PDA

Zobrazit normální verzi : Furien prava



professional
18-01-19, 15:25
Dobrý den.


Chcěl bych požádat o práva na mód Furien.
Zkušenosti s módem nějaké mám nějaký den sem na tom strávil.
Jeden z největších důvodů proč žádám je to že na Furieně je málo adminů (aktivných),a zrovna co resetoval Kotel rank tak tam je samý kemp.
A chcěl bych to trošku řešit pro ty hráče který si tam jdou zahrát a ne aby umíra kvůli kempu.

O mě.
Jmenuju se Lukáš.
věk 18
SID - STEAM_0:0:104783921
steam -> http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
kdyby ste chcěli něco víc o mě vědět pm.

Děkuji za přečtení.

Troppe
21-01-19, 17:12
Čau. Jako znám tě dlouho, hrával jsi tu kdysi často, ale teď jsi začal s resetem ranku, což bylo nedávno. Spíš jde o to, že máš pořád velký ego, viz dneska na serveru. Ani jsi nevěděl, že tam jsem, ale když jsem tě párkrát zabil, vždy jsi nějak reagoval. Nic strašnýho, jenom "lol, hh, lel, ... Psal jsi, když jsem ti "luck" hlavu, jakej jsem lucker, píšeš tam, že kdybys hrál na rank, že bys byl 1., že tam jsou samé noobky atd atd. Prostě drobnůstky, ale to tvoje ego ti nedovolí sklapnout a nic nenapsat. S právama by se to možná ještě zhoršilo, nevím.
Nahoď aktivitu, nepiš zbytečně do chatu a uvidí se.
Jinak co se týče adminů na serveru, 3-4 tam v průběhu dne jsme, na 1 server je to dostačující. Sice tam nejsme pořád, ale většinou tam někdo je.
Editnu.

Edit: Adminů je dost, našli by se i vhodnější lidi na práva. Ten neustálý nátlak, ať se vyjádříme tomu taky nepřispěl a pořád je tam prostě to ego.
Proti.

professional
21-01-19, 18:13
Čau. Jako znám tě dlouho, hrával jsi tu kdysi často, ale teď jsi začal s resetem ranku, což bylo nedávno. Spíš jde o to, že máš pořád velký ego, viz dneska na serveru. Ani jsi nevěděl, že tam jsem, ale když jsem tě párkrát zabil, vždy jsi nějak reagoval. Nic strašnýho, jenom "lol, hh, lel, ... Psal jsi, když jsem ti "luck" hlavu, jakej jsem lucker, píšeš tam, že kdybys hrál na rank, že bys byl 1., že tam jsou samé noobky atd atd. Prostě drobnůstky, ale to tvoje ego ti nedovolí sklapnout a nic nenapsat. S právama by se to možná ještě zhoršilo, nevím.
Nahoď aktivitu, nepiš zbytečně do chatu a uvidí se.
Jinak co se týče adminů na serveru, 3-4 tam v průběhu dne jsme, na 1 server je to dostačující. Sice tam nejsme pořád, ale většinou tam někdo je.
Editnu.

Především díky za nějaký první status.
Hele nebudu popírat že nenapíšu lel lol nebo takové kravinky ale to neni o egu. Prostě napíšu to že se mě někdo ptal proč nehraju na rank a já mu odpověděl že bych byl 1 neznamená nic ohledně ega jak proběhl reset tak jsem byl jako 3 v topce pak i na druhém jménu pak sem měl zase pointy na jiném jménu ale nehraju na rank protože na to nemam čas hraju to ze zábavy ale názor ti brát nechci :). A děkuji za vyjádření Mario :).

Revan
31-01-19, 00:14
Ahoj, tak sa na to pozrime:
+ vek
+ zatiaľ aktivita
+ skill za F aj CT
- minulé žiadosti
- správanie (tie drobnosti čo spomenul troppe tam písať nemusíš do toho chatu)
- začal si hrať po dlhej pauze a hneď žiadaš o práva ( nemyslím to zle ale byť tebou sa tu najprv viacej rozpozerám)
Mňa osobne si zatiaľ nepresvedčil, že by si vedel riešiť situácie s chladnou hlavou ( kemp, urážky a pod.). Budem si ťa viacej všímať ingame a neskôr editnem. Zatiaľ ani pro ani proti.

E: Nemusíš mi stále písať aby som sa vyjadril ono to sem príde aj bez toho spamu. Nepáči sa mi tvoje vystupovanie a tvoje ego. Hlásenia aj aktivitu máš ale zamňa sa na post admina nehodíš a stále neverím, že by si sa nenechal jednoducho vyprovokovať a nehádzal bany za úplné blbosti. Som proti.

professional
31-01-19, 19:26
Ahoj, tak sa na to pozrime:
+ vek
+ zatiaľ aktivita
+ skill za F aj CT
- minulé žiadosti
- správanie (tie drobnosti čo spomenul troppe tam písať nemusíš do toho chatu)
- začal si hrať po dlhej pauze a hneď žiadaš o práva ( nemyslím to zle ale byť tebou sa tu najprv viacej rozpozerám)
Mňa osobne si zatiaľ nepresvedčil, že by si vedel riešiť situácie s chladnou hlavou ( kemp, urážky a pod.). Budem si ťa viacej všímať ingame a neskôr editnem. Zatiaľ ani pro ani proti.

Stím počítám :)

CMBR
07-02-19, 15:43
hh, lel

professional
07-02-19, 16:05
hh, lel

hh copa?

Del!k98
16-02-19, 13:26
Poznam dlho, hlasenia boli aj sú, aktivita sa dá, skill tiez.

- historia

Momentálne je dosť adminov a je tam skoro vkuse niekto, PROTI.

professional
16-02-19, 14:14
Poznam dlho, hlasenia boli aj sú, aktivita sa dá, skill tiez.

- historia

Momentálne je dosť adminov a je tam skoro vkuse niekto, PROTI.

Ok, díky :).

professional
14-03-19, 19:35
Lock - malo casu, problemy.

Koprakek
15-03-19, 03:04
Lck. Na vl.zd.