PDA

Zobrazit normální verzi : Fazzzy --> SuperMario.



Fazzzy3
13-02-19, 21:03
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 266126)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Fazzzy >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fazzzy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:963245023
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:963245023
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.47.21.211
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.47.21.211
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SuperMario. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy (fy_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Zdravim, dnes mi pan vyssie uvedeny SuperMario. dal ban za udajny Wallhack.
Ak si niekto pozrie moju historiu na tomto servery zisti, ze som tu hraval roky dozadu a nikdy som necheatoval, pretoze hravam na steame a ked hram za PC kde nemam steam, logicky idem cez NS!
Rad by som videl Demo nahravky zaco som dostal PERMANENTNY BAN pan Super Mario. V profile mam mail kludne mi demko mozes poslat, pretoze nemam ani PaRU co si tam videl. Ze Dierujem na SNOW? WTF!!! Prosim o posielanie dema, ziadam o vysvetlenie vlastne vyjadrenie Pana dotycneho Admina. Sam som pred 9 rokmi vlastnil portal, mal pod sebou vela adminov a viem naco mam uz teraz ako bezny hrac tejto hry narok. Dakujem

SuperMario
13-02-19, 21:54
https://filetransfer.io/data-package/fxelqSmF demo+hltv. Poprosim kolegy at mrknou na demo a vyjadri se k tomu.

Samco
13-02-19, 22:01
Zdravím, WH.

Pelargos
13-02-19, 22:05
Videl som začiatok dema a úplne stačilo, WH.

Fazzzy3
13-02-19, 22:17
Ach jaj toto je banda Amaterských Adminov, ktorým asi nič nehovorí dierovanie a počúvanie. Celá hra je len o posluchu, a vy ste to video ani len dokonca nepozerali :D Banda amatérov. Nič viac nemám k tomu čo dodať. Majte sa vidíme sa na Steame...

DajMen
13-02-19, 22:34
Jono jen jim dej těm amatérům

Fazzzy3
13-02-19, 23:00
Myslel som si že ste serioznejší a sofistikovanejší než ste. Nemáte tu poriadne na serveroch ani ľudí čo by pravidelne hrávali, máte tam samých botov a cheaterov. Ale radšej zabanujete serioznejšieho hráča na základe pár dier :) videl som video celé, a priznám sa že po pozretí keby to mám posúdiť objektívne váhal by som. Ale to je moja hra, a ja mam v piči nejakých adminov čo si myslia že zjedli všetku múdrosť sveta. Čo takto sa naučiť radšej poriadne amxmod príkazy a nie robiť všetko cez amxmodmenu ban Fazzzy permament ;) Alebo zohnať hráčov čo by hrávali, ale vlastne nie vy máte botov čo tam hrajú namiesto Vás :) Som zvedavý ktorého Admina stretnem ako prvého na steame na vaších serveroch :) papa

znedlob
13-02-19, 23:22
Ono děrování je samozřejmě ok, ale co neni ok, je stát u textury a přes ní aimem dráždit enemy crossem. Takových situací je tam mnoho a čisté to rozhodně neni. :)

hofy
15-02-19, 14:41
Na demu wallhack.

..