PDA

Zobrazit normální verzi : Ondro1995 --> LukosSenpai



Ondro1995
04-01-19, 19:53
Zdravim chcel by som poziadat o zrusenie zakazu k CT ktory som dnes dostal od admina Lukos... kedze som dostal ten zakaz nepravom a len kvoli tomu ze sa chcel pan admin ukazat pred svojimi kamaratmi na jb. Simonujem niekolko rokov a ziadny admin mi nedal ban ani zakaz. Ziadny admin mi este nevravel zeby som robil nieco zle alebo nieco proti pravidlam. Ide oto ze je to zakaz len na 3dni ale mne ide skor o princip ako o zrusenie. Lukos bol T a bol gangster mod kde sa mal VENOVAT modu a nie jazdit na auticku. Ja som bol samozrejme CT a jazdil som si na auticku kym sa T nepozabijali. Lukos mi vosiel do cesty a zrazil som ho. nasledne ma poziadal o VD , vlastne skor mi oznamil ako poziadal. ked som mu vravel ze vd nedostane lebo nema jazdit na auticku ale venovat sa modu tak ma presunul. Ja som sa vratil k CT lebo ten presun bol nepravom.a nasledne som dostal zakaz. Tymto by som len chcel poukazat na to aky je to admin ten "lukos" a poziadat o ZRUSENIE zakazu ktory som dostal NEPRAVOM. Keby niekto jazdil na auticku tak ho rovno admin zabij alebo minimalne upozorni aby sa venoval modu, ale ked to urobi admin "lukos" tak to je v poriadku a este ma drzost si ziadat vd na ktore nema pravo..dakujem za precitanie tejto dlhej spravy :D a snad budu to citat rozumny admini... kvoli takymto adminom ludia prestavaju hrat JB a to som vravel aj "lukosovy" a zacal sa smiat a pisat ze mam v hlave nasr*o.. pametam ked kotelna bola plna prakticky nonstop. je smutne ze ked som ziadal o prava ja tak som dostal proti a taky "admin" ktory ma prava len aby sa citil lepsie ich dostane... vazne smutne...pfuu som sa rozpisal takze to bude asi vsetko :D napisal som viac ako som chcel

hofy
07-01-19, 10:29
http://csko.cz/forum/showthread.php?66733-Ondro1995-gt-LukosSenpai&p=521981#post521981