PDA

Zobrazit normální verzi : Ttt <->



Vice1
25-11-18, 20:43
# 5 "unique corporation" 618 STEAM_0:1:70538072
http://csko.cz/dema?UPD=tiHZWzOQ

Samco
25-11-18, 21:49
Sťažnosť je údajne neopodstatnená. Admina z TTT, ktorý bude demo prezerať preto výrazne prosíme o dôkladné a nestranné prešetrenie dema.

SaltySalt
26-11-18, 08:40
Môžeš mi tu situáciu trochu bližšie objasniť ? Nerozumiem prečo ťa zabil, pretože točíš dema od nejakej chvíle. Predtým sa mohlo niečo stať napr. si ho hitoval apod. to mi nemôžeme vedieť. Lepšie je točiť dema od začiatku mapy a vyčasovať situácie. Budem rád ak sa na to pozrie ešte nejaký iný admin.

E: Ja by som to zabanoval ale chcem počuť vyjadrenie ostatných adminov.

E2: Stretol som nahláseného hráča v hre, ktorého som sa na danú situáciu opýtal. Odpovedal, že v minulosti mal s tebou nejaké konflikty, že si ho hitoval a teraz ti to iba vracial. Slušne som mu vysvetlil, že takýmto spôsobom sa to nerieši a má volať admina. Takže moje finálne rozhodnutie je, že mu ban nedám. Ak má na to iný admin iný názor, nech sa páči.

Vice1
26-11-18, 09:44
Môžeš mi tu situáciu trochu bližšie objasniť ? Nerozumiem prečo ťa zabil, pretože točíš dema od nejakej chvíle. Predtým sa mohlo niečo stať napr. si ho hitoval apod. to mi nemôžeme vedieť. Lepšie je točiť dema od začiatku mapy a vyčasovať situácie. Budem rád ak sa na to pozrie ešte nejaký iný admin.

Napsal jsem ti to do soukromé zprávy.

edit: Dobře.

Vice1
26-11-18, 16:51
Takže až mě někdo nahlásí za random tak ti stačí napsat, že jsem s tím hráčem měl v minulosti problém a teď mu to jenom vracím a díky tomu nedostanu ban? Ok.

Můžete lock.

Britny
30-11-18, 11:59
Dávám LOCK na požádání zakladatele.

Kdyby s tím měl nějaký admin problém viz. příspěvek 3. edit 2. může někomu napsat o odemčení a vyjádřit se.