PDA

Zobrazit normální verzi : Deathrun Free



Andr008
25-11-18, 18:50
Hráč *JS*Sebisek se teleportuje skrze celou mapu dr. Nevim jestli to máte v nějaké možnosti na serveru kazdopádně je to špatně a chtěl jsem to s vámi probrat.

NICK: *JS*Sebisek
ID: VALVE_0:0:936100549
Screenshot: http://leteckaposta.cz/526373480
DEMO: http://leteckaposta.cz/585598692

Budu rád, když se vyjádříte. Díky

Samco
25-11-18, 21:43
Ahoj, tento bug som doteraz nepostrehol. Nebolo to tak, že hráč, ktorý mal byť u T sa ku koncu/pred začiatkom kola rýchlo odpojil a jeho to šuplo k T?

E: Vlastne spomínaš DR Free, tak s tým T to je potom blbosť.

Andr008
25-11-18, 21:44
Jedná se o DR bez T a tohle dělal pokaždé a pak pouštěl pasti ostatním CT.

Samco
25-11-18, 21:46
To je divné. Skracovať sa to dalo len cez tie surfy, ktoré potom boli zablokované.

Náhodou nevieš, či to robil len počas hrania arcticu v aktuálnom čase alebo aj už niekedy predtým?

Andr008
25-11-18, 21:48
Dělal to kdykoliv prvně jsem si všiml, že jako nejrychlejsi hráči s kamarádem jsme dokončovali mapu a najednou zasek a teleportoval se vedle nás což nam ubralo FPS kouslo hru a zpomalilo nás proto jsem sem psal. Rad bych vyjadření od vedení.

Samco
25-11-18, 21:54
Jedine, že by to bol nejaký lokálny bug v rámci načítania mapy. Inak si to nedokážem vysvetliť. Je pravdepodobné, že tam bude hrať aj zajtra. Ak by sa hral opäť arctic a uvidel by si ho tam, upozornil by si nás prosím cez hlásenia prostredníctvom výkričníku? Respektívne ak by nikto z adminov neprichádzal, mohol by si prosím skúsiť natočiť ešte ďalšie demo? Kľudne aj dlhšie, 2-3 kolá.

hofy
25-11-18, 23:37
Ahoj, na demu není nic nestandardního. Na Deathrun Free se mohou hráči teleportovat na libovolné místo na mapě klávesou t (funkce spraylogo). Mohou se díky tomu vracet na místo, které jim dělá problémy a trénovat (což je ostatně účel serveru).
Zablokovat centrálně spouštění pastí není možné. Řešilo se to blokem vstupu do T zóny, bohužel to už na DR FREE není a bylo to nahrazeno bloky z klasického DR (zkratky). Na mapu arctic jsem to tedy přidal, ta je dost oblíbená, ale časově to teď na všech mapách provést nestíhám. Myslím, že jde jen o ojedinělý případ.