PDA

Zobrazit normální verzi : Pre *NPSM*RastaFarian56...



grEy
10-04-12, 20:04
Ahoj, moje meno je Franta. Ked som mal 20 rokov, odsudili ma nepodmienecne do vezenia na Kotelni na dozivotie. Na Kotelni nastastie funguje respawn, takze vzdy ked zomriem, znova sa objavim v niektorej z ciel. Obcas sa aj zmeni mapa a su ine atrakcie. Pravidla veznice sa casto menia, pretoze hraci su nespokojni a ja uz neviem, co vlastne chcu. Pred par dnami sa konecne zacalo brat v uvahu, ze vezni sa mozu zabijat len vtedy, ked porusia pravidla veznice, nesplnia prikaz simona alebo porusia jeho zakaz. Doteraz sa vezni zabijali bezdovodne. Jednoducho vezen, ktory si nabindoval na klavesu "n" slovo "nic" ako prvy dokazal odpovedat na otazku hlavne mesto Prahy a tym padom si mohol vybrat 10 veznov, do ktorych boxol a dozorcovia ho zabili. Prislo mi to nefer, rovnako ako nahoda, kde simon bezhlavo striela do gombiku, ktory spusti mohutny kvader na hlavy veznov a po zabiti jedneho z nich sa vrati na povodne miesto. Alebo vo veznici v kopcoch (jb_mountains), kde zacne zniet hrozostrasna piesen "ajncvajodadvaj" a po priblizne 10 sekundach v 1/3 boxu (nahodne) vylezu zo zeme obrovske ostne, ktore nahodne zabiju bezbrannych veznov. Podla mna a ostatnych veznov to nie je zabava, rovnako ako nie je zabava hlavne mesto Prahy a prva reakcia s vyhodou na smrt. Preto by som prosil o branie to v uvahu zo strany dozorcov. Aj ked sa dalsie kolo znova objavim v cele, znova sa mozem tesit na nahodu, ktora ma mozno zabije, pretoze je to vlastne len nahoda a nie je to o mojich schopnostiach, ale o nahode. A este by som chcel poprosit panov dozorcov, aby ked zakazu dychat, tak ma nezabili za to, ze sa raz za minutu nadychnem, neurobil som to naschval, dakujem. Dufam, ze uz to pani dozorcovia konecne pochopia. S pozdravom Franta.

*NPSM*P!!!!n3r
10-04-12, 21:43
nevím o co ti jde, ale vůbec nic jsem z toho nepochopil...to chceš zrušit náhodu ? :.... tak to můžeš vymazat polovinu map a bude se hrát maximálně cartoons...

Bezdak
10-04-12, 21:51
To se musí náhoda smazat aby ji simon nepoužíval? Jinak souhlasim s greyem. Simon má vězně pobavit a né že jentak postřílí 5 vězňů, do kterých někdo boxnul.

*NPSM*P!!!!n3r
10-04-12, 21:54
no to sice jo... Ale představ si, že jsi Ty a dejme tomu 2 CT.. upe neschopný... musíš je oba narvat do zbrojky, aby to uhlídali... a teď jsi sám na tom boxu a co máš dělat ??? ... když ti všichni T utíkají ?? ... prostě je nechat utéct a zbytek vzít třeba na KZ... ať tě postříli nebo rozsekaj na kousky hned, to je nejlepší.. a rychlejší to je pravda.... ale pak jsou tam ti dva šašci, kteří ani neví, jak si vzít simona.... tak co to je ?? :.....
EDIT : ono kolikrát ani nic jinýho nezbývá, než dávat otázky, reakce, náhody a reakce s výhodou s tím, že jeden do několika boxneš, které zabije simon.....

Gejzik
11-04-12, 12:31
Tak ale zas ber, že keď si nový nikto ťa nepozna a maju ist boxnut do dakoho tak samozrejme ze to budes ty a potom si ani nezahras mozes to vediet perfektne za T ale nepoznaju ta tak do teba boxnu. A tu nahodu suhlasim s piiinerom aj ked maju veznov zabavit. Ale zas mne sa stalo ze jeden bol simon a nevedel ani co ma robit skoro a bola jb_mountains a pytal sa ze ktto chce nahodu ? Vsetci ze nn jediny napisal nejake mrtve T ze jj a on ju dal 3 krat po sebe a potom dal uz len reakciu a bolo po hre a to sme boli 15T a ked mal pp bol cas : 0:50 tak ako trocha zabavi by mohli dat.

grEy
11-04-12, 16:42
Ano práv si se vzdal možná sám,ale pořád říkáš že v pravidlech je tohle hovno a tamto,Pokud bychom se pořád řídili pravidly tk co by byl jail zábava nebo opravdové vězení ve světě her.Víš grEyi ono se říká,,starého psa novým kouskům nenaučíš´´ hraje se to tu takhle dlouho a nemyslím si že se to bude měnit :)
Ahoj, to som zas ja - Franta. Dozorca prezyvany Skier tvrdi, ze pravidla vo veznici su zbytocne, pretoze ide vlastne len o zabavu. Robili sme ich teda uplne zbytocne, tymto teda ziadam veduceho veznice (Kotla) aby pravidla zrusil a odvolal spravcov veznice (adminov), kedze bez pravidiel nebudu mat za co trestat dozorcov a bude tam samozrejme vladnut totalna anarchia, ako to pozname z davnych dob, kedy boli na par dni odvolani spravcovia veznice (Kotel zrusil vsetkym prava na jaile a hracov to uz po jednom dni nebavilo, kedze si kazdy robil co chcel). S podravom Franta.

DarkAspecT
11-04-12, 16:50
Dozorca prezyvany Skier tvrdi, ze pravidla vo veznici su zbytocne, pretoze ide vlastne len o zabavu.
Já neříkám,aby ste je zrušili,ale tak můžem hrát fotbal v 20 lidech proč ne jako.Pravidlo č.7 pro dozorce tím pádem znamená že kdyby prohrál nějakou atrakci tak ho nemůžeme zabít,jelikož nic neudělal,že :)

Bezdak
11-04-12, 16:52
Stačí říct zakazuju být poslední, nebo zakazuju nedat gol a takovýhle srandy.

grEy
11-04-12, 16:53
Ty o voze, ja o koze, okej.

DarkAspecT
11-04-12, 16:54
Takže při otázkách stačí říct zakazuju odpovědět špatně?...Nebo zakazuju neodpovědět...

grEy
11-04-12, 16:58
Futbal je atrakcia, ktora sa da chapat ako posledna reakcia (priklad: ktory tym da ako posledny gol, tak proste umre), to iste ako otazka moze byt chapana ako prva reakcia (priklad: kto prvy spravne odpovie, prezije). Princip jailbreaku hovori, ze simon ma veznov zabavat, avsak ma pritom poznat pravidla a drzat sa ich. Takze naposledy:
Pri nahode nejde o schopnosti hracov ale o nahodu.
Tato tema neni na to, aby sme sa tu hadali, len som vam chcel vysvetlit, co a jak a aj tak ste nepochopili, takze znova vyslo moje usilie navnivoc, tak ako pri vela inych veciach.

DarkAspecT
11-04-12, 17:01
grEyi,já se tu nechtěl hádat,já jsem prostě už zvyklej to hrát takhle,a nechci to měnit to je sice super že tam sou ty pravidla ale tak když řekneš,že kdo odpoví správně přežije,tak ty ostatní taky nic neudelali...

3k a Jerry
11-04-12, 17:03
Když se dá náhoda jednou za tři kola tak proč né, ale aby někdo dal otazku hlavni město Prahy a boxni do 10 lidi kterých zabijem poté zapnul 2x nahodu tak to je moc ..

grEy
11-04-12, 17:03
Ja uz nemam slov, proste ti to tu napisem 20x a stale to nepochopis. Pri otazke ide o to, kto odpovie ako prvy. Pri futbale ide o to, kto da prvy gol. Pri nahode ide o NAHODU. Jednoducho pri nahode nemas sancu uspiet vlastnym pricinenim.

DarkAspecT
11-04-12, 17:05
Dobře,ale pokud sis včera všiml,nakonec jsem tu náhodu nedal,a s tím nápadem jsem nepřišel já...

Drban
11-04-12, 20:43
grey oni te mozna chapou ale co budes dělat když máš 25 vězňů ??? vemeš je na fodbal = NE , vemeš je na talent = NE , něterych se musíš zbavit = ANO } ale né tim způsobem že je všechny pozabíjíš v boxu... ale opravdu mi mně zajímalo co by si chtěl dělat třeba s těmi 25 vězni ? pokaždé ti daj vzpouru keď s nima někam pudeš i kdyby byli samí CT s tvími schopnosti (například) tak ti daj vzpouru i tak nemáš šanci...

Charon35
12-04-12, 00:36
grey oni te mozna chapou ale co budes dělat když máš 25 vězňů ??? vemeš je na fodbal = NE , vemeš je na talent = NE , něterych se musíš zbavit = ANO } ale né tim způsobem že je všechny pozabíjíš v boxu... ale opravdu mi mně zajímalo co by si chtěl dělat třeba s těmi 25 vězni ? pokaždé ti daj vzpouru keď s nima někam pudeš i kdyby byli samí CT s tvími schopnosti (například) tak ti daj vzpouru i tak nemáš šanci...

Talent je blbosť. To je skoro ako náhoda. Neznášam to. Vždy niekto odrecituje "hymnu CS", odskáče na pódiu 5 skokov a toť vše.

Úloha CT je zabávať. Ak ide niekto na JB za účelom nazbierať fragy (lebo na normálnych serveroch nič netrafí), tak radšej nech tam nejde. Veci sa menia, ale chce to trochu času. Až ten ukáže, či to bol krok vpred, alebo opak.

*NPSM*P!!!!n3r
12-04-12, 15:46
je pravda, že s 25 vězni si asi těžok zahraješ fotbal, trampolínu, KZ:.. a všechno možný... já dávám atrakci když jich je např.:10... protože když jich je víc, a CT tě nechrání, tak ani nemáš možnost dělat něco jiného, než reakce, otázky, reakce s výhodou.... ono, někdy se přijď klouknout na jail pod falešným nickem a ještě na NS ... a uvidíme, co tomu řekneš hej ? ...