PDA

Zobrazit normální verzi : S.k.O.t.H.y.E.r --> Britny



REBBYCZ
03-12-18, 15:44
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 262256)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 49 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '205524'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Bugovani zbrani'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < S.k.O.t.H.y.E.r >
[AMXBANS] Tvuj nick: S.k.O.t.H.y.E.r
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:381782351
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:381782351
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.112.86.123
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.112.86.123
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==============================





Poznamka:






ban nepravem .. nebugoval jsem nic jen jsem v behl pri sparte do aimu vzsel ven a nemel ani stit moje nevzhoda .. bugovalo tam asi 10 lidi takye chci videt dukaz nebo vsech 11 banu z toho stejneho serveru ... tim padem zadam o UB dukaz neni a to ze kamarady nebanujes neni muj problem :) demo mam i ja z rana z toho primo takze klidne budu resit dal i to jak admin si tak zabijel koho chtel hazel grabem gany teckum a tak dale vse mam i z dukazem ....

Britny
03-12-18, 16:01
http://csko.cz/forum/showthread.php?66350-JB-bugovani-gun zde hlášení

Záměrně si to bugoval a ještě si tam s tím pobíhal + radíš, jak to mají bugovat, takže náhoda to nebyla. Moc dobře víte, že bugování je zakázané. To jaké máš ty důkazy o jiných mě moc nezajímá, dokud je nedáš jako hlášení a budou oprávněné. A nevím jaké kamarády, já banovala na základě toho dema. Jestli máš důkaz na admina, tak ho nahlaš, ale tady je jasný důkaz na tebe + lhaní, že ty nic, jen si tam vlezl.
UB by problém nebyl, protože ste tam jen bugovali, ale za to jak si to popsal, se mi moc UB ani dávat nechce jako varování pro příště, ale ještě to tu nechám chvilku ležet a počkám, co mi dál k tomu napíšeš :)

REBBYCZ
03-12-18, 16:10
jo chyba to mozna byla ale po nikom jsem nestrilel nic nevidim duvod kdybych zamerne po nem strilel nereknu nic .... taky nema dat spartu a kempit na vezi kde se knemu neda dostat..... bugovalo tam hromada lidi .... ne jen 2 ale asi 10 ...ale to je jedno den to vydrzim a jj hend jak dojdu dom hodim to jsem na toho admina problem me to nedela stejne stim opet nikdo nic neudela jako vzdy tady na kotelne ....

a pravidla nezakazuji nijak rikat jak se buguje a tak to je mam procteny za ty roky dost co hraju

Britny
03-12-18, 16:14
Právě proto ti říkám, že mi nedělá problém ti aji dát UB, protože sem to už vysvětlila. Aspon víš, že i za toto se dá dostat ban, protože se to nemá a místo abyste šli na něj, tak běžíte automaticky do aimu a bugujete, kdyby nahlašující udal více jmen, tak jim ty bany dám a udělám stejný postup jako u tebe, tak si na to dávej příště pozor a nebuguj.

Máš UB.

REBBYCZ
03-12-18, 16:16
dekuji ale pokud ti dal demo musi tam byt videt vice lidi teda nemusi nahlasovat jmena staci se mrknout na demu ne ? kazdopadne dekuji a ono je to tezky kdyz hlaseni poslu nez nekdo dojde je dalsi kolo a nikdo nic neresi nebo dojde uvidi kamarada odpoji se a neresi nic je to slozity no ...

Britny
03-12-18, 16:22
Na tom demu směřoval jen na vás dva, kde se ukázali nicky, takže to jde těžko poznat. Zbytek neměli zbraně, jen vy dva, kteří ste teoreticky mohli víc ohrozit to CT, navíc ten druhý už má za to slušnou historii. Jinak zakázané to není, že jim poradíš, jak na to, ale bylo to myšleno na to, že si psal, že to máš neprávem, protože si tam jenom vešel, ale vyšel si už se zbraní. Zbytek se o to jen pokoušel. To bych spíš mohla brát jako "nevěnování se modu" také. Ale tak dávej si na to příště pozor.

Nuuu,da!!
03-12-18, 16:35
Zde se musím britny zastat, tobě tedy přijde normální učit lidi jak porušovat pravidla? že to "není napsané v pravidlech" ono nemusí být vše napsané v pravidlech, jen stačí začít logicky uvažovat (y)