PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak - Demencia



Kaco
05-12-18, 18:04
Nick: NinjaHyper

Steam ID: VALVE_0:0:2059371766

ip: 176.62.232.5

Demo: http://csko.cz/dema?UPD=kK0gEYcd (Demo začína v 2:49)

Opis: Hráč menom NinjaHype bol Simon. Mal som mať výhodu lenže on ju ignoroval a ani mi ju nezrušil a už dával ďalšiu ale v zápätí ho T zabil takže pre niekoho to môže biť nebanovateľné.
A ďalšia vec, bol to čistý frager už len na začiatku kola povedal nech mame ísť v čupe do boxu a ja som sa len 3x postavil a nazabil ma (našťastie nemá aim). Ale na predminulej mape tiež fragoval len stade už demo nemám Bohužiaľ.

KajSinek
05-12-18, 18:58
Zdravím,
ty si si vyberal kocky. No na mape kocky nie sú. Samozrejme tu ide o slovíčko hore, dole, ale asi mal iba neznalosť v mape tak netušil, že chceš štvorce. Dal VD, no neviem čo ho k tomu doviedlo. Netuším, čo sa dialo predtým. Dával ďalšiu výhodu, no bola prerušená jeho zabitím, takže sa už nedozvieme, čo vlastne chcel spraviť. Demo je nebanovateľné.

Kaco
05-12-18, 19:14
Zdravím,
ty si si vyberal kocky. No na mape kocky nie sú. Samozrejme tu ide o slovíčko hore, dole, ale asi mal iba neznalosť v mape tak netušil, že chceš štvorce. Dal VD, no neviem čo ho k tomu doviedlo. Netuším, čo sa dialo predtým. Dával ďalšiu výhodu, no bola prerušená jeho zabitím, takže sa už nedozvieme, čo vlastne chcel spraviť. Demo je nebanovateľné.

Bol mód a vyhral ho.

Grakon2702
06-12-18, 10:17
Zdravím. Souhlasím s KajSinkem. Nevíme, co měl Simon v úmyslu, neboť byl zabit, a proto nemáme jak vyvodit závěr. Nebanovatelné.