PDA

Zobrazit normální verzi : Admin, hráč za rok 2018



Bager258
23-01-19, 01:09
Rozhodol som sa spraviť znova tuto prestížnu súťaž.

Pravidla:

Môžete hlasovať za jedného admina a jedného hráča.
Ku každému adminovi alebo hráčovi musí byt napísané prečo práve on, ovplyvní to váš hlas, ak nebude dôvod, hlas sa nepočíta.
Nemôžete dať hlas sám sebe.

Kategória admin:
Admini, trial admini, adminky.

Kategória hráči:
Hráči, speslovia

________________________
Príklad:

Admin - Burak1

Vždy mi pomohol na forku aj v hre. Odpisuje mi a na všetko si nájde čas.

Hráč - Fropo

Aktívny spesl ktorému vždy keď napíšem príde a pomôže.
________________________

Vaše hlasy môžete posielať do 10.2.2018 18:00.

Všetky flame a cringe správy budú vymazané.

Výhercovia dostanú VIP, medailu a výnimočnú farbu na fórum (dohodnem s Burakom na ako dlho).

Vaše hlasy posielajte do tejto témy.

UNHCZ
23-01-19, 01:37
Admin: Mr. Nobody
I když v minulosti sám cheatoval, tak po získání práv i přes toto pravidlo dokázal zabanovat spoustu svých bývalých spoluhráčů, a dle mého názoru si svojí chybu odčinil, za což ho obrovsky cením.

Hráč:
bEcause
Za dob kdy byl admin mi vždy srozumitelně a plynule bez použití maďarských archaismů pomohl a poradil, myslím si že díky jeho klidné povaze by si zasloužil titul hráče 2018, i když csko moc nehraje.

professional
23-01-19, 01:51
Admina = Delika98
Důvod : Hraje tu už pár let taky má dlouho práva zabanuval dost cheatrů a myslím si že ten by si to zasloužil strašně moc za to jak se furt stará a staral o servery Furienu.

Hrace: Nihilia
Snazi se a myslim si ze by si to zaslouzil jen tak dal zacinam te cenit vic a vic ��

Sewell_
23-01-19, 08:20
Admin: Idk pro koho hlasovat.. Většina adminů by si to zasloužila, jelikož odvádí dobrou práci, až na výjimky no. :)
E: Rozhodl jsem se pro Grakona. Je to kvalitní admin, co si tohle zaslouží, dělá svoji práci tak, jak má a unban/zkrácení banu u něj jen tak někdo nedostane.

Hráč: Nihilus
Zacal jsem opět hrát před létem a tam jsem potkal tohohle šaška xd Občas jsem s ním byl na Furienech, ale radši jsem se věnoval hnsku a ten progres, co udělal během 6 měsíců je neuvěřitelný a docela respekt, že se to naučil tak pořádně hrát za takovou chvilku. :doge:

N1HiL
23-01-19, 09:23
Sewell ďakujem:P
Ale uz to je asi pomaličky rok co to hram ale ďakujem cenim si to!!
(furien)

Trial admin: Off_Man
Dôvod : preberám s nim veľa vecí o furiene, ako trial admina vidim sa snaží vo svojej sekcii, na furiene ked je tak vládne poriadok a kľud
Hráčov vie ukkludnit, vysvetliť veci ako sa majú správať
Bez použitia banu /kicku

pweredbytvaroh
23-01-19, 13:28
Admin - Kajsinek

Je to kapacita.

Bastien
23-01-19, 13:41
Předtím to bylo rozdělené na pohlaví, což se mi líbilo víc no tak teď mám šanci napsat jen 2 lidi :sad:
Z adminů bohužel napíšu Grakon2702 :D
Dává bany tak jak se mají dávát, nedává jen tak UB a musí se lidi snažit aby vůbec dostali UB nebo na žádosti o práva dostali své pro, ale jedině co se mi nelíbí je že bany co byly dány před x lety(třeba před 4 lety) za chování mu vadí, jinak si myslím že se snaží a je to dobrý admin.
Od doby co je admin, tak dodržuje pravidla a s nikým nesmlouvá o unbanu nebo změně délky, musí se snažit.
Hráčka:Petulee
Je to skvělá hráčka a snaží se, na TTT nedává randomy (snaží se o to) a na JB dodržuje pravidla a co vím tak má úplně čistý rejstřík, za mě dobrá kanidátka na trial adminku/spešla :D a hrává i nějaký ty klasiky, ale tam nevím jak je dobrá, ale asi určitě má dobré score :D

Niko97971
23-01-19, 17:01
Admin: The frisco (Zneužíva práva a už dlho ich nebude mať tak nech vyhra aspon toto, vždy to bol jeho sen a je to kkd... ale inak dlhodobo tu adminuje, vie zabaviť (mna nie ale ostatných hej) a celkom mu to ide)

F4Ke :-**
23-01-19, 17:03
Admin: Off_Man

Je to veľký frajer. Pomohol mi s rôznymi problémami ktoré som mal. PS: Za tento hlas pozývaš na pivo.


Je viac adminov ktorý by sa hodili na tento post, ale bohužiaľ mohol som napísať len jedného. :/

KajSinek
23-01-19, 17:45
Admin: Burak
- odvádzal i stále odvádza peknú prácu, snažil sa a vypracoval sa tam, kde sa vypracoval
- vždy mi so všetkým pomohol, ak mohol a mám u neho rešpekt ;-)

E:
Hráčov tých skvelých je viac, čiže nominujem iba jedného z nich (pôvodne som hráča nechcel ani nominovať)
JustDoItNigga:
- u mňa má naozaj rekordný počet hlásení, vie pomôcť aj ostatným a nevykašle sa na to, ide vždy za svojim cieľom

E2:
Som z teba zmätený :D

Admin - Kajsinek

Je to kapacita.

Ale ďakujem, ak to myslíš aspoň trošku v dobrom, ale zároveň ďakujem aj za iróniu. xD :D

Grakon2702
23-01-19, 18:00
Zdravím. Rád bych dal hlas svému kolegovi KajSinkovi. Jako jeden z mála mi tu přijde příjde jeden z těch normálnějších. Konzistetní názory a postupy řešení různých problémů. Téměř vždy jsme našli shodu. Téměř nikdy se nenechal unést emocemi a řešil problémy s chladnou hlavou. Na to, jaký má vlastně věk oproti ostatním kolegům, tak musím říct: všechna čest.

Iluminato
23-01-19, 18:50
Nihilus - fast progress, activity, snaha o zlepšenie fungovania serverov.
Off_man - aktivita, nice prístup k hráčom, nice administrator (čo sa týka poriadku na serveroch) zdravý a chladný rozum, fajn povaha a správanie sa.

Dannyko
23-01-19, 20:28
Admin - chorykapitan

- vždy príde na server včas zabanovať podozrivého hráča :D

SaJsO
23-01-19, 22:07
Lurky- Je to šéfis

Revan
23-01-19, 22:35
Admin: Del!k98 - už len kvôli tomu, že mi toho veľa vysvetlil a je sním sranda + odvádza svoju prácu dosť dobre a na serveri je sranda vždy keď sa tam objaví...

Hráč: F4ke:-** - je to týpek (na pivo ťa nepozvem keď ťa nominujem) namotivoval ma a naučil docela dosť vecí a ešte k tomu ma zoznámil s kopou ľudí tu :) I owe you that one boi... ale celkovo ho na Furiene majú hráči v obľube, takže tak...

Pelargos
24-01-19, 10:04
Admin: CHORYKAPITAN - v poslednej dobe opäť veľmi aktívny, nefixuje sa len na jeden server ale behá po hláseniach všade kde má práva aj na SH, COD a pod. Ako jeden z mála rieši aj aktívne hlásenia cheaterov na fóre a žiadosti o unban (hlavne, čo sa týka sledovania dem).

Hráč: panf - vždy mi hlási cheaterov na steam, slušný a bezproblémový hráč. V prípade záujmu do budúcna určite aj vhodný kandidát na žiadosť o práva.

Masif
24-01-19, 16:12
admin - Pelargos
důvod -- je kvalitní a ví co dělá
hráč- DuKe_CZ
jeden z nejlépe přemýšlejcích hráčů na OLD serveru...

daja19
24-01-19, 17:40
Hráč: Nihilus

Za malou dobu se naučil hrat fakt dobře.
Snaží se vylepšit furien😁

MMJ
24-01-19, 17:52
Hráč: Nihilus.
Dôvod: Pomáhal mi na rezervoch trenoval som s ním mega človek.

Folowed
24-01-19, 17:59
Admin: Grankon2702. Za to že dokáže držet v ruce Sopku na marsu. (https://csko.cz/forum/showthread.php?66920-HRA-H%E1dej-na-co-mysl%EDm!-XIV)

Hráč : Niko. Protože by jí netrefil ani kdyby byla před ním. :)


Okey ted vážně : Admin : Jiri :P ejkejej Toy bo je to velice dobrý chlapec a eždže ho tu nik nenavrhnul.

A hráč furt ten sprosty niko

Britny
24-01-19, 20:08
Admin - Koprakek - protože jsme byli vždy tak na stejné vlnce a dost sám byl velmi aktivní a pomáhal

Hráč - Musik - dobrý kamarád, nikdy nezklamal, neznám lepšího hráče na d2 s famasem, slušný, hodný

Antisocial
25-01-19, 18:28
Hráč-nihilus
Známe se snad celou dobu co hraje,ze začátku byly mezi námi spory,ale vyřešili jsme je.
Myslim si ze by to měl vyhrát on protože přináší na servery furien mnoho užitečných nápadů , na serveru je s nim prdel a však to znáte ,peace

Indian0
25-01-19, 19:10
Pelargos - pretože si to zaslúži

Dzama1
25-01-19, 19:34
Admin: Nuuu,da!! rozhodně nikdo jiný, protože se stará o Jail a teď poslední dobou TTT fakt parádně GJ



Hráč: Nihilus v pohodě člověk umí hrát furíky a nemůžu ho trefit, když zapne beast strafe mod :D

oliver
25-01-19, 21:50
Nihilus .. už len pre to, že ten chalan sa najviac rozvíja zo všetkých, do pol roka bude aj najlepší hráč.. Neplače po killoch a nenadáva... Uči ma strafovat a aj iných hráčov, má záujem nie ako iný.

hanba mi
25-01-19, 22:00
admin jednoznacne Peto alias Pelar:thumsup4: - sikovny, napomocny, vyklikava a banuje jedna radost...
hrac jednoznacne Honza alias Liky:happy: - tu niet moc co dodat, vzdy sranda na servery po jeho prichode..

SuperMario
25-01-19, 22:14
Admin Pelargos, asi neni potreba k tomu nic dodavat

Drapalas_S
25-01-19, 22:58
Za mě pan admin Grakon 2702 z důvodu že vždy, když mu napíšu hlášení na Steam tak dojde a do toho chodí na hlášení tady na fóru. Kdybych mohl tak z AIM serveru rozhodně CHORYKAPITAN.

Deyik
26-01-19, 10:22
Dlouho jsem přemýšlel koho jsem napsat jako za admina a když jsem si vzpomenul na "Smouka" tak jsem měl jasno.
Jak jsem psal za mě jednoznačně "Smouk". Hraje to už nějaký pátek. Vždy dokáže celý server pobavit a když mám dotaz vždy mi odpoví.

Deyček :D

Leilloo
26-01-19, 12:04
Admin--Leilloo (ale nie) Admin Burak pretoze pomaha a stara sa o vacsinu.
Hrac: Niko lebo je lama ale vie hrat JB

Fast212
26-01-19, 12:06
Z adminov Kajsinek: Vždy mi chodil na hlásenia ešte ked som spešl ani nebol na forku zbytočne moc nepíše ale má vlastný názor (cením), nikdy som s ním žiaden problém nemal ochota pomoct tam z jeho strany je :happy:

Z hráčov my poslednou dobou prirástol k srdcu Enjoy. Síce čo sa týka pravidiel neni to ešte 100%, ale snaží sa, zabaví, taký flegamtik, vždycky v klude to sa mi páči. PS: niekedy ma s tím v čupe do boxu sereš :happy:

Tečka
26-01-19, 17:34
Admin: Daron

Hrac: sarah

Joj zapomnel jsem na duvod,
Daron protoze pozna scripty, cheti tak jako ja, nenecha se ovlivnit jinym nazorem stoji si za svym az do posledniho. Na kozelne toho udelal dost jako admin i jako hrac, predevsim pro fjurien komunitu.

Dobra JB hracka

aviatik
26-01-19, 21:15
Okej teda, ešte raz aj s odôvodnením.

Hráč - Vojta1211 - Vojta nemal ľahký život. Narodený ako polosirota otcovi závislému na touléne (matka umrela pol roka pred pôrodom), sa väčšinu mladosti bezcieľne potuloval po nehostinných moravských perifériách, kde jeho osobnosť formovali hlavne obstarožné kurtizány, podomoví predajcovia a túlavé psy (preto si ešte aj dnes zavše počas melancholického podvečera rád pozavýja na mesiac). Napriek tomuto faktu a polovičnej detskej obrne, ktorá spôsobila, že mu jeden kútik úst ustavične smeruje nadol a nevie sa naučiť abecedu ďalej, ako po písmeno "G", prijali Vojtu na katolícku školu, kde zvládol úspešne ukončiť 2 a pol ročníka, predtým než ju bol nútený opustiť kvôli neprípustnému styku so školníkovým jazvečíkom (opäť raz odkaz na jeho detstvo). Takto poznačený a ešte občas vypľúvajúci chlpy, čo mu ostali v ústach, vydal sa na potulky, až kým neskončil v jednej ošumelej internetovej kaviarni, kde mu dovolili tráviť čas pri jednom z terminálov, výmenou za odstraňovanie zaschnutých žuvačiek zo stolov a stoličiek. Práve na tomto mieste objavil náš dobrodruh Kotelnu, ktorá sa mu na dlhé roky stala domov, ktorý nikdy poriadne nemal. Preto by som mu chcel touto cestou pomôcť k získaniu prvého a zrejme jediného ocenenia v živote, aby som mu dokázal, že je predsa len viac ako výsledok intoxikovaného pohlavného styku za použitia celofánového obalu zo salámy Vysočina ako prezervatívu.

Admin - Koprakek - je personifikáciou všetkých kvalít, aké ľudia očakávajú v moderátorovi, administrátorovi, spešlovi, cheathunterovi, náborárovi, redaktorovi a webmasterovi. Keď raz budem chcieť mať deti, bol by som rád, keby moju manželku impregnoval práve Koprakek, nech sa jeho kvalitná genetická informácia môže šíriť ďalej.

LANGER
26-01-19, 23:01
Administrátor - grifin, na začiatku mojej kariéry býval grifin skoro vždy aktívny, teraz už nič moc.. Naučil ma ako sa začína , atp. Proste v pohode administrátor.

Hráč - Joker_Sk, je to celkom tajný chlapík teraz. Dá alebo sa dalo s ním zahrať a je kľudný a pohodlný človek. Porozprávať sa s ním určite dá,aj keď teraz nemá celkom času.. Bohužiaľ ho práca dostáva pomaly do tej menšej aktivity na Kotelne. Nemá tiež celkom úplne ľahký život ako sa hovorí ( ohľadom práce) . Musí tvrdo pracovať a smeny sa mu menia každú chvíľu.. Tak pracovať celú noc není vôbec sláva. A času na nejaké aktivity tu na csku a fórku budú nulové, pretože sa musí vyspať po no nočnej ( to je rozumné). A deň rýchlo ubehne a čo má z toho, no nič nič by sa dalo povedať..

Ďakujem za komentár,prajem vám pekný deň.

Lageris
27-01-19, 09:33
Takže Admin
Smooke - :D všetci veľmi dobre vieme prečo :)
občas mu prepne a je s ním sranda
Hráč
Nihilus :) nezaslúžiš si to, ale aj tak ťa nominujem za to chcem cukrík :D
je v pohode dá sa sním pokecať keď jeho mikrofón dovoľuje :D

Biba.21
27-01-19, 20:21
Ahojte :)
Nominácia: =Killer-Savage=
Dôvod: veľmi dobrý a zodpovedný admin, vždy keď môže poradí a pomôže ... naučil ma veľa vec, na ktoré by som aj sama neprišla :D

SASKA
27-01-19, 23:15
Admin - Bager, páči sa mi jeho hlas.
Hráč - Niko, má dobré srdiečko.

Giussepe
28-01-19, 11:49
Admin: wowz0r
Důvod: Má dobré názor1. A nikdo si na něj nevzpomněl, tak mi ho bylo líto.

Hráč: Kuto
Důvod: Vždy, když jsem ho potkal na serveru, tak mi jeho zábavné průpovídky zlepšily den. Bohužel se z něho stal mučedník fanatické nenávisti kona159 a byl z našich serverů vyhnán permanentním banem do věčného offline zatracení.

InLoveSvK
28-01-19, 18:55
Hráč: Tripp (https://steamcommunity.com/profiles/76561198062771046/)
Je to fajn chalan, v pohode na pokec, žiadny problém. :)

CokoladovyKarambit
28-01-19, 18:57
Admin: Nuuu.da (https://steamcommunity.com/profiles/76561198167329774/)
Důvod: Na hlášení přijde hned a nesere se s tím :D

Hráč: Sarah (https://steamcommunity.com/profiles/76561198446745434/)
Důvod: Plakala by, že jsem jí nenominoval, a je s ní sranda občas

Eidam
28-01-19, 19:06
Hráč: Sarah
Důvod: nejlepší symon, dava pekni fragy atd

Operak
28-01-19, 20:09
Admin - Smokeo
Důvod je jasnej. Nechal mě poznat ho trochu víc a vím co je to zač. Když je u PC, tak mu přepne a je prostě "svůj". V osobním pokecu na steamu se s ním dá řešit cokoliv.

YenG
28-01-19, 22:56
Admin - CHORYKAPITAN

Vždy, keď hlásim niekoho, okamžite je k dispozícii, poradí, pomôže, chodí po serveroch aktívne.

Levi
28-01-19, 23:01
Admin: Čas Huliť - pretože rád pomôže i keď to nevie a dobré sa sním hra jailbreak :D
Hráč: Sára - pretože má simonovacie schopnosti o ktorých by sníval sám veľký ehm teda "malý" Chuck Norris a rada pomôže keď môže

saraaaa
28-01-19, 23:19
Admin : Nuuu.daa
Dôvod : je to proste šéf, vždy poradí

btw. diky chlapci

Latins
29-01-19, 10:49
Admin: Smooke
- Skvělý člověk, který vždy přinesl na server přátelskou a veselou atmosféru.

NarutoO
29-01-19, 11:16
Hrač: Duke_CZ

Všude mne pronásleduje a je s nim docela slušná sranda

Atm1n: Grakoň

Pomohl zlepšit reakční čas při hlášení, velký dík!

valentino
29-01-19, 23:26
hráč: nihilus
vubec se nezname, ale aktivitu na forku má lepší než polovina adminů

admin: pelargos
jede bomby celej rok

sweet bitches
30-01-19, 13:19
Přemýšlela jsem koho napsat. Mám více tipů, ale můžu jen jednoho, kdybych mohla více adminů tak by mezi nima nechyběl supermario, protože je to dobrej člověk a taky ChKBoi :D ale bohužel u mě to momentálně vede jen jeden.
Admin: za mě nej admin je Pelargos. Víceméně hlásím jemu, ikdyž někdy otravně ale vždy přijde hned a hned řeší. Umí poradit. Pro mě Pán na svém místě.
Hráč : nikdo více mě nenapadá než Musik. A proč? Leze mi dobře na nervy :D ale je dobrej a zaslouží si to

cill
30-01-19, 17:40
HRÁČ - Podľa mňa najlepší hráč v tomto roku bol LIKY!! Poznám ho zo servera dust 2 only. Je to najväčší skiller akého poznam, jeho názory su TOP! - čo sa týka jeho správania - doslova z neho srší inteligencia a ten tok myšlienok a slov ktorými on disponuje sa nedá opísať. Preto si na tomto servery vybudoval veľký rešpekt a predovšetkým tam má nesmierne veľký fanklub hráčov, ktorý ho doslova MILUJÚ!!!

Admin - Chorykapitan, je to borec vždy príde na server ked niečo potrebujem.

add

Martin02
30-01-19, 18:01
Dámy a pánové,

s nejlepším vědomím i svědomím, nejlepším hráčem i adminem vyhlašuji hráče Dago_ (jo, prostě sám sebe). Fakt si to zasloužím.

A abych nebyl moc přísný a mé hodnocení také podpořilo tuto skvělou komunitu, tak jako průměrně dobrého volím:

Admin: PELARGOŠ
Hráč: Jihočeský Kapr Liky alias Rozbité Odrážedlo

GL HF

S pozdravem,
<3 Dago_

Koprakek
30-01-19, 19:19
Dlouho jsem přemýšlel, kterého admina,adminku zde vůbec navrhnu... A dospěl jsem k názoru že to bude náš Latins z města.
Staré dobré hraní s tebou bylo super, pokec na TSku ještě lepší.. a tvoření mapy? Nejlepší... Jen je škoda že jsme se nikdy nedomluvili na tom že někdy někam vyrazíme, i přes to že od sebe bydlíme takový kousek.
Jinak, jako navrh na adminů bych tady měl ještě spousty, tak nezoufejte :happy:

Jako adminku si navrhnu Britny, proč? bo můžu.

A jako hráče? Editnu. - možná.

a díky těm kteří mě navrhli, cením si toho.

Troppe
30-01-19, 21:04
Admin: Off man - je aktivní, stará se dobře o furien, dá se s ním bavit o čemkoliv, práva mu nestouply do hlavy a pořád se chová normálně, na serveru řeší problémy s chladnou hlavou.
Hráč: Nihilus - nejaktivnější hráč na furienech a možná i celkově na kotelně, snaží se oživit furien.

DajMen
30-01-19, 21:28
Za mě jednoznačně hráč LIKY MOTOKROS...Je to nejlepší hráč na kotelně,cheatera pozná na 100% neznám lepšího cheathuntera!!! Umí omládnout,jednou mu bylo v příspěvku 40let po druhé už jen 31,mohl by nás to naučit.Všichni hráči na serveru z něj mají respekt a umí si udělat pořádek.A navíc má super motorku.

Admin Pelargos pry mi koupí vip jak ho odhlasuju

Maniac25
30-01-19, 21:57
Nejradši bych napsal asi nějakého admina, který už moc nehraje nebo tak, ale tak napíšu spíš aktivního.
Admin: Smooke - vždy donese pozitivní náladu na server.
Hráč: Nejspíš Niko - vždy helpne se vzpourama na JB ten bot :gg:

haxKODYOFFPLZ
30-01-19, 22:25
lebaux - osobní sympatie po tom burákově extempore s mým banem

Jan "LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>CB" Likler - osobní sympatie, rád pomáhám duševně nemocným lidem

Tomi77
30-01-19, 23:43
I pre moju ''neskušenosť" a "aktivitu" by som chcel niektorého šťastlivca alebo aj môjho idola nominovať. Slávny tu niesom,nikto ma tu nepozná. No nič čas sú peniaze,hehe!

Admin - Podľa dobrého správania, sympatie a aktivity by som to dal určite Lebauxovi. Ten si to podľa mňa zaslúži, ako napísal hráč nadomnou. Celkom v pohode chlap a dá sa s ním porozprávať na to aký je ešte slušný. Nemám naň ďalšie špatné názory, nech v tom pokračuješ ďalej a ďalej.

Hráč - Podľa mňa ani nejak netuším popravde, koho mám vybrať na nomináciu. No dobre, bude to Petr Stanisevsky. V pohode dospelý muž , každému porozpráva v hre čo je ako a kde, rád sa porozpráva a hrá. I keď nervíky občas, ale dúfam ,že to nebude veľké mínus. Tiež sympatický muž, priateľský,... Tiež nemám čo dodať k nemu ;).

Ďakujem, :thumsup4:

LeBaux
01-02-19, 14:50
Koprakek + Samco — riesa forum, co je nevdacna praca dokola.
Na serveri Pelargos + Hanba mi, aktivita, nekonfliknost, rozumne tresty. A vela dalsich.
Gragon sa naviac snazi a vela veci riesi s kotlom, pritom vela adminov tu na fore mu sere na hlavu furt.

Inak dajujem za hlasy, osobne nerobim nic pre komunitu ani sa moc s nikym nebavim a na fore riesim dema len ked si niekto nevie rady, tak ma tesi ze to obcas niekto vidi.

Jeremy
01-02-19, 22:14
Admin: Kajsinek - je to super admin ktorý si nevymýšla reasony banov a dáva primerane dĺžky ako si každý zaslúži

Hráč: Eidam - trtkáva mŕtvu

ESL
02-02-19, 21:08
admin: Dajmen, preto ze ma o to pekne poprosil a fandi najlepsiemu teamu na svete Hala Madrid
Hrac : Liky motorka , preco ? lebo je to hrac co nema len iq okolo 100, ale aj eq velmi vysoke , vzdy spozna chatara aj keby mal speed hack, proste mu ziadny podvodnik neunikne a co je najdolezitejsie vyzaruje z neho kopa pozitivnej energie aj ked sa mu nieco nepaci , nikdy nenadava alebo neuraza hracov proste je to skvely clovek , sice trochu svojsky ale nieje to ziadny retard a ma nahrate na cs vyse 10k hodin cize je to legenda.
ESL TEAM

Captainn
02-02-19, 22:03
Admin - Off_Man
- výborný hráč i admin, moc se neznáme ale aj tak je skvělý a dobře se snim komunikuje.

Hráč - Nihilus
- Moj. Skvělý hráč, kámoš, srandista, bůh, a best felák na furiku, ale i na ostatnich ako treba hns. Komediant ak sa sluší a patri. Snaha o zlepšenie a hlavně o funkci furiena. Dobre se snim komunikuje, nenasere se kvoli lucknutý hs. Doporučujem ♡

DUKe_CZ
03-02-19, 13:21
Díky moc Naruto,Masife

Lurky
03-02-19, 14:04
aby to nevyhrali nejaky jb ****** tak svoj hlas davam pelargosovi a hrač liky

plejerplejer
03-02-19, 14:11
Admin: Grakon (sice to hrozně žere, ale základ má dobrý...)
Hráč: Free (hraje dost bídně, zato je fér a v pohodě...)

Koz.a
04-02-19, 20:02
Admin: Smooke. Vždy dokáže na serveru pobavit, zároveň se nemazlí s lidma, co porušují pravidla.

Vice1
06-02-19, 00:29
grakon2702 - pomohl mi vyresit problem s forkem
enjoy? - je to kamos a dobry simon

znedlob
07-02-19, 18:26
Pampeliška Johny - kamaratko, sixpack a ruku jak árný, pozná wolhek a všeobečně čítry
player - super kámoš, hraje tu často a má doma spoustu pcček, srdcař

haring
10-02-19, 18:59
Z môjho pozorovania to bude ako admin Nuu.da!! , skvely admin, teraz v poslednej dobe aktivny fajne, na TTT tiez dobry,poradi vsetko co sa ma, nemam ziadne zaporne odpovede nan. Fakt ho milujem :).

ako hrac to bude Enjoy..je to skvely hrac, pravidla vie, dobre simonuje a je s nim kopec srandy, a podrobne ostatnym hracom vysvetluje ako sa to hra, a tak podobne. Tiez super hrac! ziadne zle komentare nan nemam. Milujem ta tiez :).


pisem to teraz narychlo ,termin je do siestej.

dakujem a pekny vecer :).

Bager258
10-02-19, 19:24
Víťazi

Admin za rok 2018 sa stáva - Pelargos

Hráč za rok 2018 sa stáva - Nihilus

Gratulujem.


Ceny vám prídu poštou, neviem kedy to bude keďže slovenská pošta... musím sa dohodnúť s Burakom.

Burak1
17-02-19, 18:12
Barvy přidány.