PDA

Zobrazit normální verzi : Poškozený video (.mov)



BiA Fz
15-04-12, 15:58
Ahoj, chtěl bych se zeptat a doufam že někdo poradí, smazaly se mi z karty z kamery videa, obnovil sem je programem BadCopy, ale nejdou mi přehrát- i když jsem je "vylovil" z mrtvých vod, přehrávač médií mi píše tuhle chybu:

command line:
D:\mplayer\mplayer.exe -slave -identify -wid 2032898 -colorkey 0x101010
-nokeepaspect -framedrop -autosync 100 -vf screenshot -font
C:\Windows\Fonts\Arial.ttf -priority abovenormal -ao dsound:device=0
-autoq 10 -vf-add pp "D:\KONCERT\bad\File3.MOV"

MPlayer dev-SVN-rUNKNOWN-4.1.1 (C) 2000-2006 MPlayer Team
CPU: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7500 @ 2.20GHz (Family: 6, Model: 15, Stepping: 11)
CPUflags: MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 0 3DNow2: 0 SSE: 1 SSE2: 1
Compiled with runtime CPU detection.
Setting process priority: abovenormal
C:\Windows\Fonts\Arial.ttf doesn't look like a bitmap font description, ignoring.
Cannot load bitmap font: C:\Windows\Fonts\Arial.ttf

Playing D:\KONCERT\bad\File3.MOV.
MOV: missing header (moov/cmov) chunk! Maybe broken file...
ID_VIDEO_ID=0
ID_VIDEO_ID=0
libavformat file format detected.
LAVF: no audio or video headers found - broken file?


Exiting... (End of file)


... problém asi bude v tom co sem vyznačil červeně, nevíte jestli je nějaký program, který by ten videosoubor "opravil"? :-(

p.s. zkoušel sem už i jiné přehrávače a revivátory souborů, ale vždycky je to stejný :-/

Charon35
15-04-12, 18:29
Video je úplne mimo mňa, ale keď mám nejaké nedokončené/zlé/atď. movie, tak to spustím cez VLC player a vadné sekvencie mi preskočí. (ak ich nie je veľa)

EDIT: Tak teda netuším.

BiA Fz
15-04-12, 18:57
Taky ho mám stažený a nefunguje to, zkoušel sem dva windows playery (klasickej a MPUI), bsplayer, i tento VLC player :-/

znedlob
15-04-12, 19:11
Zkus www.piriform.com/recuva . Mne vzdy pomohla. Ale zalezi na tom, jestli soubor uz nebyl prepsan.

BiA Fz
15-04-12, 19:58
Nn to nebyl to pozná podle velikosti, a už jsem to i obnovil mam pocit že jsem to i tímhle zkušel, ale chtělo by to spíš fakt asi opravit, nějakej program na úpravu/opravu videí...

DS
17-04-12, 10:58
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/ostatni/videorepairer/
zkus mi to jede

BiA Fz
17-04-12, 11:54
sakra, ten vypadá dobře, ale nepodporuje formát .mov :-/ zkusím to ještě překonvertovat jestli se to povede a pak by to mohlo (doufam) jít

E: editor kterej ten formát podporuje ho zase kvuli tomu že je poškozenej nedokáže načíst, boha už .... -.-

E2: No, tak sem tomu zase dvě a půl hodiny věnoval, vyzkoušel asi 7 dalších programů a přečetl asi 5 vláken na různých fórech v angličtině a problém se vším stejný- soubor je poškozený a programy s tim nedokážou pracovat. Možná kdyby to nebyl .mov ale .avi, tak už mi pomohl ten program on napstera, ale mam smůlu :-/ Zbyde mi asi jediný, stáhnul sem si python 2.7.3 a k tomu opravovací script repair_cycorder_mov , kterej některejm lidem jak sem se na foru dočetl fungoval, akorát práce s tim vypadá na hlavu

Windows users, I was successfully able to recover a MOV file using repair_cycorder_mov. You first have to install the python application on your machine ( http://www.python.org/download/ ). Once its installed you can use the DOS command line to run the script.

I used the following command and options to run the script (hit carriage return after the -v:

-> C : \ > repair_cycorder_mov.py input.mov output.mov -v

zkusím to odpoledne no, sem zvědavej, ale asi je to už poslední šance


E3: TAK POZOR! :-) úplnou náhodou sem narazil na tenhle prográmek http://www.edownload.cz/sw/all-video-fixer/ ...ten sice neumí taky pracovat s .mov souborama, ale přejmenoval jsem koncovku na .mpg, která jak sem se dočetl na forech je na velmi podobném principu a program se toho chopil!! ted probíhá nějakej opravnej proces no moc se těšim jak to dopadne :-)

E4: nic :((((((((

E5: http://www.filerepair1.com/ existujou programy na opravu snad všech formátů souborů co existujou, jenom ne .mov soubory xD


E6: dokonce sem nainstaloval toho Pithona, spustil ten příkaz s opravovacím scriptem který těm lidem z fora fungoval, ale stejně nic, vzdávam to, kdyby to chtěl někdo zkusit opravit, pošlu to video, je to záznam z koncertu....

Charon35
18-04-12, 16:02
To prežiješ. :) Ja že je to niečo dôležitejšie. Aspoň vieš, že sa vyhni tomu typu súborov.