PDA

Zobrazit normální verzi : REBBYCZ



REBBYCZ
09-01-19, 19:02
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Test
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Probugnuti z cely'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:381782351'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.112.86.123'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'S.k.O.t.H.y.E.r' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'Probugnuti z cely'
By admin Test
Tommis : demence
player unknown dropped
Nikol Love : ddddddd:
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Can't "sa





Poznamka:






chci poprosit u UB nikde jsem se nebugnul je to sachta ktera na strechu vede... jsou tam scoutky a jina pristupova cesta neni je to sachta proc by tam byli zbrane kdyz se k nim neda dostat nijak teda ?? je to mapa na styl minekraft a v minekraftu takto sachty jsou normalne takze nevidim duvod banu

KajSinek
09-01-19, 19:34
Zdravím,
ja aspoň o tom neviem, že v hre minecraft sú šachty v prírode, ale okey :D.

No späť k banu. Áno, je to prístupová cesta a zároveň jediná k tej zbrani, avšak na všetkých serveroch je zakázané sa bugovať z cely. Ak sa bugneš z cely, tak porušuješ pravidlá. Ban je z tejto stránky oprávnený.

Grakon2702
09-01-19, 19:38
Zdravím. Viděl jsem, jak jsi stál na druhém hráči nalepený ke stropu stropu a jak jsi skákal, tak ses probugnul nahoru, což je klasifikováno jako klasické probugnutí z cely.

REBBYCZ
09-01-19, 19:39
a nema nahodou zpravne poprve napomenout a pote dat ban ?? nerekl ani pul svola ani pismenko a hned ban a proc tam jsou zbrane kdyz se knim nikdo nedostane teda ????? podle me snad reknu aspon bu napomenu a pak neco trestam a nehonim si hned ego :)

REBBYCZ
09-01-19, 19:46
Zdarím. Viděl jsem, jak jsi stál na druhém hráči nalepený ke stropu stropu a jak jsi skákal, tak ses probugnul nahoru, což je klasifikováno, jako klasické probugnutí z cely.

tim padem kdyz si tam ty byl tak nechapu proc hrac Josef nedostal ban za neustale nadavky do rodiny a nadavky na osobu? kazdy kolo pi*o pojd do boxu kdyz utecu nahodou tak ty C*raku bez do p*ce a neutikej atd kdyz si tam byl mel by jsi taky resit ne ???

Grakon2702
09-01-19, 19:50
Došel jsem na hlášení na Josefa, ale ten nebyl tak sprostý. Občas tam nějaké slovíčko padlo, ale to jsem ho upozornil soukromě na Steamu, ať se zklidní. Tohle je klasický postup, protože jinak by dostal dle pravidel zákaz na jeden týden. U bugnutí z cely se odnepaměti instantně banovalo na tři hodiny.

Jinak k té zbrani na střeše se dá dostat i jiným způsobem než bugem.

KajSinek
09-01-19, 19:59
Zdravím,

a nema nahodou zpravne poprve napomenout a pote dat ban ?? nerekl ani pul svola ani pismenko a hned ban a proc tam jsou zbrane kdyz se knim nikdo nedostane teda ????? podle me snad reknu aspon bu napomenu a pak neco trestam a nehonim si hned ego :)

Ak ti dá admin ban na 3 hodiny, tak s tým si veľmi honí ego. :) Nemusí ťa upozorniť na to, že porušuješ pravidlá, ktoré sú priam napísané. Admin to môže spraviť, čiže je k tomu ľubovoľný prístup.

Za bugovanie si už ban dostal, presnejšie za bugovanie zbraní, takže si už musel byť poučený o tom, že sa to nesmie.

REBBYCZ
09-01-19, 20:03
tak ted se musim smat ..soukrome si mu napsat ... takze soukrome si mu napsal i to kde jsme kolo predtim stal proto me dal prez zed na presno hlavu kdyz jsem obvolkoval celou mapu :) nic jdu se zhulit a pustit gocko tam to ma uroven ne jako tady na ce ... tu akorad dela admina ten co ma kamarady v ad... teamu atd tim padem si mohl napomenout i me ale proc by jsi ke vsem pristupoval stejne kdyz kamaradum muzes radit a nadrzovat ....... ... kde je stara kotelna kdy tu byla spon poradek a nedelal admina kazdej kdo chce ale musel neco umet ..... je me 25 a to co se tu deje za posledni 2 roky nema uroven ..... jestli takto bude pokracovat dal tak budu jen prat aby ju nekdo heknul nebo jakkoliv napadnul..treba to by pana KOTLA trosku probralo a zacal veci resit ............. jdu se zhulit a seru na to dneska tady zahraju si zitra po praci a jen doufam ze ty jsis ukojil svoje ego protoze jasne si ted napsal ze PRISTUPUJES K LIDEM PODLE TOHO KDO JE KAMARAD A KDO NENI KAMARADA NAPOMENES ALE NEKOHO JINYHO HNED ZABANUJES .... zamysli se nad sebou uz se nedivim proc na tebe vseci nadavaji atd .... zbohem :)
Menit IP se me nechce tak si pockam do zitra ...

REBBYCZ
09-01-19, 20:04
Ano dostal za bugovani na aimu ne za toto ale to uz asi je na tebe asi moc tezky ...

KajSinek
09-01-19, 20:19
tak ted se musim smat ..soukrome si mu napsat ... takze soukrome si mu napsal i to kde jsme kolo predtim stal proto me dal prez zed na presno hlavu kdyz jsem obvolkoval celou mapu :) nic jdu se zhulit a pustit gocko tam to ma uroven ne jako tady na ce ... tu akorad dela admina ten co ma kamarady v ad... teamu atd tim padem si mohl napomenout i me ale proc by jsi ke vsem pristupoval stejne kdyz kamaradum muzes radit a nadrzovat ....... ... kde je stara kotelna kdy tu byla spon poradek a nedelal admina kazdej kdo chce ale musel neco umet ..... je me 25 a to co se tu deje za posledni 2 roky nema uroven ..... jestli takto bude pokracovat dal tak budu jen prat aby ju nekdo heknul nebo jakkoliv napadnul..treba to by pana KOTLA trosku probralo a zacal veci resit ............. jdu se zhulit a seru na to dneska tady zahraju si zitra po praci a jen doufam ze ty jsis ukojil svoje ego protoze jasne si ted napsal ze PRISTUPUJES K LIDEM PODLE TOHO KDO JE KAMARAD A KDO NENI KAMARADA NAPOMENES ALE NEKOHO JINYHO HNED ZABANUJES .... zamysli se nad sebou uz se nedivim proc na tebe vseci nadavaji atd .... zbohem :)
Menit IP se me nechce tak si pockam do zitra ...

Prosím ťa...hádžeš tu na admina dosť vážne obvinenie ku ktorému je potrebný dôkaz. Ja si myslím, že Grakon je presne ten typ admina, ktorí dodržuje pravidla a nie že ešte bude ostatným radiť. Radšej sa choď zhuliť pri gocku no.... Je to veľmi správne riešenie a hlavne zdravé.

REBBYCZ
09-01-19, 20:20
dosel na server na hlaseni a hend co prisel kazdy co utekl tak JOSEF hend vedel kde kdo je schovany a na jistotu si to jen od boxu postrilel kdo jiny :) bud mu to napsal nebo mu kryje WH jina volba neni nez dosel on hralo se normalne :)

Grakon2702
09-01-19, 20:21
Dovolil jsem si vyfotit okno naší diskuze, abych tě ujistil, že nic jiného kromě upozornění na nadávky jsem mu nepsal. Používám beta UI Steamu, které mi umožňuje zobrazit si kratší dočasnou historii zpráv. Pokud by před mou zprávou něco bylo a já bych se to snažil zakrýt, tak bys vpravo uviděl scroll bar. To znamená, že ta zpráva, kterou jsem mu poslal, byla jedinná za x dní.

https://i.imgur.com/TDyKvXh.png

Když je někdo admin, tak si ho často lidi přidají na Steamu do friend listu jenom tak. Já tyto pozvánky příjmám, protože pro mne se jedná o potenciální možnost rychlého řešení hlášení. Neznamená to, že jsme blízcí přátelé, co spolu komunikují často. To sám můžeš vidět i na mém obrázku.

Důvod, proč Josef dostal jen upozornění a ty jsi dostal ban hned, jsem ti už vysvětlil. Jednak jeho nadávky nebyly nějak vážné a jednak kdyby dostal ban, tak by to bylo výrazně na delší dobu (zákaz na týden za vulgárnost v hlasové komunikaci) dle pravidel serveru, což je mnohem horší trest než jednorázový ban na tři hodiny.

REBBYCZ
09-01-19, 20:22
dovolil jsem si vyfotit okno naší diskuze, abych tě ujistil, že nic jiného kromě upozornění na nadávky jsem mu nepsal. Používám beta ui steamu, které mi umožňuje zobrazit si kratší a dočasnou historii zpráv. Pokud by před mou zprávou něco bylo a já bych se to snažil zakrýt, tak bys vpravo uviděl scroll bar. To znamená, že ta zpráva, kterou jsem mu poslal, byla jedinná za x dní.

https://i.imgur.com/tdykvxh.png

když je někdo admin, tak si ho často lidi přidají na steamu do friend listu jenom tak. Já tyto pozvánky příjmám, protože pro mnw se jedná o potenciální možnost řešení hlášení. Neznamená to, že jsme blízcí přátelé, co spolu komunikují často. To sám můžeš vidět i na mém obrázku.

Důvod, proč josef odstal jen upozornění a ty jsi dostal ban hned, jsem ti už vysvětlil. Jednak se jeho nadávky nebyly nějak vážně a jednak kdyby dostal ban, tak by to bylo výrazně na delší domu (zákaz na týden za vulgárnost v hlasové komunikaci) dle pravidel serveru, což je mnohem horší trest než jednorázový trest na tři hodiny.

to si umim taky vyfotit neco co muzu zmenit kdykoliv kdekoliv i v malovani :d to je dukaz teda teda ze nic jineho si nenapsal a proc teda si nenapsal nebo nerekl me ?? :) jakej je rozdil mezi mnou a nim teda _???

Grakon2702
09-01-19, 20:24
a proc teda si nenapsal nebo nerekl me ?? :) jakej je rozdil mezi mnou a nim teda _???

Nebudu ti tu samou věc vysvětlovat po třetí.

Folowed
09-01-19, 20:27
Ban je Legit nevim co se tu ještě vůbec řeší.
Jak píšeš dej si žbre a padej spát.

REBBYCZ
09-01-19, 20:28
no jeste si nevysvetlim ani jednou proc neumis otevrit hubu a stisknou klavesu na mikrofon a rict ze to treba sachta neni a hend napoprve das ban ale u nej to umis napsat na steamu :) to ti nevadi ?

Grakon2702
09-01-19, 20:30
no jeste si nevysvetlim ani jednou proc neumis otevrit hubu a stisknou klavesu na mikrofon a rict ze to treba sachta neni a hend napoprve das ban ale u nej to umis napsat na steamu :) to ti nevadi ?
Opravdu ti to nebudu vysvětlovat po třetí.

REBBYCZ
09-01-19, 20:31
staci vysvetlit jedno proc neumis otevrit hubu a rict je to bugovani nebo cokoliv ale jemu utikas vypisovat nekde bokem ? :) nadavat jako on mel bych ban hned :)

KajSinek
09-01-19, 20:32
staci vysvetlit jedno proc neumis otevrit hubu a rict je to bugovani nebo cokoliv ale jemu utikas vypisovat nekde bokem ? :) nadavat jako on mel bych ban hned :)

Vysvetlil ti to, že nie je na to povinný v tejto situácii. Rieši to priam banom a u každého. Kde je problém?

Folowed
09-01-19, 20:32
no jeste si nevysvetlim ani jednou proc neumis otevrit hubu a stisknou klavesu na mikrofon a rict ze to treba sachta neni a hend napoprve das ban ale u nej to umis napsat na steamu :) to ti nevadi ?

Kdybys otevřel oči poznáš rozdíl mezi šachtou a stropem

E: píšeš furt to samé dokola ..

Grakon2702
09-01-19, 20:32
staci vysvetlit jedno proc neumis otevrit hubu a rict je to bugovani nebo cokoliv ale jemu utikas vypisovat nekde bokem ? :) nadavat jako on mel bych ban hned :)
Už jsem ti to vysvětlil dvakrát. Stačí číst.

REBBYCZ
09-01-19, 20:35
Vysvetlil ti to, že nie je na to povinný v tejto situácii. Rieši to priam banom a u každého. Kde je problém?

proc teda jeho upozorni za neco co je naban a delsi ban ze 3H a me hend pise ban .... i frisco a vsici upozornuji jako normalni lidi jenom on ne stacilo rict slovo a kajsinek tebe jsem se na te mape vcera ptal aspon 30krat jestl ije to sachta nebo bug nerekl jsi ani slovo i jses dival jak to tam je co tam je atd ... proc jako admin kdyz se te hrac zepta popravde neodpovis ??? :)

KajSinek
09-01-19, 20:52
proc teda jeho upozorni za neco co je naban a delsi ban ze 3H a me hend pise ban .... i frisco a vsici upozornuji jako normalni lidi jenom on ne stacilo rict slovo a kajsinek tebe jsem se na te mape vcera ptal aspon 30krat jestl ije to sachta nebo bug nerekl jsi ani slovo i jses dival jak to tam je co tam je atd ... proc jako admin kdyz se te hrac zepta popravde neodpovis ??? :)

Ty čo klameš? Ja som bol včera iba na JB6 a to na hlásenia, JB7 taktiež hlásenie. JB6 tam táto mapa nie je a JB7 bol iná mapa a ešte sme sa k tomu včera na JB7 ani nestretli. Tak toto je už moc. Nechápeš prečo ešte aj klameš.

Toto už radšej niekto locknite.

Toy
09-01-19, 20:52
Zaleží na adminovi. Já osobně beru v potaz i to, když se někdo bugne a zneužije to tak, že díky tomu udělá vzpouru atp. takovým dávám ban i na 8 hodin.
Ban je naprosto v pořádku, podle chatlogu ses ani nikoho na nic neptal.

Lockněte to)

E: Sorka, jsem přehlídl to, že jsi to psal včera. Ale to asi na situaci nic nemění.

Nuuu,da!!
09-01-19, 22:41
Jediný kdo si tu honí ego jsi ty, absolutně nechápu takovouto reakci na 3 hodinový ban. Nechápu proč jsi tolik překvapený, za dobu co tu hraješ bych očekával trochu více logiky. Ano, dříve to tu bylo jiné, jenže když kidi hledají každou skulinku v pravidlech, tak se nemůžeš divit že se musí řešit všechno.

Btw.. Admina nemůže mít každý obzvlášť ne na jb protože s lidmi jako jsi ty, to je velmi náročné na psychiku, protože když za den potkáš třeba 10 lidi co dostanou historický záchvat jako jsi tu předvedl právě ty, to je něco. Gratuluji, bez si vyhulit mozek ještě víc než máš a ráno se zamysli nad tím, zda tento výstup byl zapotřebí. (y)

Grakon2702
10-01-19, 07:23
Ban vypršel.

znedlob
10-01-19, 09:05
Porušuješ pravidla a myslíš si, že nejdřív bude tytyty? Porušil si pravidla, máš mlčet, šoupat nohama a zpytovat svědomí. Ne se tady hádat, že ti admin nedal mírnější trest. Dříve se za bugování dávala mnohem delší doba.

Koprakek
10-01-19, 11:17
Lck.