PDA

Zobrazit normální verzi : Nominácia na nejakého hráča kto by premenil pointy



N1HiL
28-11-18, 19:36
Zdravím, neviem ci to sem presne patrí ked tak opravte ma Dík.

Tak mohol by sa vybrať jeden hráč/aktívny admin ktorý by
menil pointy?

Jednalo by sa o všetky pointy zo všetkých serverov ze by menil nie napr len z aim.


Napísal som kotlovi a burakovi, viem lenn o týchto 2 ze môžu premeniť, saintpepo neodpísal ani po 5 mesiacoch cca ale tak nevadí no, človek si na tu to zvykne.

Kotel, no asi nema cas :D
Burak no ked uz je náborár tak asi ma svoje povinnosti s adminmi ktorý začínajú no ale aj tak myslím si ze by mohol niekedy 'čeknúť' pm a venovať sa tomu comu je určený na tento portal :D

Dakujem za vaše odpovede, ked si to vlastne niekto prečíta a da prácu si napisat par viet :D

Mojou nomináciu by bol budúci furien admin :p off man
na tu to pozíciu

Grakon2702
28-11-18, 20:07
Zdravím. Burák se vyjádřil k dlouhé čekací lhůtě na převedení ranku tak, že si hráči často svoje rozhodnutí brzo po převedení rozmyslí. Proto nechává delší čekací lhůtu na to, aby si hráč uvědomil, zda to opravdu tak chce a bude na tom trvat i po nějaké době. Pokud by přišlo na diskuzi o novém člověku, který by mohl mít práva na převádění ranků, tak by to určitě neměl být žádný nováček, nýbrž starší zkušený admin, na kterého je opravdu spoleh a který je aktivní na fóru. Já bych si pod tím třeba představoval Koprakeka.

N1HiL
28-11-18, 20:20
No a co ked sa jedna o kupu steamu?
Clovek ma ns prejde na steam a chcel by preniesť pointy len nemôže lebo je dlha lehota na to
Teraz co som pisal pred 5 dnami cca alebo týždeň uz neviem, som sa vyjadril,, dôvod :kúpa steamu''
Tak myslím si ze keby si to precital :D malo by to iny pohľad, ns nick mam rezervovaný a za to ho nemôžem používať na steame :D


A dávnejšie saintpepa ani nevravím 5 mesiacov cca :D

Burak1
28-11-18, 21:29
Těm, co mi poslali pm se všemi potřebnými údaji to změním po nějaké době. Co se mi ale stávalo, tak tito stejní hráči si to často rozmyslí a po měsíci chtěli zase úplně jiný nick, což taky není nejlepší (viz grakon nahoře). Dále neměním nicky lidem, kteří nejsou schopni, ani po prosbě o doplnění, poslat všechny potřebné informace.. těmi jsou starý nick, nový nick, id, ip a server, na kterém má k přehození ranku dojít. Také nepřehazuji ranky těm, kteří si o to žádají hodně často, kdysi jsem bral hodně často jako 6 měsíců, nyní je to 6 měsíců+ (většinou řešeno individuálně). Také spamování nepomáhá, tím se mi v tom dělá zbytečně bordel a akorát se tím zvyšuje šance, že na někoho dalšího zapomenu. Pokud je čas, dívám se na to třeba každý týden o víkendu, teď toho času bohužel zas tak moc nemám, takže jsem rád, když všechno stihnu zkontrolovat jednou za měsíc. Také bych rád upozornil, že pokud se někdo bude pokoušet o krádež, a že už tady tací byli, budu to trestat banem minimálně na 2 týdny.

E: A také bych chtěl říct.. dělám to zadarmo a pokud není někdo schopný ani poprosit, je nějaká pravděpodobnost, že tu zprávu budu ignorovat.

N1HiL
28-11-18, 22:16
Ospravedlňujem sa ti burak ze som ta dávnejšie cca 4 mesiace do zadu s tym otravoval ccaale teraz to tam mas pekne napísané co som ti poslal

Tak prosím ta burak o to aby si si pozrel pm odomna :D

A nemyslím si ze by mal hrac na tomto portáli prosit o svoje pointy aby mu presunuli z ns na steam

Portal som podporoval vipkami ze som si ich kupoval
Tak nevidím dôvod prosiť o svoj nahratý cas prosiť aby sa mi presunuli ale zo slušnosti mas tam to prosím a chápem ta co ti tam píšu z nicku na nick a id ip nikde chápem :D
Ale opakujem mas to tam pekne napísané teraz :Dodomna




A ked sa ti nepáči tak vo vasom at chate napis ze nestíhaš alebo nemas náladu na pozíciu preposielanie pointov, určite by sa na to niekto našiel :) (nemyslel som to v zlom :p)