PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na demo ] HRIESNY AWP god --> |^Pelargos^|



Mariolol
04-01-19, 00:49
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 263994)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < HRIESNY AWP god >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:170395342
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:170395342
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.75.96
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < |^Pelargos^| >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (aim_map_deagle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Takze hral som CTF lenze ma to kicklo a bolo full ludi tak som isiel na aim a zrazu admina pelargos mi dal ban za udajne wh? Chcel by som tuto situaciu preriesit podla mna to boli normalne fragy ked mate sluchatka pocujete:)Poprosim si DEMO a aby to preriesil nejaky cheathunter sam zisti ze to boli normal frags :)

Prajem pekny vecer :*

Pelargos
04-01-19, 15:43
Hlásili ťa dvaja hráči, tak som tam prišiel. Priznám sa, že moc som to nejak neskúmal, keďže je na tam aj nejaká história na tomto ID za cheating. Moje demo (http://csko.cz/dema?UPD=dQP5TTEz) je trochu kratšie a asi to tam nebude nejaké preukázateľné ale pripájam aj hltv (http://csko.cz/dema?UPD=bieMhKE5) od začiatku mapy. Prišlo mi tam, že hneď od začiatku dosť kuká a naráža do stien. Keď tak na to niekto mrknite.

Bager258
04-01-19, 15:56
1 divný kill... inak clear


Ahoj koukal jsem na to s WH a hráč v čase 00:50 zapne WH + cheat Rapid
každý zná norecoil - ab - rapid je něco podobného jde to vidět v čase 02:03 zpomalit na x1/4

toto mi prislo divne tiez

Pozrel som to ešte raz s tým spomalením... zapaty

rEJKAc
04-01-19, 16:44
Ahoj koukal jsem na to s WH a hráč v čase 00:50 zapne WH + cheat Rapid
každý zná norecoil - ab - rapid je něco podobného jde to vidět v čase 02:03 zpomalit na x1/4

valentino
04-01-19, 17:36
cheater

plejerplejer
04-01-19, 17:57
Takže. Na tohoto hráče jsem nedávno volal pomoc dalšího admina, protože jsem měl vážné podezření na cheating. Ovšem nebylo to nic primitivního (easy AB nebo tak) a bylo nás tam málo. Nevzpomenu si teď přesně, kdo mi pomoct přišel, nicméně po dobu jeho přítomnosti hráč hrál průměrně. Po odchodu admina zase úžasně. Sleduji ho od té doby velmi poctivě a čistě soukromý dojem je že zapíná a vypíná. Dobře si hlídá kdo je přítomen a kdo ve spectu a kdo ve hře. Určitě to není žádný hlupák. Toto HLTV přesně vystihuje jeho styl hry. Chvíli těžký průměr a pak najednou dost dává. Rozhodně žádný začátečník v používání cheatů a umí to slušně maskovat. Nicméně za mě: ano - má. Objevil se v poslední době (cca 2-3 týdny). Zaujaly mě ty hrozné výkyvy kvality hry od začátku, ale dosud jsem si nebyl jistý.

anakin_pok
04-01-19, 18:17
Podle mě cheaty má.

Koprakek
06-01-19, 10:18
dddddddddddd