PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin



fake?
20-11-18, 15:39
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 251185)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'abhop'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < fake? >
[AMXBANS] Tvuj nick: ultimate abhop by fake
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:419981039
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:419981039
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.202.89.32
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.202.89.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < saiyajin >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife





Poznamka:






Cau,po pul roce bych rad o prezkoumani dema.. vyjadril se k tomu jen teddy a zoid,ktery usoudil,ze skoky z "cheated" dema nejsou stejne jako demo z localu (nova hra) .. Prece jenom nemuzu mit stejne skoky a celkove styl bhopu,kdyz skacu na mape,kde je prostoru 3 prdele a muzes si strafovat jedna basen a na mape,kde se soustredis na ty bloky.. poprosil bych tedy o nove prezkoumani a popripade scan vsech dem...
http://csko.cz/dema?UPD=Cls8djUc (demo,ze ktereho jsem byl zabanovan)

http://csko.cz/dema?UPD=USdY20zK ( demo natocene pred chvili.. stejna mapa,stejnej styl bhopu)

http://csko.cz/dema?UPD=rB1adBkb (local hra- mapa bkz_goldbhop..

Dik

hofy
20-11-18, 16:08
Ahoj, proč jsi netrval na prošetření v době, kdy jsi žádal o unban? Tvoje vyjádření jsem považoval tak trochu za nepřímé přiznání. Teď nerozumím tomu, co může být na úrovni v případě, kdy chh nevyřeší neoprávněný ban?


Svoje jsem ti k tomu napsal Zoide:) jsem rád,že má kotelna aspoň chh na úrovni,ikdyž s banem nesouhlasím a stojím si za tím,že jsem nic zvyhodnujícího nepoužil:) můžete lock a tobě díky Zoide za tvůj čas.

fake?
20-11-18, 16:17
Ahoj, proč jsi netrval na prošetření v době, kdy jsi žádal o unban? Tvoje vyjádření jsem považoval tak trochu za nepřímé přiznání. Teď nerozumím tomu, co může být na úrovni v případě, kdy chh nevyřeší neoprávněný ban?

Hele narovinu.. Zoid je pro vás takovej "bůh",jelikož má zkušenosti,dělá chh pro kreedz komunitu.. takže vyměnili jsme si v Pm pár ohledů na to,ale nevěděl jsem už,co bych měl udělat pro to,abych ho přesvědčil:)..Handshow natočit nemůžu,nemá mě kdo natocit.. no a prostě chtěl jsem si počkat nějakou dobu a chtěl to znovu přezkoumat i od furien adminu klidně.. stále si stojím za tím,že mám natolik nahráno a natolik zkušenosti,že toto demo není cheated,ale jen pouhé kolečko bez žádných aliasů v configu.

Latins
20-11-18, 22:15
Jediný, kdo to může posoudit, tak jsou JUMP admini. Dost pochybuji, že má někdo jiný realnou šanci na rozeznání.

Zkusil bych kontaktovat Lurkyho, Shooting-Stara, Zoida. Hapa a Teddym teď asi nebudou moct.

Koprakek
22-11-18, 15:19
bump

fake?
22-11-18, 17:23
Jediný, kdo to může posoudit, tak jsou JUMP admini. Dost pochybuji, že má někdo jiný realnou šanci na rozeznání.

Zkusil bych kontaktovat Lurkyho, Shooting-Stara, Zoida. Hapa a Teddym teď asi nebudou moct.

V tom případě furien admini banuji ty abhopy jen tak?:blink:

Zoid
25-11-18, 22:34
Do zprávy jsem ti dost dopodrobna vysvětlil, proč si dostal ban a jaký jsou důkazy. Navíc mi píšeš naprostý nesmysly o tom, jak si dostal VAC ban, takže už ani nevím, čemu u tebe věřit...

Lurky
26-11-18, 08:45
podla detectu tam mal vysoke values no, nevim co zoid vtedy vyskumal kedze fog mal ok, ostatny staty taky, pokial to bol jwj co asi ne tak by som bol za ub kedze to uz nebanujem permou
a mozna i celkovo bych bol pro ub, sice ho neznam ale vid jeho historiu hlasenia cheaterov za mna urcite polahcujuca okolnost

Zoid
27-11-18, 10:18
Byl to abh, akorat ne moc dobrej.

fake?
27-11-18, 18:30
Byl to abh, akorat ne moc dobrej.

Jo,takže to byl tak špatnej bhop,že jsi mi napsal,že by se mohlo jednat O bhop lepšího hráče :D .. není problém po unbanu jít na jump server a tam ti ukážu můj bhop,kde uvidíš všechny staty.. skáču na kolečku a za tím si tu budu stát:)

Zoid
29-11-18, 10:41
Zkopíruju ti sem to, co jsem ti psal do zpráv, že skáčeš na kolečku ti věřím, že si nepoužil žádnej externí program už moc ne ;)


Já: Na tom demu z localu máš skoro poloviční úspěšnost na skoky a taky jiný jump pattern, než v demu na serveru, jak je to možné? :)

Ty: teď nějak nechápu:) jump pattern myslíš styl bhopu?:O

Já: Kdyz mas jump na kolecku, jednim otocenim posles cca 4-8 jump commandu s ruznymi rozestupy. Pokud mas nejaky bhop, ktery jen tupe neposle +jump, kdyz se ti zmeni flag IN_JUMP, ale simuluje scroll, tak ho simuluje temer vzdy stejne.
Tenhle pattern se dost vyskytuje v demu, ktere je z knifu, ale nevyskytuje se v demu, ktere si mi poslal. Obcas se stejny pattern vyskytuje pri nejakem bugu v driveru mysi, ale ten jsem vyloucil tim, ze se nevyskytuje v tvem demu z localu.

Teď mi řekni, co bys dělal, kdyby ti tu nějaký jouda na serveru dal těměř každej druhej odraz perfect s téměř totožným patternem a pak ti na svojí obhajobu pošle demo z localu, kde sice nic není, ale skáče v něm jak největší matlák a odrazí se dobře sotva každej pátej skok...

Taky uspesnost z 40% (coz je hodne i na dobreho hrace) ti v novem demu klesla pod nejakych 20% (coz je tak prumer hrace, co obcas nekde skace).

fake?
29-11-18, 18:22
Já ti rozumím,ale ty pochop,že ty odrazy dávám jiný,když jsem na groundu,můžu si strafovat halelujah a nebo když mám před sebou bloky... Už nevím,jak bych vás přesvědčil ,že žádný program na skákání nepoužívám,tak tu jsem teď natočil z mapy bkz_wildbhop bhop.. uvidíš,jak skáču jinak na groundu bez bloků,kde si můžu házet myší jak chci a bhop s bloky,který vypadá už hůře.. ale jak říkám,jsem zvyklej za ty roky na bhop z knifu,kde se blbě odrazíš,ale hned dalším jumpem zase můžeš nabrat rychlost a takhle furt...

tu je to demo http://csko.cz/dema?UPD=RX4U3UBi .. dokoukejte do konce

fake?
04-12-18, 19:52
Je tu ještě někdo,kdo by se na to mrknul? :)

Seeya
04-12-18, 23:39
Když na demu lítají fpska vesele přes 100 a airaccelerate není default, tak se ani nekouknu. Naštěstí nejsem knife admin. :-P

fake?
05-12-18, 05:48
Když na demu lítají fpska vesele přes 100 a airaccelerate není default, tak se ani nekouknu. Naštěstí nejsem knife admin. :-P

Joo kezby mi litali fps přes 100 xdd já mít přes 100 fps,tak mi bouchne komp,lel

fake?
13-12-18, 22:20
Za chvíli to tu bude ležet měsíc,takže bych rád poprosil Hoppeho,DinGa,Hapalicka,jestli by na to nemrkli a vyjádřili se:) Děkuji

Latins
13-12-18, 22:30
V klidu. Uvolni se, udělej si pohodlí. Ty nikam pospíchat nemusíš :happy:
Stále platí původní verdikt. Takže do 20.5.2020 je času dost.

E//: Pokuď si Steamak, což ty si, tak by se měl dávat unban až po 2 letech.

fake?
14-12-18, 05:57
V klidu. Uvolni se, udělej si pohodlí. Ty nikam pospíchat nemusíš :happy:
Stále platí původní verdikt. Takže do 20.5.2020 je času dost.
joo,to já nikam nespěchám,jen bych si rád zaskákal a mrkl na knife:).. a do roku 2020 bych měl ten ban nějak dlouho :doge:

Edit: jo tak to se omlouvám,to je pro mě nová informace:) každopádně si nemyslím,že by mělo být tak obtížné zkouknout clear demo a napsat verdikt:)

Zoid
14-12-18, 15:38
Když budu mít aimbot a pak půjdu na server a ukážu, že umím trefit hlavu i bez toho, dostanu unban?

fake?
14-12-18, 16:03
Když budu mít aimbot a pak půjdu na server a ukážu, že umím trefit hlavu i bez toho, dostanu unban?

Už řešíš hovna vcelku :) ty jsi své vyjádření napsal,já si počkám na vyjádření ostatnich:)

Britny
24-12-18, 20:34
Za chvíli to tu bude ležet měsíc,takže bych rád poprosil Hoppeho,DinGa,Hapalicka,jestli by na to nemrkli a vyjádřili se:) Děkuji

Už to zde leží víc jak měsíc, to opravdu není nikdo, kdo by ještě se mohl podívat, aby se to s konečným verdiktem mohlo nějak uzavřít?

Lurky
24-12-18, 20:52
tusim ze mame rekord :-)

DinGo
24-12-18, 20:57
Tu nie je moc čo riešiť, abh..

E: časy ti písať nebudem, je to vidno v celom deme

fake?
25-12-18, 01:08
Tu nie je moc čo riešiť, abh..

Tak mi napiš situace/časy,ve kterých jsem použil něco jiného než scroll.. proč když napíše Lurky,že jsem měl hodnoty v pořádku a celkově tam nic nebylo,tak napíšeš abhp bez jakéhokoliv objasnění.. kdyby jsi aspoň napsal čas a co se ti tam na tom nezdá,ale ty napíšeš jen abhp a tím to hasne,jak kdybys byl jen zaujatej vůči mně.. ta kvalita chh a celkovo vyjadřování upadla,to je všem známo,ale že nedokážete odlišit program pro lepší bhop a hraní zkušeného hráče s kolečkem,to už mi hlava nebere,lel

E:// doufám že nežádám moc,ale za mého adminování to tu bylo běžnou věcí,že se časovali dema a až pak se napsali verdikty..

fake?
26-12-18, 16:07
Na svoji obhajobu jsem si dovolil obhájit pár situací:

12:17- normální bhop..je vidět,že nemám stejnou rychlost. Odrazy za mě v téhle situaci perfektní,ale nic těžkého tohle na zaskákání
12:48 - pomáhám si dost strafama , navíc při killu enemyho by mi to pravděpodobně nadskočilo,protože jak se chceš soustředit na kill a sundání prstu z mezerníku těsně před hráčem.
13:02- to samé,navíc jsem si tam pomohl odrazem pro vyšší rychlost a to doskákání v nějakej určitej rychlosti ti zvládne každej hráč,co si občas zaskáče na bhopu.
13:10- tady jsi mohl vidět,jak jsem se normálně odrazil,ale udělal jsem miss click a strafe z mej strany byl už zbytečný
13:21- jdou vidět mé strafy.. pak přestanu strafovat a zpomalím se.. kdybych měl abhop,tak to doskáču a nedělám divadýlko.
13:36- kdybych tu měl abhop,tak bych měl ten poslední odraz skvělej a né že bych ho takhle zkonil a ani se neodrazil.
14:04- není tam stejná rychlost.. ke konci mi už dojde fast,jelikož tam ani nezastrafuju
14:14- tady uznávám,že se mi ty odrazy povedli a tím pádem mám tam tu rychlost stejnou .. myslel jsem si,že tam tou škvírou se protáhnu,ale místo toho se zastavím o spoluhráče a poskočím si
14:36- jop,celkem dobrej bhop.. na tej je to fajn,protože když se skáče jenom ad,tak stačí hejbnout myškou do tej strany,na kterou se odrazím a nemusím tam myší šaškovat a strafovat jak blázen..pak by pravděpodobně přišlo to,že kdybych mu nehitl hlavu,tak bych si poskočil.. kdežto já jsem mu jí hitnul,tak mohlo přijít i to,že bych pak skočil dál dopředu.. což nepřišlo
14:42- je krásně vidět,jak se snažím nabrat nějakou rychlost odrazama,při tom strafuju.. pak si už jen doskáču ten kousek za enemym..nic velkého
15:03- první pomocnej odraz o zídku.. potom strafuju a i ta rychlost je jiná a abhopu neodpovídající
15:16 - strafe,nic víc
15:25- krásně vidět,jak jsou ty odrazy úplně odlišné .. uvidí i člověk se zeleným zákalem
15:50- dám hs,prolítnu hráčem a hned při dopadu už začnu strafovat,abych nabral rychlost
16:01- chci si pomoct odrazen o zíďku,no bohužel mi při dopadu nevyjde odraz
16:22- jestli tuhle situaci považuješ za cheated,tak nechápu,jak můžeš banovat abhopy.. krásně vidět můj opatrnej bhop a soustředění se na každej odraz , rychlost také minimální
17:10- krásně mu dám hs,hned po fragu začnu dělat bhop.. toto skákání ze strany na stranu má výhodu,že si člověk může naprosto ideálně udržovat rychlost.. navíc kdybych tu byl zaplý,poskočím si o enemyho,protože mu dám hit tak 0.98 a není možné takhle rychle sundat ten prst

19:14- za mě jediný čas,co by se dal považovat za abhop,protože né každý dokáže sladit tu rychlost a načasování odrazu.. mně se to povedlo,protože to bylo načasovaný.. ale myslím si,že pro hráče,co se věnuje hře 7/8 let,konkrétně jenom knifu ,kde si povětšinu času dává hráče stylem bhop+wait na pohyb hráče dopředu a zareagování,tak je tento bhop možný

navíc v žádném čase jsem nezaregistroval bhop,který by byl čistě autobhopový,kde bych měl tu stejnou rychlost a nepomáhal si strafama.

Koprakek
11-01-19, 15:14
taso

Lurky
11-01-19, 17:47
tanis

fake?
14-01-19, 05:59
Už by se to mohlo dořešit no.. ja se budu dokola a dokola opakovat,protože jsem žádný program či cokoliv jiného na demu nepoužil:)

Fast212
14-01-19, 11:07
Ako tu môže ležať jedna žiadosť o ub 2 mesiace? Keď sa tu už nikdo nevyjadrí tak to aspoň locknite s konečným verdiktom.

Folowed
14-01-19, 16:21
zdar
Když ne jump at tak se vyjádřim já. Na demo sem nekoukal protože o tom vím prd ale souhlasím s lurkym v tom že je vzhledem k hlášení prospěšnej pro jump servery.
Takže jestli se nemůžete rozhodnout a jeden říkáte lampa a druhej okno tak mu dejte UB.. Ale jestli si je Zoid na stopro jistej tak to už locknete.
Nekterý žádosti o práva trvaj kratší dobu a to je co říct..

hofy
17-01-19, 14:04
Situace je taková, že po udělení banu existuje přiměřená lhůta pro požádání o unban, což jsi sice učinil, ale po vyjádření dvou adminů jsi sám požádal o uzavření žádosti. Pokud bys o uzavření nežádal, byly by pro ponechání banu vyžadovány další vyjádření a měl bys nárok na vyjádření se k tebou uváděným komentářům k jednotlivým časům apod.
Momentálně je již lhůta pro žádost o unban uplynulá, žádáš tedy o přezkum, který lze zahájit při pochybnostech ze strany adminů.
Z vlastní inicitativy můžeš obeslat jednotlivé jump adminy s žádostí o kontrolu dema a pokud by se našla nějaká pochybnost, můžeme dále řešit. Tahle žádost nic kromě nejistého vyjádření Lurkyho nic nepřinesla a ani přinést nemusela, žádný vymahatelný nárok na posuzování dema už zde není, příslušnou lhůtu jsi promeškal.
Je to běžný a myslím spravedlivý postup, který zjednodušeně vychází ze správního řádu. Doporučit tedy aktuálně mohu jen možnost zkusit napsat adminům sourkomě (nevyjádřil se např. Hoppe).
Jen ještě opravím, co tu padlo - pokud nedošlo k nějaké mně neznámé změně, ban ti vyprší po roce, tj. 20-05-2019. Nárok na unban na základě této žádosti zde není.