PDA

Zobrazit normální verzi : Lejdyy



Lejdyy
07-01-19, 14:39
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Kasamatsu
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Spolupraca cez TS'
[AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:199486788'
[AMXBANS] Tvoje IP: '93.153.15.75'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'E

Fellow
07-01-19, 14:59
https://imgur.com/a/uZdL6Q0

Lejdyy
07-01-19, 15:00
https://imgur.com/a/uZdL6Q0

A to je nějaký problém, odkdy se lidem zakazuje bavit se s někým na tsku ?

Lejdyy
07-01-19, 15:01
Navíc ve chvíli kdy jsem dostala ban, jsem byla na tsku mute.

KajSinek
07-01-19, 15:04
Zdravím,
tento dôkaz ako screenshot je nedostačujúci. Dokým nie je demo z hry ako zrazu jeden alebo druhý, či obaja vedia polohu protivníkov, tak vtedy to na ban je a môže sa to posúdiť ako wallhack.

Fellow
07-01-19, 15:05
Zdravím,
tento dôkaz ako screenshot je nedostačujúci. Dokým nie je demo z hry ako zrazu jeden alebo druhý, či obaja vedia polohu protivníkov, tak vtedy to na ban je a môže sa to posúdiť ako wallhack.

Možeš PM?

Revan
07-01-19, 15:11
Ahoj, no bez dema to vidím na UB, ten screen je veľmi málo na ban

Lejdyy
07-01-19, 15:15
Chtěla bych se vyjádřit k tvé odpovědi u Erika v žádosti, Dala jsem 2x otázky a bylo kolo v cele, kvůli tomu, že así 9 kol dělali vzpoury takovému malému klukovi a tak když jsem došla k ct tak jsem dala 2x otázky, aby si uvědomili, že mohou být i kola, kdy si nebudou hrát na atrakcích, ale že můžu udělat i špatná kola. Jak oni ke mně, tak já k nim.

Fellow
07-01-19, 15:36
Mutnutá si nebola tak tu nikoho neťahaj za nos.. Keby nedostanem na vás hlásenie na podozrenie na radenie tak vás ani neriešim, ale ide o kazenie hry druhým.
E. Prečo tu napíšeš toto, keď ty si dobre vedela kto tie otázky vyhrá kedže vedel otázku skôr ako si ju povedala ostatným na serveri?

Lejdyy
07-01-19, 15:38
Byla jsem mute :D Já nevím kdo tu koho tahá za nos, příště si zkus aspoň změnit ip ;)

Fellow
07-01-19, 15:40
Byla jsem mute :D Já nevím kdo tu koho tahá za nos, příště si zkus aspoň změnit ip ;)

https://ctrlv.cz/Mbfn
Tu si čakala pomoc od Frisca?

Lejdyy
07-01-19, 15:42
https://ctrlv.cz/Mbfn
Tu si čakala pomoc od Frisca?
Tu jsem čekala, ze mi pořadí co s tím �� moc argumentů nemáš ��

SEDA EMINENCE
07-01-19, 15:42
Screen jako důkaz nestačí, to by jsi musel vybanovat půlku adminů a hráčů, protože jsou spolu v roomce na TS a hrají na jednom serveru. Pokud nemáš jiný důkaz, budeš muset udělit unban a to i v případě, že si opravdu radili.

Fellow
07-01-19, 15:43
E.Udelený UB obom, aj keď si za svojim banom stojím

Fellow
07-01-19, 15:50
Niečo od úplne iného človeka:
Lebo ako simonovanie (Erika) typu prvá reakcia s výhodou a 5 sec pauza pred slovom a hentá to napíše ešte skôr jak on povie dané slovo je celkom zaujímavé �� a o prezradzovaní polohy ani nehovorím.

E. ešte niečo;
Chcem ťa požiadať aby si si viac všímal Lejdynu a Erika
Teda myslím že to je Lejdyna
Lebo mám pocit že si radia
Celkom kvalitne
A ešte jeden typek
Nicky majú: E ❤ , N ❤ a A ❤

Lejdyy
07-01-19, 16:02
Niečo od úplne iného človeka:
Lebo ako simonovanie (Erika) typu prvá reakcia s výhodou a 5 sec pauza pred slovom a hentá to napíše ešte skôr jak on povie dané slovo je celkom zaujímavé �� a o prezradzovaní polohy ani nehovorím.

E. ešte niečo;
Chcem ťa požiadať aby si si viac všímal Lejdynu a Erika
Teda myslím že to je Lejdyna
Lebo mám pocit že si radia
Celkom kvalitne
A ešte jeden typek
Nicky majú: E ❤ , N ❤ a A ❤

Jsem to já

Operak
07-01-19, 16:11
Fellow, nevím co bylo za otázku, ale hodně věcí je nabindovaných a takové pauzy.. To si mám pocit dělal snad i Ty když jste hráli s Nicoletou na tsku... Tenhle ban je naprosto, ale naprosto stupidní. Dejte teda takové bany Listře, když vyhraju výhodu... Dejte takové bany všem co chodí na tsko a dělají pauzu ve výhodě, když přemýšlí co za výhodu dát.. Fellow bez důkazů tady nic nepujde dokázat.


E: Na víc dokud se opravdu nepřizná, tak nemůžeme vědět jestli jí tu výhodu neřekl 15 minut předem nebo ne..

Fellow
07-01-19, 16:14
Fellow, nevím co bylo za otázku, ale hodně věcí je nabindovaných a takové pauzy.. To si mám pocit dělal snad i Ty když jste hráli s Nicoletou na tsku... Tenhle ban je naprosto, ale naprosto stupidní. Dejte teda takové bany Listře, když vyhraju výhodu... Dejte takové bany všem co chodí na tsko a dělají pauzu ve výhodě, když přemýšlí co za výhodu dát.. Fellow bez důkazů tady nic nepujde dokázat.


pre tvoju zaujímavosť tak som nikomu na TS nikdy neradil a ani nenadržoval..Nemám to zapotrebí..Ale bol by som zvedavý ako by si to pusúdil ty keby si toho svedkom.. lebo mám pocit že rovnako.. 2xotázky v cele, tie prvé som ešte bral v pohode ale tie druhé ma presvedčili o nadržovaní a ešte plus to že ich dala tak že ten čo zodpovedá správne ma PP.Nečakal som ani nikoho ineho že by ich mohol vyhrať okrem neho

E.Udelený UB obom, aj keď si za svojim banom stojím

Lejdyy
07-01-19, 16:20
pre tvoju zaujímavosť tak som nikomu na TS nikdy neradil a ani nenadržoval..Nemám to zapotrebí..Ale bol by som zvedavý ako by si to pusúdil ty keby si toho svedkom.. lebo mám pocit že rovnako.. 2xotázky v cele, tie prvé som ešte bral v pohode ale tie druhé ma presvedčili o nadržovaní a ešte plus to že ich dala tak že ten čo zodpovedá správne ma PP.Nečakal som ani nikoho ineho že by ich mohol vyhrať okrem neho

E.Udelený UB obom, aj keď si za svojim banom stojím

Ty by jsi měl pracovat v úplně jiné branži

Toy
07-01-19, 16:24
Fellow, nevím co bylo za otázku, ale hodně věcí je nabindovaných a takové pauzy.. To si mám pocit dělal snad i Ty když jste hráli s Nicoletou na tsku... Tenhle ban je naprosto, ale naprosto stupidní. Dejte teda takové bany Listře, když vyhraju výhodu... Dejte takové bany všem co chodí na tsko a dělají pauzu ve výhodě, když přemýšlí co za výhodu dát.. Fellow bez důkazů tady nic nepujde dokázat.

Myslím si, že zrovna ty bys o stupidních banech mohl pomlčet a jen tak v mezičase třeba zašoupat nohama, ale budiž)


Bejvávaly časy, kdy pro tyhle obdobný situace stačilo adminovo slovo, stejně jako když šlo o no mic nebo jiný porušení pravidel. Myslím to v tom případě, když si radí při otázkách nebo tak.
Každopádně ban je zrušený. Pokud spolu "spolupracují" tak se na to časem stejně příjde, jelikož dneska se víc točí dema na JB než na střílecích.

PS: Už to někdo lockněte, nebo tu z toho za chvíli budou VKVčka na 25 stránek.

Operak
07-01-19, 16:26
pre tvoju zaujímavosť tak som nikomu na TS nikdy neradil a ani nenadržoval..Nemám to zapotrebí..Ale bol by som zvedavý ako by si to pusúdil ty keby si toho svedkom.. lebo mám pocit že rovnako.. 2xotázky v cele, tie prvé som ešte bral v pohode ale tie druhé ma presvedčili o nadržovaní a ešte plus to že ich dala tak že ten čo zodpovedá správne ma PP.Nečakal som ani nikoho ineho že by ich mohol vyhrať okrem neho

E.Udelený UB obom, aj keď si za svojim banom stojím

Stále ale netuším jak tohle chceš dokázat. Presunkce nevinny tu musí být vždy.

Lejdyy
07-01-19, 16:34
Stále ale netuším jak tohle chceš dokázat. Presunkce nevinny tu musí být vždy.

Moje slovo

Burak1
07-01-19, 16:36
Hráč dostal unban, lock.