PDA

Zobrazit normální verzi : Nejaky ten Dotaz



Gejzik
12-04-12, 17:07
Mal by som 2 dotazy :
1. Prečo sa zrušila mapa jail_rehab bola to asi tak 6 najhranejšia mapa. Napr. bol som na JB a prišiel Smoooke a ja som sa ho spytal že prečo a on asi ani nevedel že je odstranena.
2. Nemohlo by sa to spesl vrátiť naspäť ale nie zoznam len, že by mali tie stare práva pretože teraz maju to spesl 5 ludia a to maju take prava, že im rovno dajte adminstvo nie ? Môžu prehadzovať hráčov, hovoriť do mikraku stále jedine čo nemôžu je BANovať aj to keď je nejaky neznalec u CT môžu ho kicknuť a ak by sa to dalo navrhujem otvvoriť novu temu prihlašiek išlo by to odznova a proste keby prejdu skúškou išiel by s nim admin na JB dal by ho k CT a 1-2 kola by ho vyskúšal ako simona a ak by prospel by dostal spesl.

*NPSM*P!!!!n3r
12-04-12, 17:41
....to s tím, že ho hodí k CT a vyzkouší ho.. to je blbost, když si přečteš jiný thready tak sám vidíš, že ty spešl budou mít tak maximálně v 10 lidech, když nepočítám adminy... s tou rehab souhlasím, byla to jedna z těch nejlepších map, co tam byly...

Gejzik
12-04-12, 18:25
Ale nechapeš keď maju take práva to im mozu dat adminstvo a dat naspat spesl.

Bezdak
12-04-12, 18:27
Všichni brečeli že ty co mají spešl jsou furt u CT, takhle by se to mělo pořešit.

Gejzik
12-04-12, 18:31
Šak ale zas breceli ale aj tak ich chyba bud to nevedia a brecia alebo vedia a su taky **** ze nevedia dat prihlasku a co keby ho ma 100 hracov tak sa nevyhodia a budu to len schopne CT.

Psycho :P
12-04-12, 21:10
Ja by som to upravil tak ako to bolo pred tým, žiadne spešl, žiadny nový mód Sparta, Shark... Proste klasický starý Jail

Gejzik
12-04-12, 21:27
Alebo jak hovori psycho stary jail. Aj to by bolo možne.

Morgann
12-04-12, 21:37
Souhlasím z Psychopatem :)

Gejzik
13-04-12, 07:49
Alebo to stare ale shark je celkom dobry toho by som nechal.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
13-04-12, 08:01
Ja by som to upravil tak ako to bolo pred tým, žiadne spešl, žiadny nový mód Sparta, Shark... Proste klasický starý Jail
Pravda, aj mne chýba normál. old Jail

Larodar56
13-04-12, 08:16
Vsadím se, že kdyby někteří z vás měli spešl, tak změníte názor.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
13-04-12, 10:19
Larodar bolo by mi potom lepšie ale starý Jail bol asi lepší teraz sa dáva stále najaký mod a skoro nikdy neni Normalny simon...

Larodar56
13-04-12, 11:27
Blbost, právě že normální simon je více častěji, maximálně jednou za čas příjde klučina a pokaždé když má simona dává mod...

Gejzik
13-04-12, 15:35
A ja som mal spesl a som za to aby bol old JB.

Drban
13-04-12, 15:43
ale někdo si to tu představuje že to bude jako mít ten spešl každej ňouma kterej u simona něco odmumlá a admin mu má dát hned spešl , to by mal každej ten spešl... to by ho mohl mit i raimer a spol. . Jo a gejziku ty si myslíš že jsi lepší třeba dám příklad jako Grinis nebo Rosi ??? Ti to hrajou už x let ja to hraji také už x let (nemyslím tim x 10 ) a nemám nic....

zavo
13-04-12, 15:58
neviem co tu riesite,
1. ta mapka sa zrusila asi z nejakych dovodov ako kedysi jail_desert(-najhranejsia mapka na JB)
2. ak ta to spesl stve tak to je uz tvoj problem, teraz to tam vedu hraci co to ovladaju a vecsinou bez FK, MFK, inac suhlasim s Larom + hrava to dlhsie a teda to vie lepsie porovnat s predoslim a terajsim JB.

Gejzik
13-04-12, 17:53
Drban ako kto hovori že som lepši než oni? Skus si kúpiť okuliare a potom píš na forko ok ?

Psycho :P
13-04-12, 18:28
Nie mne ide o to, že keď bola classic starý Jail, neboli hádky, nikto proti nemu nič nemal, všetci sa zabávali, bol klud... Teraz väčšina hráčov otravuje adminov " dajte mi spešl ja viem pravidlá"... Ja som proti celému spešl ! Takmer adminské práva.. Navrhujem clasic starú formu k CT... m2m2m2m2m2... Ak by bol niekto v specte viac ako 30 sekúnd, kick alebo ban na 3 minúty.

Drban
13-04-12, 20:08
gejzik oči mám dobré ale ty si skoro jako nekdo z CSKILL pořád akorat si na něco stěžovavt pořád musim být u CT pořád musim mít všechno nejlepši pořád musim být 1. v ranku atd. ale ty to sem píšeš jen proto aby si mohl dostat taky spešl .. si myslíš že admini se kouknou že si sem něco napsal a budeš mít hned spešl ??? a eště si myslíš že to tvoje myšlení nikdo nepochopí... to si musiš kamarade pěkně oddřít aby si to spešl mal ...

Gejzik
13-04-12, 20:22
Ja necem spesl ak to nechapes tak to je zle s tebou. Ja cem stary jail !!!!!

Larodar56
13-04-12, 20:22
Grinis by vůbec neměl mít spešl. Simona umí to jo, ale neví jak to v tom chodí, jak už jsem psal že mě otravoval s tím přesunem...

Rosi! xP
14-04-12, 01:32
Grinis ani já už nejsem spešl. Admini se dohodli jen na opravdu pár lidech. Pokud chcete být spešl musíte si ho zasloužit, hrát dobře jak za T, tak i simona a dělat hru pro T zajímavou a zábavnou. Spešl nedostanete ze dne na den, jako Ti, kteří tady hrajou už bud od počátků kotelny nebo jen JB. Musíte se snažit a hrát, ale ne zase u toho prosedět celé dny. Nehádejte se kdo je lepší a kdo horší, každý jste dobrý v něčem jiném ;))
E: s těmi vzpourami je to fakt. Mě osobně rehab nikdy něják moc nebavil.

Gejzik
14-04-12, 10:05
Tak pekne že sa tu hadate o spesl ale ten moj 1. dotaz skoro nikto nekomentuje hlavne z adminov preco sa zrusila jail_rehab ?

Bezdak
14-04-12, 10:34
Protože se na ní nedaly dělat vzpoury pokud se nepletu.

Larodar56
14-04-12, 11:30
Vzpoury tam šly dělat, jen málo lidí se odvážilo. Když jsme u těch map, tak vymažte jail_crime, to je totiž mapa kde jsou vzpoury častější než normální kolo.

Drban
14-04-12, 17:07
tak ale vzpoury se dělali , dělají se , budou se dělat to nijak neovlivníme...

Gejzik
14-04-12, 17:17
Tentokrat zcasti pravda co hovori Drban ale zas aj larodar ma pravdu je to mapa v ktorej sa z 10 kol urobi 7 krat vzpura .