PDA

Zobrazit normální verzi : TheVortexx



Vortexx
20-01-19, 15:34
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=264805





Poznamka:






To uz musim celou hru stat vedle simona aby se to bralo jako hlidani?
Hlidal jsem kdyby nahodou chtel nekdo utect + vd co tam bylo.

DeadJoy
20-01-19, 15:43
3 ctčka hlídáte 1 vdčko a Simona nikdo pořádně nestřází. Ještě se bugnete bagrem na texturu a odtamtud pěkně hlídáte Simona, který je schovaný pod mostem a v boxu. Sám Lukys si stěžoval, že jste retardovaní, že ho neumíte ani uhlídat. Dostal jsi to zároveň i s Wentikem.

Vortexx
20-01-19, 15:52
Ok, neřekl bych kdybych dostal ban za texturu, ale jak říkám stal jsem tam a hlídal jestli někdo neuteče a simon neumřel v boxe, ale venku před námi, takže tak či tak to je blbost a ban na 3 dny za jedno kolo mi přijde hloupé xd neřekl bych kdybych měl ban-list plný od vrchu dolů, ale za jedno kolo, které jsem hlídal. Jestli jste nějak vysazeni na Wentika to je váš boj, ale jak říkám myslím si, že jsem nic neudělal. ( ohledně hlídaní simona)

DeadJoy
20-01-19, 15:58
Fajn. Pro příště se Vortexxi nebuguj do textury a měj na Simona aspoň výhled. Bugnutí na texturu střechy venku na Assaultu nevidíte do boxu, pokud nejste zapatí. Ale budiž. Napíšu Operákovi.

E: Jo a Vortexxi.. sorry, že to beru jako práci a nemít zábavu v téhle vyje**né hře jak jsi mi napsal. xd

Operak
20-01-19, 16:05
UB na žádost DJ

Vortexx
20-01-19, 16:20
dik