PDA

Zobrazit normální verzi : LOL (jiny hrac) --> AOT



SROUBOVAK
24-11-18, 16:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 261606)
[AMXBANS] Mas 4 dnu, 3 hodin, 40 minut a 55 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'neustale kopirovanie viacerych nickov COD SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < LOL >
[AMXBANS] Tvuj nick: (1)Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1545528570
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1545528570
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.163.40.139
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.163.40.139
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < AOT >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Superhero (40 lvl) (de_forge)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Uz po treti se ptam o UNBAN ja vim ze vas uz asi nudim ale ja uz nemuzu vidrzet z BANEM :sad: A kvuli tomu se furt ptam o UNBAN no takhle kdyz mi date UNBAN tak SLIBUJU ze NEukradnu ZADNEJ NICK a kdyz jo nebude mi vadit klidne i perma.

Byl bych rád za odpověd.

Grakon2702
24-11-18, 17:33
Ahoj. Nezakládej další žádosti o UB. Můžeš být zabanován i zde na fóru.

SROUBOVAK
24-11-18, 18:05
Furt to same ? Ahoj. Nezakládej další žádosti o UB. ? :D

SROUBOVAK
24-11-18, 18:07
A jinak Hofy udelal "predmet" kde rika ze kdyz se pouci o BANU tak muze byt udelen UB : http://csko.cz/forum/showthread.php?33142-Zalo%9Eit-%9E%E1dost-o-unban-POSTUP-jak-se-IHNED-p%26%23345%3Bipojit-FAQ-k-ban%26%23367%3Bm Napsal tam přesně tohle : Poučil jsem se z daného provinění a rád bych si opět zahrál co nejdříve. Lze to?
Podejte žádost o unban a popište situaci, která nastala. Pokud jste si uvědomili dané porušení pravidel a jedná se o první takové porušení, často lze ban zkrátit nebo přímo zrušit. Výjimkou jsou však cheaty za které se unban zpravidla nedává (viz. první bod).

Koprakek
24-11-18, 21:10
Pleteš si ty body dohromady.

SROUBOVAK
25-11-18, 13:39
Nepletu. Ty mi jen nechceš zkrátit UB. Ale podle Hofyho na to práva mam ( na zrušení,zkrácení BANU )

hanba mi
25-11-18, 13:48
Pleties, pravo na podanie ziadosti mas vzdy, co si aj urobil (asi celkom 4x ale budis) a rovnako ma banujuci admin pravo na to, aby ti ziadne ub alebo skratenie banu nedal...my respektujeme tvoje pravo na zalozenie ziadosti, tak ty respektuj nase pravo rozhodnut, ze ziadne skratenie/ub nedostanes...

hofy
28-11-18, 14:39
Ban ti za 2 hodiny vyprší, tak jen vysvětlení. Důležitá je věta: Pokud jste si uvědomili dané porušení pravidel a jedná se o první takové porušení, často lze ban zkrátit nebo přímo zrušit.
Ve tvém případě jde o soustavná porušování stejného pravidla. Nezbývá nám tedy nic jiného než délky banu navyšovat.