PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaj classic 1.6



seVe_n
18-12-18, 19:09
Ahoj kotelníci! Ten kdo csko hraje aspoň pár let, rád vzpomene na clanwars nejrůznějších CS lig (u2, killzone, gigabyte..) Ty časy mi hrozně chybí, a tak mě napadlo uspořádat přes svátky maličký turnajíček, který by zabral den nebo dva. Mohly by se vytvořit 4 týmy klasicky po pěti hráčích a harmonogram zápasů (pavouk). Vše by probíhalo podle turnajových pravidel - losování mapy, postupe a vyřazování. Vítězný tým by si mohl odnést dobrý pocit :D Jde jen o tu nostalgii. Co myslíte? Má cenu něco takového zkusit uspořádat?

Britny
18-12-18, 19:17
Četl sis pořádně podmínky turnajů? http://csko.cz/forum/showthread.php?47884&p=221389&viewfull=1#post221389

Jeden je už v plánu a konání většího turnaje zabere více času, jak to oznámit 2 týdny do konce roku.

seVe_n
18-12-18, 19:22
Toho jsem si nevšiml, díky za odkaz. Já nejsem dobrý organizátor. Spíš jsem iniciátor, a proto jsem otevřel toto téma s vírou, že by se toho ujal někdo z admin teamu, kdyby viděl zájem hráčů (z toho důvodu jsem přiložil i anketu).

Britny
18-12-18, 19:50
Škoda, že si ji dal anonymní, ale rozumím ti. Ted se právě pořádá admin show match, kde právě budou admini, nevím, zda se najde nějaký, kdo by měl čas ti s tím pomoci, možná, kdyby si návrh dal před měsícem, byl by dostatek času se n to nějak zaměřit a někdo by se našel, no ještě počkej, třeba se někdo najde. Jinak těžko opravdu říct, je to moc na rychlo.

Valova
19-12-18, 00:33
Proti! :gabe:

seVe_n
19-12-18, 01:15
Důvod?

Valova
19-12-18, 01:36
Důvod?

Pretože sa ešte nevyjadril The Gaykon, neskôr editnem svoj celkový návrh, dovidenia a opäť dneska:-).

Vice1
19-12-18, 07:07
Pretože sa ešte nevyjadril The Gaykon, neskôr editnem svoj celkový návrh, dovidenia a opäť dneska:-).

si delas prdel ne?

pro

Petr Staniševský
19-12-18, 10:15
Jelikož Gaykon moc takové věci nehraje nebo jsem si nevšiml že by hrál asi se ti moc nevyjádří blbečku :gg:



Pretože sa ešte nevyjadril The Gaykon, neskôr editnem svoj celkový návrh, dovidenia a opäť dneska:-).

Niko97971
20-12-18, 18:15
Classic turnaj tu ťažko nazbieraš, 1. málokto sa toho ujme 2. cez sviatky sa to isto nedá, turnaj sa ohlasuje vždy dopredu dlhšie 3. Mrtve to je a aj keby sa nazbierali tímy, tak budú plné botov čo nevedia ani zapnúť demo