PDA

Zobrazit normální verzi : Playericek



Playericek
25-01-19, 20:06
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=265020





Poznamka:






Dobry vecer dostal som Ban od admina Nuu.Da!!. Vraj tam bol umyselny MFK lebo admin to zle vyhodnotil. Bolo to takto na tej mape kde som dostal Ban boli vezni v boxe mali tam lavu a lavicky, jeden vezen bol afk tak som ho isiel zabit ale cez tie mreze neislo ho zabiť tak som dal open a vsetkych to zabilo v tom boxe. Ale fakt som nevedel ze ked napisem /open ze ich to zabije. Tak sa ospravedlnujem. Viem ze podla niektorych adminov nemam co u CT robit ale kazdy si zasluzi novu sancu. Podla mna ten moj pripad je podobny ako ked da simon na jbsnow alebo jboasis otazky na ano a nie a znackne zle tlacitko a spravi MFK tiez bi sa to malo banovat nemyslite?

KajSinek
25-01-19, 20:18
Zdravím,
ty si tu neustále so žiadosťou o UB. Na základe tejto situácii vie posúdiť ban iba banujúci admin. Kontaktoval som ho.

Playericek
25-01-19, 20:20
Ok keby som dostal Ban ktorý bi bol za moju blbosť tak bi som to ani neriešil

Operak
25-01-19, 20:26
Dejte mu už konečně permu tohle je tu neustále...

Nuuu,da!!
25-01-19, 20:29
Hrála se mapa jb_skynet (jedná se o mapu kde když napíšete /open tak to dá podlahu dolu a objeví se kyselina, stejně jako assault), Simon napsal právě onen /open a zabil tím jednoho hráče, na což jsme se o tom začali bavit že to je hold takto nedomyšlené a že si na to musí dávat bacha zde playericek se pouze smál že dal Simon FK a během dalších 20 vteřin jsi dal znovu /open a dělal si blbeho že jsi o tom nevěděl + nepočítám těch x hlášení než jsem došel na server že tam děláš bordel.

KajSinek
25-01-19, 20:32
Hrála se mapa jb_skynet (jedná se o mapu kde když napíšete /open tak to dá podlahu dolu a objeví se kyselina, stejně jako assault), Simon napsal právě onen /open a zabil tím jednoho hráče, na což jsme se o tom začali bavit že to je hold takto nedomyšlené a že si na to musí dávat bacha zde playericek se pouze smál že dal Simon FK a během dalších 20 vteřin jsi dal znovu /open a dělal si blbeho že jsi o tom nevěděl + nepočítám těch x hlášení než jsem došel na server že tam děláš bordel.

Presne som si myslel, že niečo takého v tom bude. Proti UB.

Playericek
25-01-19, 20:35
Nerobil som blbeho som nezaregistroval ten moment ako ste sa bavili o tom že tá lava sa otvorí a ani neviem že som sa na tom smial

Playericek
25-01-19, 20:36
Ty bi si najradšej všetkým dal permu :)

znedlob
25-01-19, 22:04
Ty bi si najradšej všetkým dal permu :)

Proti unbanu...

Fast212
25-01-19, 22:12
Ty bi si najradšej všetkým dal permu :)

Len tým ktorí majú historiu dlhšiu než toaleták. K banu, ked je to jak písal nuda tak Proti UB.

Playericek
26-01-19, 08:52
Ok môžete lock

Koprakek
27-01-19, 10:04
Lck.