PDA

Zobrazit normální verzi : Lump jménem Groxen



STERAC NA PONORCE
10-04-12, 00:02
Myslím si, že hodně těžký případ na posuzování, protože hráč je bez ohledu na "vymoženosti" hráčem dobrým...

Každopádně za mě si nedovoleným způsobem pomáhá :-)

"GroXeN 5x5 AP DNISHE GO" 4554 STEAM_0:0:37645172

Tak "nech sa páčí"...

http://csko.cz/dema/upload/dir/groxen.dem

http://csko.cz/dema/upload/dir/groxen2.dem

Montty non skill
10-04-12, 00:21
To první demo mi nejede, ale na tom druhém bych tipl že něco má. Sice asi skill, ale docela ví kde kdo je. Je škoda, že nemáš VIP aby jsi viděl jak ví.
Dle mě má, ale necháme ostatní kolegy na vyjádření.

Facened
10-04-12, 00:25
Neverím že by Groxen dačo mal (demo som nepozeral) on bol na shifters 5 on 5 prví a ešte v nejakých tých sekciach on ma strašne dobrý skill

Montty non skill
10-04-12, 00:34
Jen jsem našel ( neříkám, že má, ale proč má na dvou servrech banána?)
http://www.gamesites.cz/amxban/Classic_servers/ban_list.php?bid=29042
http://www.war-server.net/amxbans/search.php

STERAC NA PONORCE
10-04-12, 00:36
Budu rád, když to někdo projede s WH a udělá v tom jasněji, díky :-)

Lynviy
10-04-12, 05:16
Na gejšits dávaj ban za obyčejný skill, to bych se zas tak nedivil.

EDIT: Dema můžu předat HL. Cheat-Hunterovi u Steamu.

EDIT 2: Nejsem si jistý, viděl jsem pouze 1 demo, na to druhé nemám správnou mapu. Občas tam nějaký Wall Look byl, nebo ten halužný kill přes stěnu. (aim_map_deagle)

STERAC NA PONORCE
10-04-12, 10:12
Hlavně u druhýho dema u konce je námáčklej na bednu (aim_map) a trefí přes ní hned protihráče nahoře na balkoně (tedy přes celou mapu)... kill to je určitě možný, ale už jenom to, že by to někdo vůbec zkoušel je hodně neobvyklý...

Svacinar
10-04-12, 18:06
Neverím že by Groxen dačo mal (demo som nepozeral) on bol na shifters 5 on 5 prví a ešte v nejakých tých sekciach on ma strašne dobrý skill

Ok. Na sft zapne 80% hráčů, i ligoví hráči. Už jsem viděl dost banů v těch jejich rádoby ligách, takže se neni moc čím pyšnit co se týče sft.

Facened
10-04-12, 18:13
Ok. Na sft zapne 80% hráčů, i ligoví hráči. Už jsem viděl dost banů v těch jejich rádoby ligách, takže se neni moc čím pyšnit co se týče sft.

Tak zase nehovorím že by dačo nemohol mať ale že ma aj dobrý skill

Montty non skill
10-04-12, 19:33
Jen si tak matně vzpomínám, tohoto hráče jsme spectili s ceganem nedávno. Zjistil, že jsme tam a začal hrát normálně. Jen pro porovnání přikládám demo.
http://csko.cz/dema/upload/dir/geox.dem
btw: když je takovej skill, tak co hrál teda tady? Kolo před tím dával všechny a najednou jakoby hrál někdo jiný...
To co dával na aim map bylo více než divné. Najdete rozdíl skillu?

BiA Fz
10-04-12, 21:35
Párkrát sem na něj narazil na classic serverech a tam hrával vždy čistě, počítam že i ligu když nikde nemá ban. Třeba si sednul za komp mladší brácha, nebo si prostě jen na aimu zapnul, na tom prvnim demu ty preaimy ale nevěřim, jako jo párkrát tam ten týpek vystřelil než ho Groxen zaaimil, ale párkrát šel na tutovku prostě přes zeď a i kdyby mohl vědět tak nemohl tolikrát tak přesně odhadnout tu pozici..

vedouci venny
10-04-12, 21:38
Tak zase nehovorím že by dačo nemohol mať ale že ma aj dobrý skill

A preto si nepozeral demo lebo kamarad ty piciak

Montty non skill
10-04-12, 21:50
Párkrát sem na něj narazil na classic serverech a tam hrával vždy čistě, počítam že i ligu když nikde nemá ban. Třeba si sednul za komp mladší brácha, nebo si prostě jen na aimu zapnul, na tom prvnim demu ty preaimy ale nevěřim, jako jo párkrát tam ten týpek vystřelil než ho Groxen zaaimil, ale párkrát šel na tutovku prostě přes zeď a i kdyby mohl vědět tak nemohl tolikrát tak přesně odhadnout tu pozici..

Bia, jenže my ho spectili s cegánem na zavolání ! Došli jsme, dával nechutně a pak jsme nahrávali a uplně jasně změnil hru. Můj názor-MA a umí s tím hrát, to je vše.

BiA Fz
10-04-12, 21:58
No já sem jen srovnával co sem ho viděl hrát dřív a s tím prvním demem, s tím že tady má souhlasím :-)

Cegan z Lesa
10-04-12, 22:05
V tom prvním demu jde někdy fakt hodně na jisto. Mám s ním ještě jedno demo http://csko.cz/dema/upload/dir/go.dem . Sice žádný náznak na wh tam není ale spíše mě překvapil čas 18:00, jak střelil nozoom s tím awp 2x do úplně stejného místa (jedině, že by to byl fastzoom ale na tom demu to nejde vidět ani při zpomaleném záběru).

mecky
10-04-12, 22:08
Neverím že by Groxen dačo mal (demo som nepozeral) on bol na shifters 5 on 5 prví a ešte v nejakých tých sekciach on ma strašne dobrý skill

Žádný groxen nikdy nebyl na v 5v5 na SHFT první Playoff se ještě pořád hraje ja sám sem tam byl se svým týmem a žádnej groxen tam nebyl. Navíc když se tak dívám na jeho profil tak žádné ocenění nemá takže žádný 5v5 cup taky nevyhrál.

vedouci venny
10-04-12, 22:08
FZ když klikneš rychle tak to vypadá jak NZ

Montty non skill
10-04-12, 22:50
A závěr kolegové?

Corps!
10-04-12, 23:06
Z dema při Aim_map
1:27 zaběhl za bednu a toho hráče vidět nemohl a už jel crossem podle jeho běhu, zjistit na 90%, že tam je v pravo, mohl až po tom, co vystřelil, ale on si tim už byl předím jist...
Takových záběru je více(stačí zkušené oko)např.: že na začátku nekouká po ostatních krabicích kde by mohl být nepřítel, ale jen tam kde někdo je a to jsou ty detaily kterých se hráč s WH nevyvaruje i když se snaží, ale prostě mu to tak nepříjde, všechno vypisovat nehodlám a z toho soudím, že na tyto mapě WH měl...
4:40 Ta HS USP no tak promintě kdyby to bylo jen toto ok řeknu náhoda... Ale není, i to AK se mě zdálo u něj nějaké moc klidé a co jsem koukal na YT tak už AB je fakt prasárna lze tam nastavit kam to se má zaměřovat na jakou část těla, dá se tam i cross poupravit nebo, že se bude aktivovat např každý 3 kill... Takže mě příjde ,že má i AB
Tím AB si jist nejsem(u WH se to lehce pozná a nemusíte ho nějak znát, zkoumat jakto vlastě funguje, do dnes nevím jak to vypadá, ale u hráču ho poznám(viz denodenní linky cheateru v této sekci), ale u AB ne, zvlášť když já ho znám ze spectu nebo z YT ...) Proto to AB řešit nebudu :D Ale WH podle mě měl...

Osobně ho neznám, asi umí, ale tady čístý není a pokud je skill tak nechápu proč toto má zapotřebí... Lidí s cheatama je mě líto, ale z hráču co to umí a používá je, je mě k vzteku a nechápu je...
Na ostatní dema jsem nekoukal nešli mě... A ten pool day,no už na AIM mapách se cheaty hodně, ale hodně blbě poznávají zvlášť u hráčů kteří cs ovládají a vědí jak to dělat aby to nebylo tak poznat takže na te FY mapě to nemá ani cenu koukat...

Krispo
11-04-12, 19:23
Groxen2 (aim_map)

Na téhle mapě se to špatně zjištujě, ale zjistit se to dá vždycky.

2:39 - okamžitě po spawnu kouká přes krabici a ví že tam jde
4:42 - HS USP (vypadalo to jako Silent AB) nejspíš luck
5:21 - přesný díry hned po spawnu
5:40 - nejdřív vykoukl na jistotu pak přesná díra na hlavu AKčkem (ten hráč nestřílel ani ho neviděl)
5:55 až konec - Wall-look

Podle mě WH

ZEUS
11-04-12, 19:25
no teda, nebudu to moc vokecávat,

dle mě tam WH bylo.

/edit: http://www.war-server.net/amxbans/search.php zde si vložte jeho steam id. Vyjede vám to jeho perma ban. - Rád bych se hodil odkaz přímo na ban, ale nějak jim to nejde :D

ace
11-04-12, 19:59
Demá som pozeral, časy ste vypísali, neviem či môj názor budete brať do úvahy, ale zapatý je.

Montty non skill
11-04-12, 20:26
Díky všem za názory, díky stěrač, že jsi si všimnul a nahlásil.
Baned. Lock

Corps!
11-04-12, 20:28
Groxen2 (aim_map)

Na téhle mapě se to špatně zjištujě, ale zjistit se to dá vždycky.

2:39 - okamžitě po spawnu kouká přes krabici a ví že tam jde
4:42 - HS USP (vypadalo to jako Silent AB) nejspíš luck
5:21 - přesný díry hned po spawnu
5:40 - nejdřív vykoukl na jistotu pak přesná díra na hlavu AKčkem (ten hráč nestřílel ani ho neviděl)
5:55 až konec - Wall-look

Podle mě WH

Já koukal tak do té 5 minuty, jak to tu vypsal krispo je to jasné, že to WH měl ještě jsem se koukl na ty časy co tu padly a myslím, že není co řešit Perma-Closed...
Díky, že si někdo dal tu práci a vypsal to =)