PDA

Zobrazit normální verzi : bulava --> Grakon2702



bulava
26-12-18, 21:13
Zdravím.
Jelikož máme ty vánoční svátky. Tak v rámci zásady ne-udržení pořádku na serveru jsem se rozhodl zažádat o UB či zkrácení banu.
Ban mi trvá od 17.10 do 9.1, tedy nějakých těch cirka 84 dní.
Když započtu základní čas na vybavení banu pro mě, tak mi to vychází na 3 týdny nebo-li 21 dní.
Ano, vím že se tam dost započítala historie, ale jaksi čtyřnásobek se mi zdá více než-li by mělo být nutno.
Vím že jsem udělal chybu, bohužel napravit už nelze, ale zdá se mi že zkrácení banu z 9.1 na 1.1 není až tak moc. :yay:
No nic, když nemáme tedy tu kriminalitu na serverech, tak přeji dívkám a chlapcům krásné prožití vánočních svátků. A šťastný nový rok 2019.

S pozdravem, bulava.

Folowed
26-12-18, 21:50
Sem za UB, žádost celkem obstojně napsaná a doufam že ses už poučil.

bulava
26-12-18, 21:53
Poučil, pravidla znám. Ale našla se chvilka kdy jsem se jaksi zachoval tak jak není zdrávo. A není to po prvé... Nicméně díky za odezvu.

Grakon2702
26-12-18, 22:09
Zdravím. Tohle jsem ti napsal v tvé minulé žádosti o UB. Toto tvrzení stále platí.


Zdravím. Původně jsem ti chtěl dát zákaz k CT standartně na tři týdny za hození zbraně vězni. Pak jsem se podíval na tvou historii banů, viz níže ve spoileru, a usoudil jsem, že ses ze všech svých osmi předchozích zákazů nepoučil. V rámci zásady udržení pořádku na serveru jsem se rozhodl udělit zákaz na tři měsíce, abys tento trest pořádně procítil a nadále již neporušoval pravidla serveru. S politováním musím dodat, že nejsem ochoten tento zákaz zrušit ani zkrátit. Musím taktéž poznamenat, že jsem připravený ti udělit permanentní zákaz, jakmile zjistím, že po skončení tohoto zákazu porušuješ pravidla u CT znovu.

bulava
26-12-18, 22:24
Chápu, v rámci zásady udržení pořádku na serveru jsem dostal ban na tři měsíce, bohužel tento ban jsem pořádně procítil.
Avšak s politováním musím dodat, že mě tento ban docela sere.

S pozdravem, bulava

Nakladana Okurka
27-12-18, 09:58
Cus délka banu byla picovina už od začátku a picovina je to stále.
Sem za UB

Latins
27-12-18, 10:14
Jelikož i mně není neznámé jméno bulava a to jsem poměrně dost neaktivní admin, tak vím, že s tebou byli problémy. O čem mě utvrdil u můj ban za "Neznalost pravidel (FKs, atd.), Demence spojena s Neschopnosti" na 3 týdny.

S banem na 3 měsíce souhlasím, sám bych postupoval stejně. Ale o těch 7 dní bych ti to osobně zkrátil s podmínkou, že další následovné závažné porušení pravidel co se týče CT bude potrestáno banem na 1 rok.

bulava
27-12-18, 10:52
Děkuji za vyjádření, každopádně jak vidím tak konečné rozhodnutí je v rukou banujicího admina.
A zdá se mi že Grakon zde má jaksi velkou prioritu.
No nic, stejně bych to poté viděl na rozloučení s permou. :)
Bohužel, se to tady někdy stává. Nicméně ještě jednou díky za ohlas.

Fellow
28-12-18, 16:13
Pro zkráceni o 7 dnu

Operak
28-12-18, 16:22
Klidně by jsem mu ten ban zrušil kompletně pod podmínkou. Snad se ponaučil..

Deda z Depa
28-12-18, 17:16
Jsem pro ub ....
Btw nevím jestli prioritu spíš z něj jsou všichni vedle když tu je 24/7

KajSinek
28-12-18, 18:01
Zdravím,
som pre UB. Vyše 70-tich dňoch banu, slušná žiadosť, tak dúfam, že sa poučil.

anakin_pok
28-12-18, 18:53
Na základě žádosti a délky banu bych byl pro UB. Pokud se nepoučil, určitě se to dozvíme a ban bude přísnější.

bulava
31-12-18, 11:52
Děkuji všem za vyjádření k tomuto tématu.

Revan
31-12-18, 12:22
Ahoj, som pre UB, žiadosť pekne napísaná, vyjadruje sa slušne a ak sa nepoučil príde ďaleko prísnejší ban...

Britny
31-12-18, 21:45
Opět 3 měsíce, opět na all servery. 7 dní už nic nezmění, pokud bys i tak potkal grakona, permu ti napaří, takže je to jedno. Chtělo by to opravdu někoho, kdo bude mít přístup ještě do banlistu, aby mohl díky vyhodnocení jiných adminů alespoň bany zkracovat, pokud se jedná jen o pár dní a ne čekat, že to Grakon bude schválně ignorovat, když každý ví, že tu je non-stop. :twisted:

Fast212
31-12-18, 22:56
Myslím že grakon nieje jeden z tých čo by niečo schválne ignorovali... čo sem má stále hádzat vyjadrenia ked už si povedal svoje? Proste si len stojí za banom a ani sa mu nečudujem kedže ja som si s bulavou tiež zažil svoje, nejedenkrát som volal admina. On akože rozum má, pravidlá vie len on to porušoval schválne a banlist sa začal plnit, ban 3 mesiace. Ale zase ked už len ten týžden z 3 mesiacov si nemyslím že by bol problém skrátit, len grakonovi ide o princíp. Preto si myslím že neustúpi ani keby sa tu zhodlo neviem kolko adminov.

bulava
31-12-18, 23:27
Ahoj, nehodlám se zde kvůli něčemu hádat, a ani zde nikoho obviňovat, ale myslím si své. Nicméně se i přesto ke Pc nedostanu na krásných pár dnů. Takže se zdá že to může být pro mou osobu irelevantní. Nicméně souhlasím s Brithny o systému s většími pravocmi pro pár vyvolených adminů.

S pozdravem, bulava

bulava
03-01-19, 16:13
Nicméně bych poprosil o nějaký závěr, už mě nebaví, nevím Grakon by se mohl ozvat. Nevím kolik času mu zabere napsat "proti". Fakt nevím. Nebo popřípadě lock. Jelikož si od tohoto moc neslibuji.

Grakon2702
03-01-19, 16:20
Mé vyjádření již zde je a to v příspěvku č. 4 (http://csko.cz/forum/showthread.php?66615-bulava-gt-Grakon2702&p=521180&viewfull=1#post521180).

Burak1
03-01-19, 18:28
Opět 3 měsíce, opět na all servery. 7 dní už nic nezmění, pokud bys i tak potkal grakona, permu ti napaří, takže je to jedno. Chtělo by to opravdu někoho, kdo bude mít přístup ještě do banlistu, aby mohl díky vyhodnocení jiných adminů alespoň bany zkracovat, pokud se jedná jen o pár dní a ne čekat, že to Grakon bude schválně ignorovat, když každý ví, že tu je non-stop. :twisted:

Ono to stačí poslat mně, samčovi nebo doesovi, ne vždy si těch žádostí někdo z nás všimne. Vždy to minimálně jeden z nás bude řešit. S přístupem do banlistu (aspoň částečně) je nás 6. Nikdo další momentálně přístup nedostane.


Ban jsem zrušil, příště si dávej pozor, vzhledem k historii může přijít i tvrdší trest.