PDA

Zobrazit normální verzi : awp



sweet bitches
21-02-19, 02:18
ahoj všem, nebylo by lepší kdyby se zakázali na dustu awpečka? dyť je to jak na awp serveru, takhle si nezahrajeme pořádně :/

valentino
21-02-19, 03:29
Ne

Grakon2702
21-02-19, 06:28
Zdravím. Jediným možným řešením, jak se zbavit nadměrného množství hráčů s AWP, je stát se lepším hráčem a zabít je.

sweet bitches
21-02-19, 08:14
[QUOTE=Grakon2702;525872]Zdravím. Jediným možným řešením, jak se zbavit nadměrného množství hráčů s AWP, je stát se lepším hráčem a zabít je.[/QUOT



Nebudu se k tomuto radši vyjadřovat grakone.

sweet bitches
21-02-19, 08:21
Ne



Asi jsem to napsala dost k nepochopení. Snad by to slo aspon omezit na určitý počet těch awp v teamu.

N1HiL
21-02-19, 08:24
No nemôžeš zrušiť awp na servery
ani obmedziť :D
Predstav si že na knife zakažu knife.. :D
Hráč má ľubovoľný výber zbraní a obmedzovať ho pri výbere lebo polka servera si vybrala awp :D..

E: to je celkom jedno ci onlydust, dm atddd
Nemôžeš obmedziť výber zbraní
Dám ti príklad
Za ct zakažu usp lebo ho má každý na začiatku kola
A vadilo by to ferovi, lebo Fero nemá rád usp

sweet bitches
21-02-19, 08:30
No nemôžeš zrušiť awp na servery
ani obmedziť :D
Predstav si že na knife zakažu knife.. :D
Hráč má ľubovoľný výber zbraní a obmedzovať ho pri výbere lebo polka servera si vybrala awp :D..

Já to myslela jen na dustu 😁 je to public. A predstav si ze je tam 8 vs. 8 a 6 z jednoho tymu ma awp, já si tam chodim zahrat, ano nerikam taky s tim awp občas hraju ale v 8 lidech a z toho 6 lidi ma awp, tak jako promin ale to si rovnou muzu jit zahrat na awp...

Britny
21-02-19, 10:40
Těchto návrhů tu bylo dost a žádný neprošel, prostě ta zbraň do hry patří. Máš aji servery na aim, kde máš dgl, ak, atd, které má taky velké % hráčů na dustu a nemůžeš je prostě omezit a říct at jdou na aim. Chápu, že Awp je někdy hrozná zbraň, ale je to jako každá jiná. Na D2 by se nic měnit nemělo, ten server je jeden z nejlepších a nejnavštěvovanějších právě díky tomu takový jaký je.

YenG
21-02-19, 10:41
Já to myslela jen na dustu �� je to public. A predstav si ze je tam 8 vs. 8 a 6 z jednoho tymu ma awp, já si tam chodim zahrat, ano nerikam taky s tim awp občas hraju ale v 8 lidech a z toho 6 lidi ma awp, tak jako promin ale to si rovnou muzu jit zahrat na awp...
Ono je to presne tak ako povedal Nihilus (plačko), zrušiť awp na publicu... treba sa proti ním naučiť hrať, alebo zober awp tiež ��

sweet bitches
21-02-19, 12:00
Ono je to presne tak ako povedal Nihilus (plačko), zrušiť awp na publicu... treba sa proti ním naučiť hrať, alebo zober awp tiež ��





já hrát umím proti nim :D :D a ty to nekomentuj stejně dust nehraješ :D :D :D :D :D

sweet bitches
21-02-19, 12:00
Těchto návrhů tu bylo dost a žádný neprošel, prostě ta zbraň do hry patří. Máš aji servery na aim, kde máš dgl, ak, atd, které má taky velké % hráčů na dustu a nemůžeš je prostě omezit a říct at jdou na aim. Chápu, že Awp je někdy hrozná zbraň, ale je to jako každá jiná. Na D2 by se nic měnit nemělo, ten server je jeden z nejlepších a nejnavštěvovanějších právě díky tomu takový jaký je.




za zkoušku to stálo :) tak to lockni :) děkuji

DajMen
21-02-19, 12:34
Awp zrušit z dustu a jiných publicu je blbost, je to zbraň jako každá jiná, ale zase si myslím, že by nebylo od věci tam udělat nějaké omezení toho Awp, třeba že mujou být jen 2 Awp v týmu :)
To by nemuselo vypadat zle

N1HiL
21-02-19, 12:43
Awp zrušit z dustu a jiných publicu je blbost, je to zbraň jako každá jiná, ale zase si myslím, že by nebylo od věci tam udělat nějaké omezení toho Awp, třeba že mujou být jen 2 Awp v týmu :)
To by nemuselo vypadat zle

Ja zas chcem aby akačko mohli mať len 3 v teame...

Obmedziť nejakú zbraň na nejakých search and destroy
módoch ktoré boli ako 1. Je somarina

sweet bitches
21-02-19, 13:08
Awp zrušit z dustu a jiných publicu je blbost, je to zbraň jako každá jiná, ale zase si myslím, že by nebylo od věci tam udělat nějaké omezení toho Awp, třeba že mujou být jen 2 Awp v týmu :)
To by nemuselo vypadat zle




přesně tohle jsem měla na mysli jen jsem to špatně napsala no, ale měla jsem na mysli je bud omezit nebo zrušit jen na dustu.

sweet bitches
21-02-19, 13:09
Ja zas chcem aby akačko mohli mať len 3 v teame...

Obmedziť nejakú zbraň na nejakých search and destroy
módoch ktoré boli ako 1. Je somarina




a ty snad hraješ dust? :D pokud jo neviděla jsem tě, když ne, tak se do toho n... :D :D :D :D :D :D

sweet bitches
21-02-19, 13:15
anebo udělat omezení pro ty co nemají vip :D

Pelargos
21-02-19, 13:23
YenG máš šťastie, že si to editol :D

K téme: nevidím dôvod niečo meniť alebo rušiť AWP. Je síce rozdiel kto hrá s awp, či je to normálny hráč, ktorý s ním aj behá po mape alebo je to hráč, ktorý sedí celý deň na T spawne. Kemp sa však dá jednoducho vyriešiť upozornením, kickom, banom. Každopádne každý má rovnaké podmienky, každý si môže kúpiť awp alebo akúkoľvek inú zbraň. Je už len na hráčovi, či s ňou vie hrať alebo nie.

YenG
21-02-19, 13:28
Pelargos : sorry nato žlté písmo sa mi zle vidí :D

Inak to, že ja alebo Nihilus nehravame dust, neznamená, že sme to v živote za tie roky nehrali..
Si radšej daj dokopy život a nauč sa hrať proti awp ��

sweet bitches
21-02-19, 13:32
Pelargos : sorry nato žlté písmo sa mi zle vidí :D

Inak to, že ja alebo Nihilus nehravame dust, neznamená, že sme to v živote za tie roky nehrali..
Si radšej daj dokopy život a nauč sa hrať proti awp ��




já svůj život mám v pohodě tak nevím proč tady pleteš toto, pokud nechápeš srandu, jdi mezi lidi udělá ti to dobře zakomplexovanče :)

sweet bitches
21-02-19, 13:33
prosím radši to lockněte než se tady z toho stane fraška, nepotřebuju číst rady do života od lidí který o mě ví prd :)

Britny
21-02-19, 14:05
Bude to asi lepší, je vidět, že by z toho byl akorát flame. Dust nechte Dustem, vylepšení, či jiné změny patří na jiné servery. Toto je prostě speciální server, který funguje už od počátku založení velmi dobře beze změn.

Zamykám tedy