PDA

Zobrazit normální verzi : Ray --> Operak



MarFols
26-11-18, 17:10
Vypis z konzole:


Mas BAN pro tento server! (id 261883)
[AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 5 hodin, 12 minut a 29 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Urazky admina (voice) - Moznost unbanu po domluve na foru'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Ray >
[AMXBANS] Tvuj nick: Ray
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:79683721
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:79683721
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.103.190.54
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.190.54
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame 2 (gg_blowout2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:






Delam to poprve, nevim jak jiste, proste vcera bratr si zahral 1.6 jeste s kamosem a oba dva zacali na serveru nadavat ci co, tak se chci zeptat, jak presne tady funguje rozdavani UNBANu, dekuji.

Operak
26-11-18, 19:07
Ahoj, zde se unbany "nerozdávají". Zde se o unban žádá. Nicméně popíšu situaci na serveru.

Pár lidí začlo nadávat což bylo ještě v mé toleranci a pouze jsem dané lidi upozornil. Když kamarád tvého údajného bratra začal slovně napadat rodinu jednoho z hráčů, dostal kick. Po připojení prohlásil do voicu "Jo ty jsi admin", tvůj bratr prohlásil také do voicu cituji "Né admin, kokot je to". Zde je na místě omluva z tvé (bratrovo) strany a dále se rozhodnu, jestli ban zruším úplně nebo zkrátím.

Toy
26-11-18, 19:27
Ahoj, zde se unbany "nerozdávají". Zde se o unban žádá. Nicméně popíšu situaci na serveru.

Pár lidí začlo nadávat což bylo ještě v mé toleranci a pouze jsem dané lidi upozornil. Když kamarád tvého údajného bratra začal slovně napadat rodinu jednoho z hráčů, dostal kick. Po připojení prohlásil do voicu "Jo ty jsi admin", tvůj bratr prohlásil také do voicu cituji "Né admin, kokot je to". Zde je na místě omluva z tvé (bratrovo) strany a dále se rozhodnu, jestli ban zruším úplně nebo zkrátím.

Takže jsi mu dal na 12 týdnů ban za slovo kokot ? chápu to správně ?

hanba mi
26-11-18, 19:54
Podla mna ta dlzka bola dana preto, aby ziadatel prisiel na forum a vysvetlil situaciu. K banu a reasonu - ja som asi menej citlivy na tieto reci a slova, u mna by pochodil s mute...

Grakon2702
26-11-18, 21:13
Zdravím, taky bych řešil max přes mute.

Madunax
26-11-18, 23:51
Pro UB

Bager258
26-11-18, 23:56
Pre UB, mute, kick a keď pokračuje ban maximálne na hodinu...

Operak
27-11-18, 08:44
Mám na urazeni adminu svůj názor a využívám pravidla, které mi dává právo mu dát takhle dlouhý ban. Mute by nepomohl, při napomenutí by pokračoval. Škoda že jsem smazal vše co mi potom přišlo na steam do komentu atd..

Toy
27-11-18, 15:49
Mám na urazeni adminu svůj názor a využívám pravidla, které mi dává právo mu dát takhle dlouhý ban. Mute by nepomohl, při napomenutí by pokračoval. Škoda že jsem smazal vše co mi potom přišlo na steam do komentu atd..

Tohle všechno je sice moc a moc hezký, ale má to podle mě pár háčků.

Sice tu máš nějáký právo zohlednit to, že ty urážky byly směřovaný na člena AT, ale rozhodně by sis to neměl přeložit tak, že můžeš banovat hráče na 12 týdnů za to, co ti napsal hráč, kterej žádá o UB. Celkově po tom, co jsem začal bejt zase aktivní už delší dobu nechápu to, jak se některých z vás dokáže dotknout kdejaká volovina a hned šaháte po banu. To, že jseš admin neznamená, že jsi polobůh. Kdyby on ty nadávky adresoval jinýmu "obyčejnýmu" hráči, když to přeženu, tak by po něm neštěkl ani pes.

To, že ti po tom psal na Steamu sem vůbec nepleť. Dám si ho do blacklistu a neřeším, když vidím, že se neumí bavit normálně. To je pro mě vždy argument o konzistenci dětský přesnídávky) Ban by se měl snad vždycky odvíjet od toho, co proběhlo ve hře, né mimo ní.

Myslím, že by tady měl určitě proběhnout unban. A né to tu zase nechat trčet xxx dní jen pro to, že někdo někomu trošičku pošramotil ego. Neříkám, že se choval ukázkově, ale tohle je max na ban v řádu hodin, né týdnů.

valentino
27-11-18, 16:00
toy ma pravdu, určitě pro unban

Operak
27-11-18, 16:32
Má ub, příště, jestli bude pokračovat na serveru tak mu unban dávat rozhodně nebudu. :thumbdown:

MarFols
27-11-18, 21:52
Až teď jsem zjistil, jak tady odpověděť, díky za unban, rozhodně, už nepůjčuju účet, jelikož jsem csko hrával již spoustu let zpátky a chytla mě taková ta nostalgie a najednou, že mám BAN, tak díky za vysvětlení, Hezký den.