PDA

Zobrazit normální verzi : bugovaní-JB



Blejziik
03-01-19, 01:08
|Exo|. VALVE_0:0:374570288 95.103.56.234
http://csko.cz/dema?UPD=RwlWm38G

Fast212
03-01-19, 01:52
Potvrdzujem bugovanie zbraní na aime (jb_oasis) ale zrejme bol párty mod a asi to nikomu nevadilo... keby je to demo dlhšie dal by sa z toho spravit lepší záver ale tak či to admin zabanuje je len na nom. Dobrú noc:happy:

Blejziik
03-01-19, 02:01
Potvrdzujem bugovanie zbraní na aime (jb_oasis) ale zrejme bol párty mod a asi to nikomu nevadilo... keby je to demo dlhšie dal by sa z toho spravit lepší záver ale tak či to admin zabanuje je len na nom. Dobrú noc:happy:

Potvrzuju že party mod byl,ale i tak či tak se bugovat nesmí nebo snad jo?Závěr byl takový že ct které bugovalo asi po 10 sekundach co jsem vypl demo schytal pár kulek do hlavy.

Grakon2702
03-01-19, 11:53
Zdravím. Nebanovatelné.

Fast212
03-01-19, 12:21
Potvrzuju že party mod byl,ale i tak či tak se bugovat nesmí nebo snad jo?Závěr byl takový že ct které bugovalo asi po 10 sekundach co jsem vypl demo schytal pár kulek do hlavy.

Ja som v tom že jb je fun mod a hlavne v takých neskorých hodinách a ešte pri party mode robil niečo čo nikomu nevadilo... Tak načo to banovat? Zrejme aj keby som in-game v tej dobe mu na to nepoviem ani pol slova.

KajSinek
03-01-19, 12:39
Zdravím,
na základe toho, že bol párty mód a hráč sa vlastne ničoho nedopustil, pretože s bugovaním porušuje pravidlá, ak zhodí server alebo seba nejak zvýhodňuje. Počas párty módu môže ísť do zbrojky a zbraň si zobrať. On sa rozhodol si to bugnúť. Ja v tomto prípade nevidím nič zlého a nijako sa hráč nezvýhodňoval.
Za mňa nebanovateľné.