PDA

Zobrazit normální verzi : Chybný launcher na cs1.6. Novo stiahnutý :(



Military
17-12-18, 18:29
Dobrý večer, pred nedávnom som spravil životnú chybu, zmazal cs1.6 s počítača a hlavne aj všetky inštalačné programy na csko od kotelny od tých desaťročných po ročné. Teraz som stiahol launcher s kotelny ako predtým s ochranou proti prepisovaniu od iných serverov. Lenže jak som začal inštalovať hru antivirus vždy jak inštalácia začala, mazal nejaký súbor s cska a že sa snaží launcher komunikovať s nejakým programom na ploche s názvom cheatTool.Alt
Nič na ploche nemám len dve zložky, dal som otvoriť cestu k súboru a otvorilo pracovnú plochu kde mam zložku Hry, kôš a Tento Počítač. Zrušil som antivirusovú ochranu, nainštaloval som hru a jak som zapol antivirus znova niečo mazalo a hru som zas nespustil, po každom spustení písalo:

__________________________________________
Fatal Error
__________________________________________
Failed to initialize authentication interface, Exiting...

.................................................. ...........=OK=
__________________________________________


Zmenil som prísne liečenie na liečenie. Nainštaloval pokaždé bolo treba nanovo csko. Teraz csko funguje, ale stále padá na plochu vždy keď sa napájam na nejaký server sa celé minimalizuje a taktiež stlačím v hre napríklad tlačidlo "J" a hra padne s nápisom fatal error zle tlačidlo. Pohužial presný popis toho oznámenia nemám.
Začnem hru znova 2 minúty na serveru COD začnem písať s jedným hráčom že písal kedysi že už končí a že je dobré že je späť. Ani som nedopísal a csko sa zrazu úplne vypne. Začnem zas csko a teraz mám už 14 minút zamrznuté menu v csku hru som spustil a cez správcu úloh vypol už 9 krát.
Kotel stále neodpísal. Teraz počas toho jak hra vždy zamrzne vyskakuje okno:

__________________________________________________ ____________
Video mode change failure
__________________________________________________ ____________
The game has detected that previous attempt to start in openGL
video mode failed.
The game will now run in software mode.

.................................................. =OK=...=Zrušiť=
__________________________________________________ ____________


Za pomoc prípadne alternatívny link na starší inštalačný launcher s Kotelny ďakujem.
Posledný launcher čo som mal s kotelny a fungoval výborne na tomto počítači som stiahol pred
asi rokom.
Hra padla dnes za asi necelé 3 hodiny tak 17 krát.

Aktualizácia:
Spustil som opäť hru, úplne čierny obraz no počul som hrať hudbu v menu hry, nedalo sa vypnúť, musel som reštartovať PC. :(

Grakon2702
17-12-18, 18:47
Ahoj. Zkus odinstalovat hru a ručně smazat i celou složku s hrou. Vypni antivir, stáhni a nainstaluj cs z Kotelny a ještě před tím, než zapneš znova antivir, tak dej celou složku do výjimek v antiviru.

Military
18-12-18, 02:03
Urobil som tak, 3 hodiny som teraz bol v hre a celkom dobre ide. Len sa nejaké veci zobrazujú nedobre, napríklad že nevidím čo píšem do chatu pokiaľ to neodošlem. Ale s tým si poradím. Len si dám čas na prehľadanie príkazu do konzole, ktorý my tie veci presunie s jedného rohu do iného a ešte pár drobností. Veľká vďaka Grakon2702.