PDA

Zobrazit normální verzi : Neznalosť pravidiel na JB !



Cl1n
04-12-18, 14:33
Dobrý deň prišiel som domov zapol CSKO a tam hráč menom [Kakao] Ironman1M Kakáček STEAM_0:1:183326587 Hráč z GameShitu totálna ignorácia chatu MFK každé kolo "Chote do boxu na zadnú,, stenu hráči išli na zadnú stenu všetých zabil (je to aj v deme) skákanie do simonovania CT tlačítka (pustil náhodu len tak keď nebol simon) aj po niekoľkých upozorneniach od CT pokračoval

Demo - http://leteckaposta.cz/325832717

KajSinek
04-12-18, 17:45
Zdravím,
toto je na riešenie v hre. Je to hráč dosť pravdepodobne z iného portálu. Úlohou banu je hlavne hráča poučiť. Tohto hráča treba upozorniť priam v hre, aby sa to neopakovalo. Po upozornení je väčšia šanca, že sa to nezopakuje. Ja som za to, že je to nebanovateľné.
I keď sa rozhodne, že to nikto nezabanuje, tak i cez to ďakujem za hlásenie.

Britny
04-12-18, 23:40
Bohužel je to ns, pokud je to tak, jak píšeš, tak já jsem za ban i toto je formou poučení. Běžně k nám chodí hráči z GS a dělají tu bordel a svá pravidla - akor steamáci, kteří jsou ve většině samotní admini.. Taková porušení se vždy banovala.. V logu jiné připojení, jak dnes není. K CT mají chodit hráči co znají pravidla, mají už něco nahráno. Jinak tvoje SID je špatně psané, tak toto je jeho správné STEAM_0:1:183326587 ..

Cl1n
05-12-18, 15:57
Bohužel je to ns, pokud je to tak, jak píšeš, tak já jsem za ban i toto je formou poučení. Běžně k nám chodí hráči z GS a dělají tu bordel a svá pravidla - akor steamáci, kteří jsou ve většině samotní admini.. Taková porušení se vždy banovala.. V logu jiné připojení, jak dnes není. K CT mají chodit hráči co znají pravidla, mají už něco nahráno. Jinak tvoje SID je špatně psané, tak toto je jeho správné STEAM_0:1:183326587 ..

Tiež si myslím že by to malo byť trestané banom nakoľko hráča aj CT upozornovali niekoľko krát ale uneho úplný nezáujem... až pokým už nezačal narušovať simonovy hru simon dava príkazy a on "drž hubu,, až pokým ho simon nezabil budúce kolo zasa... a takto to pokračovalo až pokým sa neodpojil. A ďakujem za upozornenie že tam mam chybu :)

Britny
05-12-18, 17:17
Za jeho neznalost a co tam dělal bych mu dala tak 2 týdny, ale že spamoval reklamu na jiný portál, dostal větší trest na měsíc na všechny servery. UB může řešit jinde, kdyby si došel.

Díky

LOCK