PDA

Zobrazit normální verzi : Jb speŠl comeback



Kubelas
18-01-19, 18:12
Čus.

Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že začnu zase hrát. Nějakou chvilí hraju. Hrál jsem na NS inkognito.
Spešla už jsem na Koderně měl. Noví JB admini si mě pamatovat nebudou,ale legendy si mě pamatují. Kvůli blbostem co jsem dělal mi byl odebraný je to 2-3 roky zpět. Za tu dobu už jsem dospěl a myslím si, že druhou šanci si zaslouří každý. Vím, že někteří atmyni semnou budou mít i po takové době problém. Po dlouhé době jsem zase začal hrát, předtím na NS, ale teď už aktivně na stímu. Pravidla se myslím moc nezměnili i když trošku jo tak je mám nastudované. Za zkošku nic nedám tam jsem to zkusil :).
SID STEAM_0:1:64378036






Díky a čus.

The Frisco
18-01-19, 18:18
O spešla se nežádá, ten se musí zasloužit :-) ale ne.. pokud budeš hrát, tak klidně. Za tu dobu co jsi tu nebyl se nabralo plno retardů, kteří tu nezažili ty začátky, tak by se to zas mohlo vyvážit starou školou.

Folowed
18-01-19, 18:52
Není o čem u starý gardy sem pro vždycky :thumsup4::thumsup4:

LukosSenpai
18-01-19, 19:11
Za svojich čias jeden z najlepších. Pro

Nuuu,da!!
18-01-19, 19:14
Vůbec tohoto patvora neznám, retard říká zatím ani pro ani proti (y) :D

Grakon2702
18-01-19, 19:25
Zdravím. O spešla jako takového se nyní již nežádá. Žádá se rovnou o práva. Pokud je žádost úspěšná, dostaneš nejdříve spešla a po nějaké době povýšení na TA.

Teď to budu tedy brát jako žádost o práva. V tomhle případě nesplňuješ podmínky pro přijetí. V BL je na tvoje SID permanentní ban za vulgárnost, přičemž v podmínkách je uvedeno, že pro přijetí musíš mít čistý trestný rejstřík jak v oblasti cheatingu, tak v oblasti urážení hráčů.

Fellow
19-01-19, 01:17
proti

kono159
19-01-19, 09:43
je to kar, ale asi jeden z mala kto vie zabavit, pro

Bager258
19-01-19, 10:11
Poznám dlho a ako píše koňo, vie zabaviť. Pro

Kubelas
19-01-19, 11:05
Díky borci.

Grakon chápu tě, ale sám víš jak je to dlouho zpátky a kvůli čemu to bylo. Proto jsem i psal, že většina adminu bude mít semnou problém z důvodu tohodle. A řekneme si na rovinu myslím, ze ten ban není až tak závazný když víme, že i někteří admini měli i permu za číti. Jinak díky za vyjádření.

KajSinek
19-01-19, 13:18
Zdravím,
pre adminov, ktorí by vôbec netušili o čo sa jedná:
https://csko.cz/forum/showthread.php?41017-Kubelas&highlight=Kubelas
https://csko.cz/forum/showthread.php?36477-Kubelas-gt-Bezdak&highlight=Kubelas
https://csko.cz/forum/showthread.php?34201-noirbunove-pr%E1va&highlight=Kubelas

K žiadosti:
o spešla si prišiel s vlastným nevhodným chovaním. My nevieme ako si sa zmenil. Prišiel si z ničoho nič a žiadáš späť spešla, čiže tu v tejto žiadosti bojuješ o admin práva. Ja som PROTI.

Kubelas
19-01-19, 13:39
Ano a to jsem v postu napsal proč jsem přišel o spesla. A jak už jsem psal, na jsem hrál na ns protoze jsem nevěděl jestli mě to chytne, teď jsem začal opět na steamu.:)

Toy
19-01-19, 15:46
Nechtěl jsem se sem vůběc vyjadřovat, ale po dnešní zkušenosti jsem taky proti.

Operak
19-01-19, 23:51
Nemusím tě ani znát a můžu dát s klidným srdcem proti. Jestliže si už jednou práva měl a měl si na to evidentně i věc (možná i rozum), tak mi přijde nepřípustný dělat takové věci, které jsem se dočetl v AF. Tudy podle mého cesta nevede.

PROTI

Kubelas
20-01-19, 00:03
Nebudu se na nic vymlouvat. Je to zpátky 3-4 roky. Za tu dobu jsme se dost změnil. Věděl jsem, ze někteří admini s tím i po takové době budou mít stejný problém i po těch letech. Nevím co se řeší/řešilo o mě v AF tam jsem přístup neměl. Ale i tak děkuji za názor.:-)

Smooke
20-01-19, 15:07
Kubelase už znám nějaký ten pátek. Měl své bouřlivé období a kdo ví, třeba ještě stále má. Chyba byla, že to přenášel i do hry.

Jsem pro mu dát druhou šanci. Tu si snad zaslouží každý. Pokud zase neprojde, tak se mu práva odeberou a jak bylo řečeno v nejmenovaném filmu "Hasta la vista, baby (https://www.youtube.com/watch?v=LRxaXmXvjnU)" :happy:

Burak1
08-02-19, 17:34
Momentálně proti, příště zkus rovnou práva.