PDA

Zobrazit normální verzi : titr --> plejerplejer



titr
28-01-19, 20:22
Vypis z konzole:


Hráč Kaja Marik
Typ banu nové cs
SteamID VALVE_0:0:57123929
IP adresa 217.197.158.152
Udělen 28-01-2019 - 20:12
DĂ©lka BANu 60 minut
Vypršà 28-01-2019 - 21:12 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 0 dnĂ 0 hodin 57 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod nedas a nedas si rict
BAN dal Admin nero LAMA CZ (plejerplejer)
BAN dal Server csko.cz | Capture the Flag (de_inferno)





Poznamka:






Dostal jsem ban za to ze si chci neco vyresit s adminem..
Ano prvni dva bany jsem dostal opravnene za to ze jsem ho provokoval to beru..
Ale 3 ban jsem se ho chtel zeptat na 3 otazky jen v rychlovce a kdyz jsem tam sel tak jsem jasne napsal ze si to jdu vyresit v klidu a hadat se nebudu a nahle borec mi da dalsi ban.
Ano vim ze me admin upozornoval na to ze se tyhle veci resi na foru to ano ale ja se v tom foru proste nevyznam takze nevim kde mu tam mam odepsat na jeho odpoved.Proto jsem to resil na serveru.
Timo chci rict ze 3 ban jsem dostal neopravnene kdyz jsem tam sel se ho zeptat na par veci asi na dve nebo tri a ihned dostanu ban.
Chtel jsem resit to jak muzu dostat ban za to ze mam lagy aby byli admine v obraze.
A jak pisu prvni dva bany byli opravnene a ve foru se opradvu moc nevyznam chtel jsem mu to odepsat uz na tema ktere bylo nacate ale nevim kde.Pak jsem se snazil na serveru a ted tady proto zakladam nove tema.
Dekuji za pripadne odpovedi!

plejerplejer
29-01-19, 22:38
Varoval jsem tě opakovaně. Opakovaně jsem ti řekl že ve hře nic řešit nebudu. Opakovaně jsi mě fakt obtěžoval. Opakovaně jsi dostal mute, nepomohlo,kick, nepomohlo, ban, delší ban atd. Jak vidím, žádost o unban si založit umíš, což jsem věděl i z minula, takže stačí jít do sekce stížnosti a tam si stěžuj na co potřebuješ a pokud budu moct, tak se ti k tomu vyjádřím. Pro adminy, kteří chtějí znát podrobnosti doporučuji chatlog.
A pro tebe Kajo, opravdu se nebudu o čemkoli delším bavit ve hře. Opravdu se nebudu bavit o čemkoli kratším ve hře s někým, kdo otravuje tak, že musel dostat ban, aby přestal. S takovými lidmi se budu bavit jen z povinnosti, a pouze pokud si řádným způsobem založí stížnost. A buď rád, že jsi neprovokoval některého jiného admina, který by ti to vypálil hned, a do omluvy nesmazal. Bany vypršely, protože jsem ti je nedal proto, abych se ti pomstil, ale jen na nezbytnou dobu, abych si mohl v klidu zahrát.
Čili můžeme lock.
Poznámečka nakonec....dokonce i hráči ti vysvětlovali, že toho máš nechat, a to se tu často nestává, aby se někdo zastal admina.
Na cokoliv dalšího ti v tomto threadu už odepisovat nebudu, založ si stížnost. Pěkný den :doge:.

A víš co? I já jsem jen člověk, takže pokud si nemáš na co stěžovat a chceš zase jen plácat prázdnou slámu, tak s tím radši neotravuj...dík.

Koprakek
01-02-19, 14:07
Lck.