PDA

Zobrazit normální verzi : Boti



MlgMonster
29-11-18, 22:54
Měl jsem svůj rezervovaný server a vždy,když jsem dával boty a byl jsem ve spectatu tak je to odpojovalo.:censored:

Niko97971
29-11-18, 23:40
To si si rezervoval server a chcel si sa pozerať na botov ako hrajú proti sebe?

Bastien
30-11-18, 09:37
To si si rezervoval server a chcel si sa pozerať na botov ako hrajú proti sebe?

Get rekt :laughing1:
Jestli si chceš zahrát proti botům, tak na to máš kolonku nová hra. Rezervovaný jsou hlavně pro více hráčů.

Military
30-11-18, 12:28
Dobrý deň dlho som tu nebol :) On asi myslel že čaká na niekoho, ale nechce sa v režime diváka, dívať na holé steny a čakať. Raz som na jedného extrémistu, takto čakal skoro 40 minút, tam ten server nemal zabudovaných ani botov. To keď povie idem sa najprv naobedovať a príde po 40 minútach, to je ako keby myslel idem sa naraňajkovať, dať si olovrant, ešte aj obed a dopozerať klip na youtube a potom zapnúť počítač. Daj do konzole príkaz I bot_join_after_player "0" I Konzolu otvoríš stlačením klávesnice pod ESC. Ten príkaz znamená že bot ma povolenie sa pripojiť na server, aj bez priamej prítomnosti hráča. Takže môžeš telefonovať a rukov si prepínať, čo sa zatiaľ deje. Potom keď budeš nimi hrať a stále tam budeš sam, môžeš dať príkaz bot_allow_rogue 1 boti prehodia taktiky za stratégie v priamom boji hlavne ak ich prepadneš nebudú tak húževnatý, no ich plán začína, nie od boja, alebo dosiahnutia destinácie, ale od spawnu. Rozdelia sa a budú plniť ciele misie, no náhodné trasy (hliadkovať) a zároveň ak ťa niektorý spozoruje, budú sa ťa snažiť obkľúčiť a odrezať ti všetky cesty. Nemáš zač :)