PDA

Zobrazit normální verzi : neOx --> Operak



rudikles
30-12-18, 23:42
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 244568)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchazeni'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < neOx >
[AMXBANS] Tvuj nick: neOx
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:587264265
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:587264265
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 95.102.98.220
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.99.118.207
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Jsi 1. ve





Poznamka:






Chcel by som zaziadat ten unban ak by som mohol jeden admin mi tu povedal ze v Decembri mam skusit zaziadat o unb vAnIsH :)

KajSinek
31-12-18, 00:26
Zdravím,
pôvodný ban za cheating vypršal. V klasických prípadoch by som bol aj pre UB, ale momentálne nie. Obchádzal si úmyselne a to niekoľko násobne. Ešte aj mňa si pokúšal, že či uhádnem kto si + si mi vravel ako si tu budeš obchádzať, aby sme o tom nevedeli. PROTI UB.

Revan
31-12-18, 02:04
Ahoj, vzhľadom na to, že si niekoľko násobne obchádzal ban som proti UB, aspoň sa naučíš, že obchádzať sa nemá.

Operak
31-12-18, 03:13
Tebe je škoda na kotelně, co si pamatuju byl si uplně v pohodě týpek nicméně osobní věci musíme brát stranou. Unban z mé strany opravdu nebude viz. kolegové.

rudikles
31-12-18, 04:53
Ale však uvedomujem si to že som obchádzal ban a viem to že som robil somariny prosne som preto obchádzal lebo som raz zapol cheat za ktorý mi okamžite dal ban Burak to si pamatám na duste a preto som sa dobíjal na server lebo Mám najradšej kotelnu a preto som nehral teraz dlchšie lebo som už chcel konečne hrať *kotelnu* Kúpil osm si aj cez steam csko a kedže sa stalo to že Steam nevie opraviť tú chybu že mi nejde nainštalovať hru tak to neviem rád by som opetovne bojoval za mmôj unan skrz to že keby som tu bol rok dva tak mi je to ukradnuté ale nevím cca 5-6 rokov tu hrám tak mi je to lúto nenaštíviť občas kamarátov herných s ktorými bola sranda ale že fakt sranda :D Pr. Libáček :D Ale jasné vy ste tu najvyšší takže bohužial musím sa riadiť Heslom unnistall csko do unb :D :)



Sorry za chýbajúce písmenká ale nervy mám tak to bolo trochu fast speed : D


Kludne mi môžte dať poslednú šanču a ked znova poruším letím a už nedostanem nikdy unb

Grakon2702
31-12-18, 09:47
Zdravím. Zatímco jiní si musí poctivě počkat rok, tak ty jsi několikrát obcházel a místo jednoho roku jsi čekal dejme tomu osm měsíců. Nebylo by fér, kdybys teď oficiálně dostal UB.

rudikles
31-12-18, 11:11
Čakal som dosť dlho od posledného sa mi malo rátať unb nie ? :D

Operak
31-12-18, 11:15
Čakal som dosť dlho od posledného sa mi malo rátať unb nie ? :D

Já by jsem byl i pro unban, ale jen v případě že by si tam neměl víc jak 1 ban za obcházení.

rudikles
31-12-18, 12:42
Jasne žiadne cheaty žiadne obcházania

plejerplejer
31-12-18, 15:22
Jestli správně chápu, že ban + obcházení ...tak bohužel proti.

rudikles
01-01-19, 03:31
Jestli správně chápu, že ban + obcházení ...tak bohužel proti.

Rád by som chcel hrať lebo nič iné moc nehrám ale keĎ tak tak nic no... škoda že je to tak prísne za to obchádzanie :/

rudikles
03-01-19, 09:09
Zdravím,
pôvodný ban za cheating vypršal. V klasických prípadoch by som bol aj pre UB, ale momentálne nie. Obchádzal si úmyselne a to niekoľko násobne. Ešte aj mňa si pokúšal, že či uhádnem kto si + si mi vravel ako si tu budeš obchádzať, aby sme o tom nevedeli. PROTI UB.

Kajsínku ak najdeš dôkaz :DD

KajSinek
03-01-19, 12:48
Kajsínku ak najdeš dôkaz :DD

Zdravím,
o to ako si sa vyhrážal, že bude obchádzať dosvedčí nie 1 admin a naraz sa asi nezmýlilo niekoľko adminov, že si obchádzal. O tom, že si aj obchádzal existoval dôkaz v chl ako si sa mne vlastne priznal. Takže nemusím hľadať žiaden dôkaz.

hofy
04-01-19, 14:58
Požádej si o unban až vyprší poslední ban udělený za cheaty, tj. 22-01-2019.