
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1002177
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.229.124.12
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.229.124.12
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < !o!ens >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame 3 (gg_fy_deagle_dustworld2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontro





Poznamka:






Dobry den, tenhle ban jsem dostal 10 mesicu dozadu kdy me cs1.6 prestavala bavit tak jsem to chtel aspon ukoncit ve "vetsim stylu" a doplatil jsem na to docela rychle. Doslo mi ze jsem udelal hroznou blbost. Ted to zacali kamosi zase hrat a ja bych chtel s nimi ale nemuzu proto si chci zazadat o unban. Zadost uz jsem vyplnoval asi 2x ale nedostal jsem zadnou zpetnou vazbu.
Byl bych moc rad kdybych dostal unban dekuji.
-ZiGoNek

Toy
20-11-18, 13:21
Ahoj

Zpětnou vazbu jsi dostal vždy, co jsi žádal, ale na unban to bylo vždy příliš brzo.

Neměl potřebu lhát, v každé žádosti se přiznal a nasypal si popel na hlavu. Ban byl udělen 26-01-2018, záleží na banujícím adminovi a ostatních adminech.

Já osobně jsem i pro ten unban, pokud bude cheatovat znovu, tak se na něj beztak brzy příjde)

Bager258
20-11-18, 15:25
10 mesiacov je málo, ja by som bol za vianočný darček a vtedy mu dal UB... bude to po 11 mesiacoch

hofy
20-11-18, 16:14
Já jsem pro unban. Myslím, že pokud hráč ban úmyslně neobchází, nedostal více banů za cheaty a hraje na novém cs, není důvod neudělit unban i dříve, podá-li slušnou žádost o unban.
Aleš je momentálně neaktivní, tak prosím o více názorů, ať můžeme nějak rozhodnout.

anakin_pok
20-11-18, 18:06
Jsem pro unban, hráč dodržel ban, snad se polepšil.

hanba mi
20-11-18, 20:18
tak tak, suhlasim, slusne poziadal, desinu si odkrutil, tak som za UB...

Pelargos
21-11-18, 10:06
Myslím, že v tomto prípade nie je problém udeliť unban. A keďže si (hofy) jeden z mála, ktorý to môže vyriešiť aj bez Aleša, tak si myslím, že to kľudne môžeš odbanovať.

hofy
21-11-18, 10:27
Díky, ban zrušen.