PDA

Zobrazit normální verzi : hariwho



hariwho
17-12-18, 21:47
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Zabanovan adminem chorykapitan
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:2107345126'
[AMXBANS] Tvoje IP: '80.110.92.163'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Hari Who' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'
By admin chorykapitan






Poznamka:






Priznam sa ze som chcel vyskusat Wallhack...
Nejdem sa tu vyhovarat ako vecsina...Pochybil som...a musim sa k tomu tak aj postavit..

Velmi ma mrzi ze touto klupostou som stratil pristup na tak skvely server. Mate fakt skvely server a aj adminov ako vidim. Mrzi ma ze som kazil hru...rad by som dostal druhu sancu...

kupil som si aj VIP lebo sa mi na vasom servery fakt paci a nerad by som stratil totalne pristup pre takuto moju hlupost.

Ak sa nadomnou zlutujete mate jedneho verneho hraca...a moj slub ze uz sa take nieco nezopakuje.

KajSinek
17-12-18, 21:49
http://fd.csko.cz/upload/17-12-2018-21-40-15-xtr37517.jpg

...

hariwho
17-12-18, 21:53
Neexistuje pri vas nieco ako druha sanca ? :/ ...jeden rok je dost dlho...fakt ma to mrzi...v podstate som si myslel ze aj vas server je plny cheaterov...ale som milo prekvapeny ze este funguju taketo servery s takou aktivitou....

dufam velmi ze si to rozmyslite...pripade som ochotny prostrednictvom Paysafecard nieco dotovat stranke za 2. sancu ....

fakt by som rad ostal na vasom servery a uz by mi nenapadlo zapnut cheat...

S pozdravom

Madunax
17-12-18, 22:09
Neexistuje pri vas nieco ako druha sanca ? :/ ...jeden rok je dost dlho...fakt ma to mrzi...v podstate som si myslel ze aj vas server je plny cheaterov...ale som milo prekvapeny ze este funguju taketo servery s takou aktivitou....

dufam velmi ze si to rozmyslite...pripade som ochotny prostrednictvom Paysafecard nieco dotovat stranke za 2. sancu ....

fakt by som rad ostal na vasom servery a uz by mi nenapadlo zapnut cheat...

S pozdravom

Druhá šance je koupení originální hry