PDA

Zobrazit normální verzi : Složitá situace na JB.



Koz.a
18-02-19, 20:07
Zdravíčko.

Dneska, když jsem simonoval na jail 6, tak nastala takováhle situace:

Vězeň dostal výhodu, já jsem mu řekl, aby si vybral jednoho do týmu na fotbal. On řekl, že chce být sám, a na to já jsem mu odpověděl, že ať si jednoho vybere, že je potřebuju mít dva (proč, to už jsem mu neřekl). No a on furt odmítal si jednoho vybrat, tak jsem mu řekl, že ať si vybere, nebo že mu ho vyberu já. On furt nic, tak jsem mu ho vybral, a řekl jsem, aby každý tým šel do branky. A on se mě pak zeptal, že jakou má výhodu, a já mu řekl, že jsem mu výhodu určil a že je to jeho mínus že je nevyužil. No a on mi na to napsal, že mu MUSÍM ZMĚNIT VÝHODU, nebo že se to bere jako rušení výhody. No a to už jsem zvažoval, že mu dám kill, za neuposlechnutí příkazu (vyber si jednoho do týmu). Skončilo to tak, že si napsal kill.

Jen bych chtěl vědět, jak by jste tuto situaci řešili Vy, popřípadě, jestli bych se zachoval správně, kdybych mu kill dal.

The Frisco
18-02-19, 20:23
Předmět výhody určuje simon. Pokud o ní neměl zájem, tak bylo zrušení výhody opodstatněné.

Grakon2702
18-02-19, 21:14
Předmět výhody určuje simon. Pokud o ní neměl zájem, tak bylo zrušení výhody opodstatněné.

Přesně tak.

Fast212
18-02-19, 21:26
Ja výhody málokedy mením, len ked mám náladu :happy: Ale ked mu poviem vyber si atrakciu a on si ju nevybere tak bohužial má smolu, Výhodu mal mať,odmietol ju tak potom čo? Ty si simon, ty určuješ pravidlá ked sa mu nepáči akú výhodu si mu dal má smolu.

KajSinek
18-02-19, 21:38
Správne to napísal Frisco. Nechce? No nechce. Má smolu. Nebudeš sa mu ešte doprosovať a pristupovať na jeho pravidlá hry.

JustDoItNigga
18-02-19, 23:58
Postupoval jsi správně, nechce si vybrat tak mu to vyber ty, ale killem jako neuposlechnutí příkazu to rozhodně nikdy neřeš.

Deyik
21-02-19, 22:17
Jeho chyba že nechce výhodu.
Postup v pořádku....

E: Tím to chci navázat na téma a chci se zeptat na to, že spousta hráčů mi tvrdí, že nemůžu zrušit výhodu,tak co je na tom pravdy?

E2: Dám příklad : Dám výhodu hráči a já se najednou rozhodnu že vlastně nechci mu dát výhodu protože si třeba uvědomím že to nechci...

Vice1
21-02-19, 22:36
Jeho chyba že nechce výhodu.
Postup v pořádku....

E: Tím to chci navázat na téma a chci se zeptat na to, že spousta hráčů mi tvrdí, že nemůžu zrušit výhodu,tak co je na tom pravdy?



"Předmět výhody určuje simon. Pokud o ní neměl zájem, tak bylo zrušení výhody opodstatněné."

The Frisco
22-02-19, 10:32
E: Tím to chci navázat na téma a chci se zeptat na to, že spousta hráčů mi tvrdí, že nemůžu zrušit výhodu,tak co je na tom pravdy?

E2: Dám příklad : Dám výhodu hráči a já se najednou rozhodnu že vlastně nechci mu dát výhodu protože si třeba uvědomím že to nechci...

Pokud dáš někomu výhodu a chceš ji zrušit, protože se ti to už nehodí třeba do počtu hráčů, tak to jde jen tak, že se s tím hráčem domluvíš. Pokud na té výhodě trvá, tak mu ji musíš dát. Řešit se to dá třeba tím způsobem, že tu výhodu pozměníš tak, aby se ti to hodilo (např. místo neúčasti si vybere hráče do týmu).

Enjoy
22-02-19, 11:36
[QUOTE=The Frisco;526051]Pokud dáš někomu výhodu a chceš ji zrušit, protože se ti to už nehodí třeba do počtu hráčů, tak to jde jen tak, že se s tím hráčem domluvíš. Pokud na té výhodě trvá, tak mu ji musíš dát. Řešit se to dá třeba tím způsobem, že tu výhodu pozměníš tak, aby se ti to hodilo (např. místo neúčasti si vybere hráče do týmu).[/QUOTE

Nikdy jsem si nevšiml že by si nesměl pozměnit výhodu, tak jak napsal Frisco tak bych si to představoval i já

Deyik
22-02-19, 15:12
Pokud dáš někomu výhodu a chceš ji zrušit, protože se ti to už nehodí třeba do počtu hráčů, tak to jde jen tak, že se s tím hráčem domluvíš. Pokud na té výhodě trvá, tak mu ji musíš dát. Řešit se to dá třeba tím způsobem, že tu výhodu pozměníš tak, aby se ti to hodilo (např. místo neúčasti si vybere hráče do týmu).

Vím jak bych udělal změnu výhody. Mně šlo hlavně o to jestli mohu zrušit výhodu a z toho my vyplívá,že nemůžu pokuď se hráčem nedomluvím.
Každopádně díky Frisco..

Za to ti možná koupím Frisco až mi ho teda prodaj..



E: Nigga máš asi pravdu.. xDDDDD

JustDoItNigga
22-02-19, 19:53
Vím jak bych udělal změnu výhody. Mně šlo hlavně o to jestli mohu zrušit výhodu a z toho my vyplívá,že nemůžu pokuď se hráčem nedomluvím.
Každopádně díky Frisco..

Za to ti možná koupím Frisco až mi ho teda prodaj..

Přesně jak psal tady Frisšpulín, výhodu nesmíš zrušit pouze pozměnit.
Jo, až ti to prodají tak Frisco bude dávno už starej impotentní důchodce. :mml: