PDA

Zobrazit normální verzi : daxer --> Grakon2702



Daxer
17-12-18, 19:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 262925)
[AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 22 hodin, 35 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Bugovani zbrani pri modu historie (hlasil serkezky)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < daxer >
[AMXBANS] Tvuj nick: daxer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:118846735
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:118846735
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.175.112.238
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.175.112.238
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Grakon2702 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravicko damy, panove a decka.
Prijde mi docela prehnany ban za vec ktera byla nahlasena.
Ale co cekat od Grakona, kdyz uz v minulosti ukazal jak je zaujaty, viz. dostal prava tak mi hned jebl permu za prvni vec a to za 3 FKs v noci..
Jsem si docela jisty s tim ze kdyby toto banoval nekdo jiny tak neda tak hloupy ban, jelikoz na demu jde videt ze prvni frajer zabil 3-4 CT a dostal ban na den. Ja zabiju legendu Wentika a dostanu skoro 3 mesice? Kde to jsme, historie od te permy mam 3 bany (a jeden od Operaka ale toho bych neresil jelikoz laska dela divy).

Jinak: Velice si uvedomuji ze to bylo proti pravidlum:( Strasne me to mrzi a jiz bych se snazil se necemu takovemu predejit, vazne..
Tak jsem pro ban maximalne na 3 dny, co si o tom mysli zbytek?
Vemte si ze frajer na demu sejme 3-4 CT a ma 24 hodin ban.

Folowed
17-12-18, 19:39
Cus Sem proti UB (max malé zkrácení)
Už jen proto jakej si šašek +historie.
Wentik už alespon zaregistroval nejaký hranice ale ty si beznadějnej.
Mír.

Operak
17-12-18, 19:46
PROTI UB, nemá cenu tu nic moc vypisovat... Daxer a jeho skupinka by měla mít permu a neřešit to vůbec... Neustálá provokace, dělání problémů, přetvařování se před adminama... Beznadějný případ.

The Frisco
17-12-18, 19:50
jsem pro zkrácení pokud natočíš omluvné video na youtube

Daxer
17-12-18, 19:52
Vy dva vemte někdy své frajerky z 1.6 a běžte se projít ven..
Neuzavírám již na serverech žádnou skupinku, hraji čistě za sebe a pro zábavu, nevím jak tu hru můžete brát ještě tak vážně :taunt:

:PS ale díky za odpovědi u Vás dvou mě nic nepřekvapilo, hlavně že se můžete sežrat i mezi sebou kvůli slečnám z cska, aspoň je pozdravujte, Lištu a Nikoletu

Daxer
17-12-18, 19:53
Nemám kameru, takhle omluva nestačí? :cray:

Grakon2702
17-12-18, 19:54
Zdravím. Abych pravdu řekl, zvažoval jsem, že ti dám rovnou další permanentní ban, ale vzhledem k tomu, že jsou názory mých kolegů nepředvídatelné a chtěl jsem mít klid od dalšího flamu, tak jsem ti dal jen tři měsíce. Za bugnutí zbraní a jejich následné použití během módu banuju standartně maximálně na jeden den. Druhý hráč měl jen jeden ban ve své historii banů, a tak jsem neměl důvod délku banu u něj zvyšovat. Ty máš historii banů velkou. Pohybuješ se tady roky a roky jsi banován za porušování pravidel. Člověk by řekl, že ses poučil, ale ty i přesto všechno pořád porušuješ pravidla. To prostě není normální.

UB ani zkrácení nepřipadá z mé strany v úvahu a tedy tuhle záležitost považuji za vyřešenou. Taky bych tě chtěl upozornit, že pokud po skončení tohoto banu budeš opět porušovat pravidla a já to budu muset opět řešit, tak ti dám automaticky další permanentní ban.

Madunax
17-12-18, 20:10
Jako překroutit max. jednodenní ban na 3 měsíce jen protože máte s Daxerem problém je celkem síla.:taunt: :taunt: :taunt: :taunt:
Jsem pro zkrácení na 1 až 2 týdny, jako by to dostal každý, kdo se nejmenuje Daxer s tou historií.

Bez historie jsou bany za bugování hodinové, max. jednodenní.
S historií - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=242781, týden


E: Vypadá to, že "čuráčci" brečí i u třech měsíců Grakone :)

Daxer
17-12-18, 20:29
Zde Jakub neboli Grakon právě chtěl flame z toho že zabanoval samotného Humana, ale bohužel jeho mozek přišel až po hodině na to že to byla jen kopírka :new_russian: Chceš mít klid od flame? Jinde píšeš jak moc by jsi ho chtěl, jelikož jsi počítal s tím že banuješ samotného admina Humana.
Jelikož Human mu nepřišel udělat flame tak doufal že přijde samotný Daxer, což mu vyšlo. Vyšlo mu nakonec i to že i "jeho kolegové" jak píše zde se za něj postaví (Škoda že hned na jiné komunikaci o Vás netvrdí stejně čiže kolegové) :gabe:

Tak jak píši, počítal s tím že se za něj "kolegové":taunt: postaví.

- Odkaz https://imgur.com/a/nsTG8p5?fbclid=IwAR2F_bqS4jd24u16UNj4bSUL_jag0mIIi xpdGjaNmZ_DKEIx6CyXvFpNs30

DeadJoy
17-12-18, 20:29
Naprosto proti ub. Konečně bude zase klid.

DajMen
17-12-18, 21:08
Ti mr*a daxer ne?...:)
Jsem pro zkráceni banu na 1-2 týdny,viz madunax

Daxer
17-12-18, 21:11
Odkaz znova https://imgur.com/a/nsTG8p5?fbclid=IwAR2F_bqS4jd24u16UNj4bSUL_jag0mIIi xpdGjaNmZ_DKEIx6CyXvFpNs30

Díky za vyjádření, škoda DeadJoy že tebe potkávám na serveru a ten klid neumíš zajistit sám, ukazuješ takhle jak jsi neschopný tedy a děkuješ tak někomu koho jsem ani nepotkal na serveru.

Deda z Depa
17-12-18, 21:21
Souhlasím s dajmenem a madunaxem

E: to že tolerujete obcházení sice jen banu na 1 den a jste hned pro ub a tady mu dáte ban na 3 měsíce mě připadá jako totální chujovina a můžu se tomu jen smát. Ano měl permu ale dělal mnohem větší sracky. Ale obcházení si řekneme žemu to budeme tolerovat když se ani neomluvil ale hned dal týpek stížnost tak jsme si z něj sedli na prdel. Jako sorry ale tohle je k smíchu možná už k pláči.
Btw neříkám že je svatej ale banujte v rozmezí:)
E2prograkona: díky za oslovení nás tvých "kolegu" jak všude píšeš slovem "čuráčci" měl by jsi žít i nevím jiným než cskem

Daxer
17-12-18, 21:24
Doufám že zatím, než se vyřeší délka tohoto banu tak se ban upraví jen na JB servery.
Jinak vím že se bugovat nemá, ale na druhou stranu Vás baví 2 hodiny čekat na sparta mod když 99% CT teamu kempí celou dobu ve věžích a čeká co příjde?
Jinak jsem si vědom že jsem porušil pravidla..:happy:

Operak
17-12-18, 21:26
Doufám že zatím, než se vyřeší délka tohoto banu tak se ban upraví jen na JB servery.
Jinak vím že se bugovat nemá, ale na druhou stranu Vás baví 2 hodiny čekat na sparta mod když 99% CT teamu kempí celou dobu ve věžích a čeká co příjde?
Jinak jsem si vědom že jsem porušil pravidla..:happy:
Když jsi si toho vědom, proč si to dělal? To, že CT při modu kempí na věžích tě neomlouvá.
E: Dostane UB, udělá to jednou znova... Neustále mi na něj chodí stížnosti.

Daxer
17-12-18, 21:29
Tak ten frajer to tam začal a byla by otázka času kdy by přišel i na wentíka, legendu wentíka nemůže zabít jen tak nějaká nula.
PS: Listru jsi pozdravoval?

Operak
17-12-18, 21:31
Otázka času, kdy přijde na permu zase pro oba... Wentik ale shodil hřebínek co jsem tak viděl, takže toho by jsem sem netahal... Ty nemáš na JB prostě do dělat.

Daxer
17-12-18, 21:45
Raději tam sem tam udělat nějakou chujovinu a pobavit polovinu serveru, jak tam pořád dělat toho drsného a důležitého admina který nikoho nebaví :laughing1:
Ale jsou i dobré vyjímky mezi Vámi, což ale ty bohužel nejsi.

KajSinek
17-12-18, 21:48
Zdravím,
nečítal som asi tak 90% vecí, ale i tak túto žiadosť beriem ako joke. UB neprichádza v úvahu.

Operak
17-12-18, 21:49
Raději tam sem tam udělat nějakou chujovinu a pobavit polovinu serveru, jak tam pořád dělat toho drsného a důležitého admina který nikoho nebaví :laughing1:
Ale jsou i dobré vyjímky mezi Vámi, což ale ty bohužel nejsi.

Ono možná kdyby jsi se pokaždé nechoval jako uplnej .... a neprovokoval neustále nějakýma kecama, tak mě znáš líp :) Jestli chceš dál nějakou debatu, tak do pm, nebudeme tu spamovat blbosti.

Britny
17-12-18, 22:42
Doufám že zatím, než se vyřeší délka tohoto banu tak se ban upraví jen na JB servery.
Jinak vím že se bugovat nemá, ale na druhou stranu Vás baví 2 hodiny čekat na sparta mod když 99% CT teamu kempí celou dobu ve věžích a čeká co příjde?
Jinak jsem si vědom že jsem porušil pravidla..:happy:

Hlášení z webu se automaticky dávají z webu a nějak se neupravují. K tomu jsou jen zvláštní výjimky, kdy jsou uděleny. Tvůj ban tu není ani den, jinak kdo je ten Lil ? By mě zajímalo, kdo si myslí o Humanoví, že je starý osel a asi tak hloupej, že by sám bugoval zbraně. Tady by spíš měla zasáhnout vyšší moc..

E:

Jinak Daxer je sice dost velký provokatér, o tom žádná, ale jsem pro zkrácení banu, jak psali kluci max na 2 týdny, bez žádné podmínky "pouze na JB" 3 měsíce je opravdu moc.

Gregyy
18-12-18, 00:03
Co kdyby to byl někdo jiný, než Daxer? Někdo, kdo má stejnou historii?
Dostane 3 dny, nebo týden, maximálně dva.
Já jsem za to mu to hodit na ten týden, pokud si koupí kameru a udělá to omluvné video viz. Friscovo post #4, tak 3 dny.

Mír s Vámi.

hofy
19-12-18, 12:36
Pro trvalý ban nevidím příliš mnoho důvodů, za velkou banovou historii už hráč dostal trest v podobě banu na 1 rok, který vypršel 20-11-2018 a od té doby dostal "jen" 3 bany. Na dřívější bany bych nepřihlížel (pouze v případě vyměřování délky banu za opakované porušení pravidla). Pokud bychom dali trvalý ban nyní, znamenalo by to, že si kterýkoli hráč po vypršení trvalého banu za historii už prakticky nezahraje, protože dostane při prvních příležitostech trvalý ban.
Současný ban bych viděl maximálně na 2-3 týdny.

Nakladana Okurka
19-12-18, 13:04
:DDDDDDDD to je zase ban
jsem za zkráceni, po ty videoomluve pro úplný ub

Daxer
19-12-18, 15:51
Tady jde krásně vidět to, kdo stále hrotí [žije] 1.6 a tím jim stále ležím v žaludku :cray:
Ale díky za názory na ban, snad Granko uzná chybu a napraví to.
Aby se neřeklo, také uznávám chybu a příště to napravím:hypocrite:

Deda z Depa
19-12-18, 16:02
Nechcete mu to už zkrátit ať tu není flame kterej grakon tak moc nechtěl?

Daxer
19-12-18, 16:36
Nechtěl flame a spory s "kolegy"
https://imgur.com/a/nsTG8p5?fbclid=IwAR2F_bqS4jd24u16UNj4bSUL_jag0mIIi xpdGjaNmZ_DKEIx6CyXvFpNs30
:gabe:

Burak1
19-12-18, 17:09
Já v tom třeba problém nevidím. Někdo, kdo má takovou historii (a je úplně jedno, za co ty bany dostal) přece nemůže dostávat bany po dnech...

Daxer
19-12-18, 17:32
Vem si že bany ingame padli na na hodinu max 3 hodiny, od té permy. Je v pořádku že si zase počká Grakon na forum kde právě on zas přehoupne hranice délky banů? Předtím to právě byl i ON který mi dal permu k CT, taktéž z webu.

Byl bych jen rád kdyby jste se podívali pořádně na toho Grakona, však i Vám se vysmívá za zády :laughing1: stejně jako mně za to že se mně zbavil, jen bohužel u mně si byl jistý tím že i tak se za něj většina postaví právě díky jménu Daxer :taunt:

Tak se aspoň konečně dohodněte na banu, popřípadně upravení pouze na JB zatím.

znedlob
20-12-18, 09:25
Pokud měl ban na rok, očividně to moc nápravný efekt nemělo.

Daxer
20-12-18, 12:29
Na rok k CT, jinak bany na TTT a JB upravené:happy:

Folowed
20-12-18, 15:58
Vem si že bany ingame padli na na hodinu max 3 hodiny, od té permy. Je v pořádku že si zase počká Grakon na forum kde právě on zas přehoupne hranice délky banů? Předtím to právě byl i ON který mi dal permu k CT, taktéž z webu.

Byl bych jen rád kdyby jste se podívali pořádně na toho Grakona, však i Vám se vysmívá za zády :laughing1: stejně jako mně za to že se mně zbavil, jen bohužel u mně si byl jistý tím že i tak se za něj většina postaví právě díky jménu Daxer :taunt:

Tak se aspoň konečně dohodněte na banu, popřípadně upravení pouze na JB zatím.



Přesně .. vždyt si vlastně učebnicovej slušnák jen všichni ostatní sou kokoti :)
Každopádně musim uznat, že sem přehodnotil názor po tom co si sem psal. Sem PRO permu
Mám v tobě jasno už vod doby co sem si s tebou supr popovídal na TS. ACTIONS SPEAK LOUDER THAN WORDS MTHFCKA
PS: Fakt nechápu tuhle logiku nebanování.. Hádáme se tu o koštěti co sem roky chodí dělat jen bordel (a pak na foru poučuje a hraje divadlo)

Cya.

bohémsky život
20-12-18, 16:47
pro zkrácení

viz. madu

The Frisco
20-12-18, 18:52
Shodneme se, že se neshodneme.. Aby se to pohnulo, tak navrhuju 24/48h anketu v af, kde by se hlasovalo o délce banu. Grakon by mohl mít jako banující admin 3 hlasy, admini z jb sekce 2 a ostatní admini po 1 hlase.

e: ok sry, řešte to další měsíc :)

Deda z Depa
20-12-18, 19:46
Fríšo stejně to rozhodně vyšší moc protože grakon si sedí na vedení tak už není o co se snažit

Operak
20-12-18, 22:09
Nechápu proč se tu zastáváte člověka, který se nenapravil ani po permě na JB... Už nemá na kotelně nějakou dobu co dělat.

wowz0r
20-12-18, 22:16
Nevím, historicky tu bylo vždycky dost debilů, tak nedělej překvapenýho.

hanba mi
20-12-18, 22:38
Ja chalana nepoznam, ale pani, ktori sa ho zastavate (resp. ste pre skratenie banu), asi si stojite na vedeni, ked ma niekto cca 40 banov, dostal permicu, po permici dalsie 4 ��, je tu vobec co riesit??? ved chalan musi byt mentalne niekde uplne down (mozno ma aj dany syndrom, neviem), ale normalny nebude a ani jeho hranie. Ten sa proste nezmeni...a kludne napise, ze VIE ze porusil pravidla (umyselne uz po xy krat) tak neviem preco, naozaj, tu citam take posty o skrateni...

Samco
20-12-18, 22:42
U Daxera bolo "posledných šancí" už niekoľko. Dookola len to isté ako na ruskom kole. Chýba tu štipka súdnosti... Dokedy má toto "klamanie" a neustále ustupovanie trvať? Od vynútenej ročnej prestávky sa nič k lepšiemu nepohlo.

Daxer pri všetkej úcte, nie si spôsobilý na túto hru, to si hádam uvedomuješ. Zaujímalo by ma, že čo od nás ešte po tom všetkom očakávaš? Ďalšie nekonečné ústupky?

Ešte na margo spomínanej témy, v ktorej bol druhému hráčovi skrátený ban za obchádzanie: Porovnávať ho s touto žiadosťou je scestné a verím, že to bola len satirická poznámka. To je doslova miešanie jabĺk s hruškami.

Britny
21-12-18, 00:42
Daxere máš prostě hold smůlu, za 3 měsíce se tu můžeš zase ukázat.

Burak1
21-12-18, 15:23
Žádost se zamítá.