PDA

Zobrazit normální verzi : Problémy so senskou



Jeremy
05-02-19, 17:04
Vždy keď hrám a niekto mi napíše na steam alebo ja niekomu, tak mi to zmení sensku a akoby mi začala sekať myška (cross). Proste nejde tak plynulo ale sekane. Vedel by niekto čo s tým je ?

Revan
05-02-19, 17:11
Ten problém som tuším už riešil s tečkom a nevymyslel som nič zatiaľ... Maximálne iba zatváram chat okná počas hrania aby mi to nerobilo také zasekané pohyby. Neviem či to mení sensku ale vždy keď je otvorené chat okno tak začne všetko sekať.

Jeremy
05-02-19, 17:20
zatváram chat okná
Máš pravdu, vypol som ho a prestalo to sekať a aj senska sa vrátila späť do normálu.

Revan
05-02-19, 18:30
Máš pravdu, vypol som ho a prestalo to sekať a aj senska sa vrátila späť do normálu.

Ale riešenie neviem či na to je a zatvárať a otvárať stále chat okná je dosť otravné...

Pelargos
05-02-19, 19:33
Robí to aj mne už dlhú dobu, tiež si s tým neviem rady, väčšinou ako píšete, keď zavriem chat, tak to už ide v pohode.

professional
05-02-19, 21:41
Taky se mi to stává. Ale jak napsal Off,nemít otevření okna :) a pak to je v pohodě. Ale zajmavé je čím to je :D..

Revan
05-02-19, 22:38
Pozeral som strýčka Google a vraj to loaduje pri otvorení okna veľa vecí a nikto nevie ako to vyriešiť, takže ak niečo niekto nájde budem len rád

Tečka
06-02-19, 20:41
Cc zkuste overit integritu souboru, kouknout do spravce uloh jestli vam neco nezatezuje procak, ramky, hdd muzete mit vir a nebo v nastaveni steamu sem se nejak proklikal zhorsenim kvality zobrazovani aplikace steam. Kdyz pomuze dejte vedet <3

Koz.a
07-02-19, 21:00
Zkoušel jsi reinstall? Tento problém jsem kdysi měl taky, ale nepamatuju si, jak jsem to fixnul.

Revan
07-02-19, 23:44
Nič z toho nepomáha... Vraj to robí to samotné chat okno. Keď si pozreš na to thread na steame tak tam ľudia písali, že majú komp taký, že auto také nemáš a seká im to po otvorení chat okna... Možno to je kvôli nejakému update čo steam dal a ešte ich nenapadlo to fixnúť.

Indian0
15-02-19, 11:40
Offtopic: Ja nadpis prečítal prv ako: "problémy so ženskou" :pinch: