PDA

Zobrazit normální verzi : Malinká změna pp (vd)



Rollin1
22-12-18, 18:51
Někdy hraju, a stává se že simon zabije všechny hráče, (ale ten poslední si může vzít pp) no příkladu je mnoho, takže můžeme jít rovnou k věci.
Přijde mi trošku blbé, když si hráč vezme vd, a nevybojuje si ho "čestně"
takže vd by vzal, ale jenom z 50% by mu padlo.

Protože je trošku rozdíl, když si ho někdo vybojuje v boji, a nebo si ho jen tak vezme.
Snad jsem to popsal pochopitelně :happy:

Drapalas_S
22-12-18, 21:01
Pro

Madunax
23-12-18, 02:58
Zbytečnost, proti

Deda z Depa
23-12-18, 09:32
Proti

Niko97971
23-12-18, 12:08
Tieto nápady, čtjb, jak keby vam tie VDčka nemohli byť ukradnuté, máš si to vedieť postrážiť a ez clap

Grakon2702
23-12-18, 13:16
Já bych nejradši výběr VD zrušil úplně. Ať si ho čestně vybojuje každý.

Drapalas_S
23-12-18, 13:40
Souhlasím s Grakonem !

bohémsky život
23-12-18, 13:54
To cos navrhl je dobrá sranda, jak psal grafon, vd v pp zrušit úplně a nechat ho jen pro toho, kdo vyhraje všechny duely.

Britny
23-12-18, 17:37
Takže hráč musí projít všechny atrakce, aby dostal pp a ještě, aby mohl mít VD, které si zaslouží a je součástí po celou dobu pp, MUSÍ eliminovat celý CT tým, ano? Už je to odměna za to, že vůbec dokázal být jako poslední, jsem zásadně PROTI tomuto pravidlo a jemu podobným. Jedna věc je přidat něco užitečného do PP, druhá věc je odebrat nesmysl.

Grakon2702
23-12-18, 18:23
On ten volný den v pp je samo o sobě proti principu toho módu. Primárním a jediným úkolem vězňů je zabití všech CT. Ten samý úkol mají i CT, ale oni musí přitom vězně zabavit hrami.

LukosSenpai
23-12-18, 19:29
1. To čo navrhol Rollin úplný nezmysel a zbytočnosť.
2. Keď niekto chce radšej VD ako zabíjať CT? Alebo proste si netrúfa.A ak to teda ničí podstatu módu prečo sa to neriešilo pred x rokmi ale chcete to riešiť teraz.

Niko97971
23-12-18, 19:37
1. To čo navrhol Rollin úplný nezmysel a zbytočnosť.
Všetky jeho návrhy su nezmysly bohužiaľ

2. Keď niekto chce radšej VD ako zabíjať CT? Alebo proste si netrúfa.A ak to teda ničí podstatu módu prečo sa to neriešilo pred x rokmi ale chcete to riešiť teraz.

Lebo to všetko zaniká a týmito primitívnými nápadmi chcú dotiahnuť hráčov, pritom iba ich viac poodchádza :taunt:
Už sa s tým zmierte a nevymýšľajte tu nereálne blbosti, nie každý je skill hráč a dokáže zabiť všetky CTčka v nejakom dueli, PP (a.k.a posledne prianie) je posledné prianie hráča, preto by tam ten volný deň mal byť ako jeho odmena za to,že bol posledný vezeň.

Britny
23-12-18, 21:39
Rollin dal hráči aspoň 50% šanci na přežití, to ten stupidní nápad na úplně odstranění měl Grakon. Teď zase PRIMÁRNĚ MUSÍ vězni zabit všechny CT, to je úkolem mapy, jenže jak si napsal, mince má i dvě strany a pokud je vězeň slušný a poslouchá, proč by nemohl být odměněn ? A je jedno jakou formu si zvolí duel či VD .. Btw, stejně to neprojde a bude to tak pořád. Snaha dobrá, raději bych byla pro dát víc zbraní do pp, jak to má DR, aji třeba AK, nebo M4

Aldom
30-12-18, 21:06
Taky jsem proti tomuto návrhu. Když už vězeň projde všechny atrakce a přežije, tak má nárok na to, vybrat si VD bez jakéhokoliv duelu. Kdyby to mělo být na mini serveru, tak si to ještě dokážu představit, sundat 2 nebo 3 ct ještě jde. Ale na velkém serveru, kde máš třeba 6 ctček je to absurdní :)