PDA

Zobrazit normální verzi : Neschopnost, TK, ..



1tomaskon
23-12-18, 09:54
4 Pan Komik VALVE_0:0:361320057 91.127.131.207 SK

Neschopnost, několikrat upoyornovan na volume + a nic, TK, bez vysvětlení.... :-)



http://csko.cz/dema?UPD=7GazaBqA

Koprakek
24-12-18, 12:22
Z jakého důvodu si začal točit nyní v tomhle kole? Věděl jsi že dostaneš TK? Zabil jsi ty jeho v předešlém kole?

1tomaskon
24-12-18, 12:52
Zdravím tě. Ano, čekal jsem ze mě zabije, jelikož jsem ho minulé kolo zabil za neustále narušování Simona (stále mi kecal do simonováni, i když byl několikrát upozorněn) a za otvírání cel, když jsem nedal ještě ani příkazy a zákazy - tím pádem všichni zdrhli. Narušování Simona bylo i smoky a strilenim, jelikož s jeho volume ho moc slyšet neslo :)

Britny
24-12-18, 14:13
Tak pokud se tam vzájemně zabíjíte a ty potom natočíš demo, kde tě zabije, tak se nedivím, že to ukazuje proti hráčovi. Já nevím, ale za mě nebanovatelný. Měl si točit v tu chvíli, jak začal porušovat pravidla a ne ho za to zabíjet, on ti to jen oplácel - slovo proti slovu. Za tento jediný TK bych mu ani ban nedala, když nevím, jak to bylo přesně předtím.. Příště je lepší točit, než někomu něco oplácet a brát to do svých rukou.

1tomaskon
24-12-18, 21:20
Ono to jen tak neslo ze z ničeho nic otevřel cely s všichni vylitli ven. První co tak jsem začal simonovat, pak ho zabil, vysvětlil mu důvod zabiti (jelikož si myslím ze za narušování Simona ho muzu zabit já a ne čekat na admina). A ne ze když bych zapl nahrávání tak by stejnak šlo prd vidět, protože první co tak by se na mě T vrhli :)
Btw ještě se ho ve videu ptám, za co jsem ten kill dostal - bez odpovědi.
Ale okey, díky za vyjádření ;)

Britny
25-12-18, 01:25
No jako, ne že bych ti nevěřila, ale to demo je moc krátké a těžko říct co bylo před - jako za narušování ho zabit můžeš, ale jak říkám, to my se nedozvíme co tam bylo už no. Začal si točit zrovna, jak si dostal TK a pak konec dema. Jestli chce mu dát jiný kolega za to ban, tak budiž.

Koprakek
25-12-18, 09:48
Nebanoval bych

KajSinek
25-12-18, 13:46
Pre tentokrát by som ho nechal.