PDA

Zobrazit normální verzi : Battle royale



Koz.a
21-02-19, 19:44
Čus, nebudu to tu moc zdržovat, hodím sem rovnou link:

https://www.youtube.com/watch?v=vn6d9mtc14U

Chápu, není čas, je s tím hromada práce, je složitý to zrealizovat atd... Ale nápad to podle mně špatný není.

Grakon2702
21-02-19, 20:12
Zdravím. Nad podobnou věcí už se před nedávnem uvažovalo. Máme dokonce i zdroják k módu, problém jsou však mapy. Zatím se nenašla žádná pořádná mapa, která by byla dostatečně velká a kde by bylo spoustu míst k zakempení. U map, které jsme našli, by musely mít servery max 10 slotů, aby tam hned každý na každého neviděl. Pokud by se našla vhodná mapa nebo někdo, kdo by tu mapu udělal, tak by to pak nebyl problém zrealizovat. Momentálně je však realizace v nedohlednu.

Deyik
21-02-19, 22:37
Nevím jestli to je třikrát nejlepší nápad jelikož my nepřijde úplně normální přidávat do Cska Battle Royale vím, že to je v CS:GO, ale i tak prostě mi nejde dohromady Battle Royale a Csko. Samozřejmě neberu vám vaše názory každý na to má jiný názor. Tak to, to mám prostě já...

S pozdravem Deyček.

professional
21-02-19, 23:30
Jakože nehraju csko první den, normálně by můj názor byl takový že proč sem cpát takový mód ale, na druhou stranu si myslím že by to mohlo pomoct portálu ohledně lidí protože po pravdě. Battle Royal by mohl být zajmavý na 1.6 proč to nezkusit. :')

Drapalas_S
22-02-19, 20:09
Zdravím, myslím si, že by se to mohlo zkusit zda to bude někdo hrát. Pokud by to nikdo nehrál, tak by se to odstranilo.

Fellovic
22-02-19, 21:31
Toto mi nejde dokopy, ale prepáč. Mám nad tým veľké pochybnosti o pridaniu. Koz.a, poznáme sa trocha, a ty vieš,že KOTELNA už nežije na 100 percent. Kebyže sme napr. v roku 2013, tak by som bol určite pre. Ale v súčastnosti málo hráčov (aspoň nech to hrá nejakých 60per. denne),mapa-y. Príspevok možno editnem časom. Zatiaľ proti, ale toto není moj konečné slovo v tejto téme.

Kotel
22-02-19, 21:42
Přidat mód je snadný, ale není vhodná mapa. Zabaví to jen na pár minut. Třeba si uvědomit, že mapy jsou v 1.6 4x menší než v csgo, kde už to taky postrádá smysl. A udělat vhodnou mapu by zabralo minimálně měsíc.

valentino
22-02-19, 21:46
Přidat mód je snadný, ale není vhodná mapa. Zabaví to jen na pár minut. Třeba si uvědomit, že mapy jsou v 1.6 4x menší než v csgo, kde už to taky postrádá smysl. A udělat vhodnou mapu by zabralo minimálně měsíc.

dej mi 3 dny

Grakon2702
22-02-19, 21:50
Tak pro srovnání by to mělo být větší než de_mon a mělo by tam být mnohem víc kemperských míst (nejlépe domů). Když se teď postavíš do prostřed té mapy a rozhlédneš se okolo, tak v podstatě vidíš skoro všude. Pro BR to je velmi nevhodná mapa.

SuperMario
22-02-19, 21:51
Kapitan, brasko muj snedy, ses typek

LANGER
24-02-19, 08:14
:thumsup4: pro, vyzerá to výborne!

Kotel
24-02-19, 20:01
CHORYKAPITAN se pustil do mapy, takze neco brzy bude. Me napadlo pouzit tam uplně jine zbraně s kratsi vzdalenosti, než jsou v cs, protoze na takovou vzdalenost slysite skoro vsechny a je to takovy divny, ale uvidime.
Oproti ostatnim serverum tu bude jedna vychytavka.

flexnamouex
24-02-19, 21:58
:DDDDD zaujma ma odkial ste ten napad zobrali? zeby z jedneho slovenskeho portalu ? :DD

Kotel
24-02-19, 22:02
Nápad na co? Plugin je tu 3 měsíce. Mód řešíme pár týdnů. Jedinej server jsem našel v rusku na základě youtube videa (konkrétně 5.2. jsem stahoval mapy).
Řešil jsem to už o hodně dřív, ale byl by nesmysl dělat tolik práce. Někdo to udělal za nás. Autor je z Brazílie.

Grakon2702
24-02-19, 22:12
Řešili jsme to na Discordu 5.2. Nějaký pokus o nový portál jsme našli až potom.

Military
06-03-19, 19:31
Myslím že nájsť mapu na to nie je ťažké niekoľko výborných máp na to som pridával aj zaslal kotlovi síce som vtedy o tomto vlákne nevedel možno tu ani nebolo. No písalo sa že nejaké tie mapy sa pridajú a nepridali sa a dnes už sa väčšina nedá stiahnuť. Možná mapa ma napadá, ešte ako de_hospital_RF ak sa ta červena zóna bude sťahovať s dola hore v tej budove budú hráči nútený na konci hry bojovať na streche. Ešte boli bájne mestské mapy ako nákupné strediska zo staveniskom, bankami, kanalizáciami, strechami čiže mohla byť nonstop akcia pre tento mod v každom dome ulici ako aj na strechách a kanalizáciách. Ale tieto 3 mapy s takými rozmermi som nenašiel už pred asi dvoma mesiacmi. Na starom PC ich mám ale ten je v oprave a isto bude všetko s neho zmazané. Ale k tomu módu, zas neviem či sa to hodí pre csko. Bude to v podstate to samé čo je náhodný respawn len každý bude vidieť kam ktorý súper poletí, hneď po začatí hry.

Military
06-03-19, 20:03
https://gamebanana.com/maps/193733 - De_hospital_RF
https://gamebanana.com/maps/200239 - Tato mapa je jedna s tých zmazaných pre cs1.6 ale táto je na CS Global Offenzive. Síce vypadá rovnako aj obrázky ale je to inšie csko no kto ma čas môže skúsiť či to pôjde aj na cs1.6 ja nemám počítač :( Prinajhoršom si môžeme povedať, prečo sa nestiahla ta mapa na cs1.6 rok dozadu. Bola veľmi dobrá.
https://vimeo.com/29904942 - de_tech - Tato mapa nie je veľká, ale je to vlaková stanica takže sú tu obrovské budovy v ktorých sa da chodiť, most, vlaky, veľké množstvo nákladných kontajnerov za ktorými sa da stratiť, skryť alebo utiecť. Budovy s objektami miestnostiach ako skladisko nákladných kontajnerov a omnoho viac. Je k mape aj prezentačné video.

Kotel
12-03-19, 15:18
Mód je v podstatě připravený a máme i super mapu od admina CHORYKAPITAN.
Akorát teď musím bohužel řešit jiný projekt, který je důležitější. Jak si najdu pár hodin, tak to spustím.

Drapalas_S
12-03-19, 16:15
Už se těším ! :)