PDA

Zobrazit normální verzi : Rank



Sewell_
26-01-19, 21:27
Zdravím, opět otravuji a prosím všechny hráče, co se venují/věnovali Hnsku, aby zde hlasovali.
O co go? Jde o rank, který byl odstraněn nejspíš, teď si nejsem jistej. :D Jelikož jsem se nedávno neshodl s nejmenovaným adminem ohledně tohohle, tak mě docela zajímá názor ostatních.
Takže jdu k věci. Přijde mi, že je rank na Hnsku docela zbytečný, takže jsem proti, aby rank byl přidán z5 na Hnsko. Prosím opravdu všechny o hlas, děkuji. :-)

N1HiL
26-01-19, 22:17
Sewell síce by som súhlasil ale zober si to tak ze aim servery prečo majú rank? A knife server nemôže mať rank? :D

Ked ho tam chcú hráči tak asi sa vráti ak sa bude chcieť hl. Vedeniu

(btw, príde mi to ze lurky chce naspäť svoj rank:D)

Sewell_
26-01-19, 22:20
Sewell síce by som súhlasil ale zober si to tak ze aim servery prečo majú rank? A knife server nemôže mať rank? :D

Ked ho tam chcú hráči tak asi sa vráti ak sa bude chcieť hl. Vedeniu

(btw, príde mi to ze lurky chce naspäť svoj rank:D)

Od toho je právě tenhle příspěvek. Mě zajímá, jak to chtějí ostatní hráči a stejně, než se udělá nějaký update třeba na Hnsku tak se toho ani nedočkáme :D už si ani nevzpomínám, kdy naposledy tu byl nějaký update.

professional
10-02-19, 01:57
Tezka kravina do HNS cpát znova rank :)

Tegez
10-02-19, 17:13
Chci HnS rank zpět, je to takové nijaké bez něj, a těm co vadí rank, tak ať na něj nehrajou.

N1HiL
10-02-19, 17:36
Chci HnS rank zpět, je to takové nijaké bez něj, a těm co vadí rank, tak ať na něj nehrajou.
Ak sa kotlovi nebude chcieť môžete sa pretrhnutD

Sewell_
10-02-19, 17:40
Chci HnS rank zpět, je to takové nijaké bez něj, a těm co vadí rank, tak ať na něj nehrajou.

A kdo vlastně jsi? :D:D V životě jsem na Hnsku s takovým nickem nikoho neviděl, ale k
A stejně je nejspíše blbost tohle řešit, když není čas na přidání map, tak pochybuji, že bude čas na přidání ranku.

Tegez
10-02-19, 20:57
A kdo vlastně jsi? :D:D V životě jsem na Hnsku s takovým nickem nikoho neviděl, ale k
A stejně je nejspíše blbost tohle řešit, když není čas na přidání map, tak pochybuji, že bude čas na přidání ranku.

nick - DucQue, tak škoda no, že zrovna HnS rank. Stejně budu doufat, že ho obnoví.

Sewell_
10-02-19, 22:46
nick - DucQue, tak škoda no, že zrovna HnS rank. Stejně budu doufat, že ho obnoví.


Jáj to jsi ty :P
Kdyby tam hrálo více lidí, tak bych asi nebyl proti, ale teď když jsem rád, že tam hrajou 3 lidi, tak je to podle mě zbytečný.

professional
10-02-19, 23:07
Nechci tu spamovat nebo tak ale,vysvětlíte mi proč chcete RANK na Jump server kde jde o triky? A ne o to kolik máte bodů?:D Jako já toto moc nechápu ale tak jako dobrý no :D... jestli mi to někdo vysvětlí tak budu rád :).

Tegez
11-02-19, 00:24
Nechci tu spamovat nebo tak ale,vysvětlíte mi proč chcete RANK na Jump server kde jde o triky? A ne o to kolik máte bodů?:D Jako já toto moc nechápu ale tak jako dobrý no :D... jestli mi to někdo vysvětlí tak budu rád :).

Jako rank v každé hře/serveru. Je to motivace neumírat zbytečně, vidět progress a víc tryhardit. Samozřejmě ne pro všechny. Těm, co nehrajou na rank, by snad mělo být jedno jestli tam je nebo ne. Jediný problém s rankem je, když někdo jen runnuje, aby neumíral - to ale zakazují pravidla. Kdo chce, ať si jen trickuje, ale možnost climbování na ranku někteří určitě ocení. Můj pohled.

Sewell_
11-02-19, 08:38
Jako rank v každé hře/serveru. Je to motivace neumírat zbytečně, vidět progress a víc tryhardit. Samozřejmě ne pro všechny. Těm, co nehrajou na rank, by snad mělo být jedno jestli tam je nebo ne. Jediný problém s rankem je, když někdo jen runnuje, aby neumíral - to ale zakazují pravidla. Kdo chce, ať si jen trickuje, ale možnost climbování na ranku někteří určitě ocení. Můj pohled.

Tady jde ale o to, že Csko už je mrtvá hra a o Hnsku už ani nemluvím. Jak jsem napsal, když by na Hnsku hrálo více lidí, tak bych nebyl proti, ale když se tam kolikrát za celý den nenapojí zároveň 4 hráči nemá cenu tam cpát rank, jelikož ten se zapíná od 4+ hráčů, navíc jak napsal prof.. Na Hnsku jde o triky, o jumpy a ten rank akorát zaviňuje to, že tam potom ti lidi runnují, blokují a prostě udělají cokoliv pro body.

professional
12-02-19, 06:24
Tady jde ale o to, že Csko už je mrtvá hra a o Hnsku už ani nemluvím. Jak jsem napsal, když by na Hnsku hrálo více lidí, tak bych nebyl proti, ale když se tam kolikrát za celý den nenapojí zároveň 4 hráči nemá cenu tam cpát rank, jelikož ten se zapíná od 4+ hráčů, navíc jak napsal prof.. Na Hnsku jde o triky, o jumpy a ten rank akorát zaviňuje to, že tam potom ti lidi runnují, blokují a prostě udělají cokoliv pro body.

:* Tegez - Děkuji,ne prostě můj názor je že rank je dobrá věc ale ne na server ke prostě jde o to kolik skočíš mcj,dcj,lj,scj.... A co napsal Sewell,stejně tam neni skoro najednou za den 4 a více hráčů.A btw jestli chceš hrát na rank tak můžeš třeba na furienu, menší gravitace a prakticky kdo umí hns tak se naučí i rychle straffy na furienu a zároveň můžeš si lítat + hrát rank a to se vyplatí :).

N1HiL
12-02-19, 09:08
Furien je cesta!