PDA

Zobrazit normální verzi : Stávky pri poslednom prianí



Tulak
20-01-19, 20:29
Ahoj,

neviem či to tu už bolo, prebehol som očami posledné 2 stránky príspevkov a nevšimol som si aby to tu niekto spomínal a ak sa tak stalo tak sa ospravedlňujem vopred. Takže chcel by som navrhnúť podľa mňa veľmi zaujímavú ponuku a to možnosť si staviť ako väzeň svoje momentálne peniaze na jedného z hráčov pri poslednom prianí. Neviem či to tu už raz u Vás nebolo ale napadlo mi to, že ak by sa to dalo uskutočniť bola by to sranda. Určite by to zabavilo chatovú komunikáciu na servery na konci kola a samozrejme, že stavil by len ten, kto by chcel. Čiže AFK hráči by neprišli o nič, ani tí, ktorí by nechceli staviť. Na konci PPčka by sa ukázalo kto koľko hlasov získal ako pri ankete - pre zábavu.Funguje to na normálnom princípe - Príklad: Mám 5000$ a je ppčko, stavím si že vyhrá CTčko a ak sa tak stane, tak získam 5000$ čiže budem mať logicky 10 000$. A ak prehrám tak prehrám to čo som vstavil. Možno ak by sa niekomu zdalo, že si tu veľa väzňov zarobí a potom majú na tzv. "fety" tak by sa mohla pridať napr. hranica že môžeš vstaviť len z troch možností a to napr.: 1500$, 2500$, 3500$. A to by bolo také neutrálne, že aj nevyhráš veľa aj neprehráš veľa - ak už stavíš :thumsup4:

Je to samozrejme môj nápad, ktorý mi len tak napadol keďže ja rád stávkujem aj normálne v živote (Tipsport) a tu by sa ten koniec kola aspoň pekne oživil, popri tých niekedy dlhých čakaniach či nudných kolách. :twisted:

PS: Je tu ešte ja možnosť že už ma niekto s týmto nápadom predbehol odkedy existujú JB servery na CS 1.6 tak sa vopred ospravedlňujem, no ja som to ešte nikde nevidel. (Ani GS, ani MIX)
PS2: Ak by bolo napríklad 6 hráčov v CT tíme a mohol by tak každý vyhrať naozaj veľa peňazí, tak by sa jednoducho pridala možnosť, že každý by mohol staviť len raz :idea:
PS3: Je to možnosť len pre T si zarobiť, keďže CTčkám sú peniaze na nič ale staviť by si mohli tiež a šlo by o počet hlasov pre zábavu.

wedix
20-01-19, 20:59
Souhlasím, zní to dobře a bude větší zábava!

Niko97971
20-01-19, 21:25
https://csko.cz/forum/showthread.php?39233-N%C1VRH-S%E1zen%ED-na-v%EDt%26%23283%3Bze-p%26%23345%3Bi-PP

KajSinek
20-01-19, 21:28
Zdravím,
na JB3 asi prebiehali testy alebo niečo podobné, no bližšie o tom by nám vedel povedať asi Burák, či Kotel.

Tulak
20-01-19, 21:47
Toto som nemal šancu nájsť, viď rok založenia 2015, ale ďakujem :laughing1:

Burak1
21-01-19, 00:00
Já jsem to tam zkoušel, ale nějak to nefungovalo. Už si přesně nepamatuju, o jaký problém šlo, ale můžeme se někdy podívat.

Fropo
21-01-19, 13:53
Mam rád business. Nápad se mi líbí,PRO.

LukosSenpai
21-01-19, 15:05
Dobrý nápad na menšie oživenie pro

B3N
26-01-19, 10:20
Tiež som určite PRO

Tulak
26-01-19, 14:40
Môžem poprosiť Buráka o bližšie informácie?:cool:

Playericek
27-01-19, 19:19
Ahoj,

neviem či to tu už bolo, prebehol som očami posledné 2 stránky príspevkov a nevšimol som si aby to tu niekto spomínal a ak sa tak stalo tak sa ospravedlňujem vopred. Takže chcel by som navrhnúť podľa mňa veľmi zaujímavú ponuku a to možnosť si staviť ako väzeň svoje momentálne peniaze na jedného z hráčov pri poslednom prianí. Neviem či to tu už raz u Vás nebolo ale napadlo mi to, že ak by sa to dalo uskutočniť bola by to sranda. Určite by to zabavilo chatovú komunikáciu na servery na konci kola a samozrejme, že stavil by len ten, kto by chcel. Čiže AFK hráči by neprišli o nič, ani tí, ktorí by nechceli staviť. Na konci PPčka by sa ukázalo kto koľko hlasov získal ako pri ankete - pre zábavu.Funguje to na normálnom princípe - Príklad: Mám 5000$ a je ppčko, stavím si že vyhrá CTčko a ak sa tak stane, tak získam 5000$ čiže budem mať logicky 10 000$. A ak prehrám tak prehrám to čo som vstavil. Možno ak by sa niekomu zdalo, že si tu veľa väzňov zarobí a potom majú na tzv. "fety" tak by sa mohla pridať napr. hranica že môžeš vstaviť len z troch možností a to napr.: 1500$, 2500$, 3500$. A to by bolo také neutrálne, že aj nevyhráš veľa aj neprehráš veľa - ak už stavíš :thumsup4:

Je to samozrejme môj nápad, ktorý mi len tak napadol keďže ja rád stávkujem aj normálne v živote (Tipsport) a tu by sa ten koniec kola aspoň pekne oživil, popri tých niekedy dlhých čakaniach či nudných kolách. :twisted:

PS: Je tu ešte ja možnosť že už ma niekto s týmto nápadom predbehol odkedy existujú JB servery na CS 1.6 tak sa vopred ospravedlňujem, no ja som to ešte nikde nevidel. (Ani GS, ani MIX)
PS2: Ak by bolo napríklad 6 hráčov v CT tíme a mohol by tak každý vyhrať naozaj veľa peňazí, tak by sa jednoducho pridala možnosť, že každý by mohol staviť len raz :idea:
PS3: Je to možnosť len pre T si zarobiť, keďže CTčkám sú peniaze na nič ale staviť by si mohli tiež a šlo by o počet hlasov pre zábavu.

alebo nech si väzni alebo ctčká posielajú medzi sebou peniaze

Drapalas_S
27-01-19, 22:58
Pro.

Toy
28-01-19, 17:19
Zkoušel jsem to na serveru s Burákem. Nějak moc to nešlapalo, vyjimkou bylo jen první kolo, pak už se to nějak trtkalo.

I tak jsem zastánce toho, že by se to na servery přidávat nemělo, jelikož si myslím, že to způsobí ještě větší over Téček, kterej už je i takhle dost velkej.

Fast212
28-01-19, 19:16
Aj mna sa to zozačiatku páčilo ale ked sa nad tím zamyslíte, není to pičovina?
1. Ja oblubujem dávat box ktorí trvá sekundu. Kedy by si to hráči stihli podat?
2. Ked hrá admin PP proti volákemu kidovi tak kto si vsadí proti adminovi pri ktorom je ovela vyššia šanca na výhru?
3. Ked budú 2 kamaráti jeden u T druhý u CT nebude sa to moc zneužívat?

V podstate ked chcete si to tam pridajte ale pri hlbšom zamyslení to vážne bude viacej na škodu ako na úžitok takže ja dám proti.
A teraz ma podte zhejtovat

Grakon2702
28-01-19, 19:23
Kdyby to fungovalo i na kurzy, tak by se vyřešil problém soubojů mezi adminem a "kidem".

Tulak
29-01-19, 18:21
Kdyby to fungovalo i na kurzy, tak by se vyřešil problém soubojů mezi adminem a "kidem".

Presne tak :)

Tomi77
31-01-19, 07:12
Hru si treba užiť na plno narozdiel odo mňa. Ale ako to mám povedať, je to celkom dobrý nápad. Keď sa nad tým zamyslíte tak to je trocha blbosť. Stále máš moje schválenie :D.

N1HiL
31-01-19, 10:33
Síce dobrý nápad, spĺňa to aj tie 'väzenske aktivity'
Ale spomínali že je s tým problém :D

Ako zo skúseností si myslím že by mali dozorci čo robiť aby si postrážili svoje 'ovečky' (väzňov) každé druhé kolo mať fetty atd...

Tak ja som proti tomu aby sa to pridalo :Dsry

Koz.a
07-02-19, 20:58
No, jak se to říká? "Za pokus nic nedáš." Byla by to zajímavá změna.

PRO