PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina Burák1 (forum)



Cavror
14-01-19, 16:51
Dobrý den,

podávám stížnost na admina, který nese na forum přezdívku Burak1 (https://csko.cz/forum/member.php?27799-Burak1), který zcela bezdůvodně Locknul můj příspěvek (https://csko.cz/forum/showthread.php?66830-St%ED%9Enost-na-zneu%9E%EDv%E1n%ED-pr%E1v-admina-The-Frisco) na forum.

Připadá mi to jako hloupost, aby admin, kterého se to vůbec netýká měl právo toto vlákno locknout. A už vůbec ne, když jsem se já, a ani Frisco, nevyjádřil k novým příspěvkům. Takhle se nic nevyřešilo a celý princip mé stížnosti byl tím pádem naprosto zničen, stejně tak jako možnost vůbec něco vyřešit. Také porušil zákon č. 81/1966 Sb. § 17 o cenzuře.

Nikde jsem se nevyjádřil a ani nenaznačil, že se jedná o srandu. A pan Burak nemá právo rozhodovat, jestli si já dělám srandu nebo ne.

Přeji hezký den všem. :)

Revan
14-01-19, 16:59
Ahoj, no tiež som ten lock nepochopil a ako sranda mi to neprišlo ale keď už si toto založil môže sa tu doriešiť aj to s Friscom...

Nakladana Okurka
14-01-19, 19:39
Ahoj, navrhuji Friscovi vzít práva, Buraka svrhnout na trial admina, off_mana zavřít do mučírny a Grakona degradovat na někoho, kdo s nama neměl nikdy nic spolecnyho

Revan
14-01-19, 19:40
Ahoj, navrhuji Friscovi vzít práva, Buraka svrhnout na trial admina, off_mana zavřít do mučírny a Grakona degradovat na někoho, kdo s nama neměl nikdy nic spolecnyho

A okurku zožrať

Nakladana Okurka
14-01-19, 19:43
Taky jedna z možnosti, ale musíš to stihnout dřív než tohle tema přestane bejt vtipný pak se to lockne :sadbye:u

Revan
14-01-19, 19:47
To si myslím, že ani nikdy nebolo vtipné :O teda možno iba pre zasvätených...

Nakladana Okurka
14-01-19, 19:50
Musíš pochopit ze ty kucí z Ostravy jako je Frisco mají trochu nadčasovej humor

Cavror
14-01-19, 19:58
Ahoj, navrhuji Friscovi vzít práva, Buraka svrhnout na trial admina, off_mana zavřít do mučírny a Grakona degradovat na někoho, kdo s nama neměl nikdy nic spolecnyho

Ještě nezapoměň, že Maniac má mít permu, při nejmenším.

Nakladana Okurka
14-01-19, 20:14
Má blbost ze sem to nezmínil, každopádně Frisco by měl byt ihned support admin

Revan
14-01-19, 20:20
lck než tu z toho bude cirkus...

Cavror
14-01-19, 20:25
Frisco vyvinul snahu si mě přidat na steam. Očekávám srdcervoucí omluvu a k tomu jako bonus VIP na 1 rok. Pokud k tomu nedojde, měl by okamžitě dostat spešla.

Od Maniaca, jako komplice celé této šarády, mi bude stačit jedno bezdůvodné VD. Když ne, tak perma.

E: Ještě nevím jak se k celé stížnosti vyjádří Burák a jaké bude jeho řešení celé této situace ohledně locknutí vlákna.

E2: Frisco se omluvil za své jednání proti mé osobě. Bohužel na Ostravsku jsou v současné době krušné časy, VIP mi bude koupeno za lepší ekonomické situace/revoluci/nebo možnosti platby se stravenkama.

Operak
14-01-19, 20:49
Frisco vyvinul snahu si mě přidat na steam. Očekávám srdcervoucí omluvu a k tomu jako bonus VIP na 1 rok. Pokud k tomu nedojde, měl by okamžitě dostat spešla.

Od Maniaca, jako komplice celé této šarády, mi bude stačit jedno bezdůvodné VD. Když ne, tak perma.

E: Ještě nevím jak se k celé stížnosti vyjádří Burák a jaké bude jeho řešení celé této situace ohledně locknutí vlákna.

Vůbec netuším proč tady děláš takový cirkus. Nikde není pořádně vidět jestli je to fakt jen sranda, nebo to je myšleno vážně. Zatím je tohle celé jen k smíchu a ztrácíme na vláknech od tebe jen čas.

Burak1
14-01-19, 20:54
Jsem pro odebrání práv, ale na to jsem moc líný, sorry.