PDA

Zobrazit normální verzi : práva?



Masif
24-11-18, 12:29
dobrý den... jsem hráč na oldschoolu mam odehranejch spoustu hodin... hlásim cheatery... chtěl bych mit přístup k tomu abych mohl třeba někoho vykopnout.... nebo i víc,,,, moje ID je <MK> MaSif... ...... steam id mužu dodatečně dodat........ já už nevim jak má vypadat žádost o práva... četl jsem vše.... ale myslimm že dělam vše dobře
<MK> MaSif" 850 STEAM_0:1:435566152 0 00:45 26 0

ahoj..... jmenuju se David ale všichni mi řikaj MasiF .. je mi 30 v lednu 31 jsem od Poděbrad... Městec.. mam 8 let syna hraje minecraft.... je moudřejší než já... chtěl bych požádat o práva .. na oldschoolu... hraju jen tam .. sem tam dust 2 ale to neřešim... jsem momentálně 29 rank... hraju čistě a nebaví mě cheatři... a lidi co nemaj úctu ke hře...
http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6335095
steam id a id hledám děkuju

Nihilia
26-11-18, 08:28
Toto...je...dobrý..."ftip"...

Raději...se..věnuj...synu...a...případně...hledej. ..steamID.

P...R...O...T...I...

znedlob
26-11-18, 12:22
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/111/795/Image1.png

NE

hofy
26-11-18, 13:03
Ahoj,

děkujeme za žádost, ale jednou z podmínek přijetí je také hlášení cheaterů. Na fóru nemáš kromě žádosti o unban žádné příspěvky.
Admin práva jsou především zodpovědnost, není možné žádat o práva jen proto, že bys chtěl mít možnost někoho vykopnout ze serveru.
Kromě toho by také měla mít žádost o práva nějakou úpravu. To, že nevíš, jak by měla žádost vypadat znamená, že k ni nepřistupuješ příliš zodpovědně. Je třeba více se zapojovat do dění a zjistit si, jak co funguje.

Jistě pochopíš, že je i v tvém zájmu, aby na serverech měli pravomoce pouze ti, kteří prokázali nějakou míru zkušeností. Samozřejmě oceňujeme, že nemáš žádný ban, ale to a vlastnění originální hry s dobrým rankem k udělení admin práv nepostačuje. Momentálně tedy žádost uzavírám. Další žádost si můžeš podat za půl roku, což by měl být dostatečný čas pro adekvátní nasbírání zkušeností.