PDA

Zobrazit normální verzi : aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?



hopik
08-03-11, 18:43
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem 514Pro
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'demence'
[AMXBANS] Delka: '30 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:418107085'
[AMXBANS] Tvoje IP: '62.177.82.53'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www

kotelna DM, de_train, sem za Tčka a sem na T spawnu """"zakempenej"""", já bych to nazval spíš obsazováním určitého území, co jinýho dělat s awp, mam 28:0 a najednou kick? tak se napojim znova a dostanu ban od admina za demenci? nechci unban, jen mě zajímá proč? nějak mi to prosimtě objasni lol..

PanPastelka
08-03-11, 18:47
Jako, kempit tam je samo o sobě.. nesmysl. I kdyby si dal kill strike, tak by to nebylo hrdinství, jelikož by si to dokázal kempem. Ale ban, a ještě za demenci.. přehnaná reakce..

Karl0s
08-03-11, 18:48
ta demence , asi myslel to jak jsi se zeptal jestli tě vykop server nebo admin

hopik
08-03-11, 18:49
hele a na dust4ever se dějě co? na dust2 se dějě co? všichni sou někde zalezlý s wipem.. na d2 je to na A plantu, čakaj tam na enemy.. na dust4ever je to to samý, taky se všichni s awp ženou na T spawn, kde viděj na všechny 3 cesty a odstřelujou to tam.. za to bych měl taky dostat ban? to byste museli pobanovat každýho lepšího hráče co se tu najde.. jako dát kill strike s awp a běhat po mapě, to asi moc nejde když se každejch 5 sec objevuje někdo do zad..

hopik
08-03-11, 18:50
aha, tak on mě kickne, neuvede důvod a když se pak zeptam proč a sem trošku naštvanej tak dostanu rovnou ban? aha..

PanPastelka
08-03-11, 18:51
To je fakt

Kotel
08-03-11, 20:02
Zjistim duvod.

hopik
08-03-11, 20:13
dík, ono by stačilo nějak adminům naznačit, že když daj někomu ban, tak je dost pravděpodobný, že se hráči pujdou obhájit na forum..takže by admini měli očekávat nějakou žádost o unban a mohli se sem aspoň jednou za ten den ukázat.. karlos, nevěděl sem co se dělo, když mě z ničeho nic hra kickne,.. a jestli dostanu ban za demenci, protože se zeptam kdo mě kickl, jestli server nebo admin.. tak to tu asi nemáte normální adminy :)

PanPastelka
08-03-11, 20:18
Asi =) Podle mě je ban za to nesmysl, kick možná, spíše slap, nebo napomenutí..

Kotel
08-03-11, 20:21
V chatu nic neni, admin na nic neupozornoval, kickl ho admin.

514Pro
08-03-11, 21:03
Hmm, pochybeni je na moji strane, omlouvam se za nedodrzeni spravneho postupu, vyjasnil jsem si to s kotlem po icq. Kazdy mame jiny nazor na "kempeni" s awp v DM, muj je ponekud vice striktni (jsem oldschool). Ja povazuji kempeni v rohu mapy a strelbu lidi z respawnu, kdy te nevidi a nemuzou se nijak branit za demenci, zvlast kdyz jiny spoluhrac blokuje respawn, ktery ma ukol toto eliminovat. Napriste budu volit mirnejsi prostredky, pripadne ignorovat zcela. Tot vse z moji strany. GLHF v dosazeni co nejvetsiho e-peenu, ja uz svoje roky v prvni lize mam za sebou :)

hopik
08-03-11, 21:13
:) ok :)