PDA

Zobrazit normální verzi : YES OR NO= MAYBE --> The Frisco



YES69
17-12-18, 23:29
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 262950)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < YES OR NO= MAYBE >
[AMXBANS] Tvuj nick: YES OR NO= MAYBE
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1611339112
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1611339112
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.245.120.235
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.245.120.235
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < The Frisco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Ako nic proti adminovi ale csko som zapol asi po roku na intraku posledny tyzden pred prazdninami sa clovek nudi si zapne za sebou ma asi dve pohare vina a hra csko nahodne som strielal ci dieroval este spolubyvajuci tu sedel vedla mna sa na tom smeje ze isto dostanes ban za asi 3 nahodne killi este clovek si spravi srandu ze ano nehanbim sa za cheaty (jasne myslene v srande na nastvanie asi polku hracov) bum admin BAN ci uz dostanem alebo nie UN.. je mi asi desat zahral som si to po roku for fun a admin da viac na hracov ako na vl. usudku ale okey ja viem je to tazke niekedy posudit ked cloveku vyjdu taketo kills ako keby mal WH... Pekny den prajem mier...

The Frisco
18-12-18, 15:15
Na demo jsem koukal a musím ti dát za pravdu, že jsi mohl mít prostě lucky den a vycházely ti situace lépe než obvykle. Zapnutý být sice můžeš, ale moje demo na to nestačí. Dávám ub a posílám vip kód na měsíc do zpráv za zbytečný jednodenní ban.