PDA

Zobrazit normální verzi : Dostal jsem ban nepravem ! Nehral jsem tam.



Dark Eagle
15-04-12, 16:48
Čau !
Chtěl bych požádat o unban, protože mám bohužel stejnou IP adresu jako hráč uvedený v banu. Měl jsem u vás koupené VIP. Ban jsem neřešil to zhruba 2 týdny, ale teď chci opět začít hrát.

Výpis z console :

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 25344 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : nuoo
[AMXBANS] Tvuj nick : Dark Eagle
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 192777738
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_666 : 88 : 666
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 93.91.149.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 93.91.149.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : 514Pro
[AMXBANS] Server : Kotelna - Awp | csko.cz (

Děkuju za pochopení.
Dark Eagle

ZEUS
15-04-12, 17:11
Máš sdílenou IP adresu, kup si steam a můžeš tu nadále hrát.

Dark Eagle
15-04-12, 17:14
Tak to fakt nechce :D ...........

Dark Eagle
15-04-12, 17:14
Bohužel je pro mě csko jen relax :D, takže zbytečný prachy.

ZEUS
15-04-12, 17:16
Tak to bohužel... Čau :blink:

vedouci venny
15-04-12, 21:07
Hihi ahoj

Zoid
15-04-12, 22:20
Heh... chci jezdit na motorce jen tak pro zábavu a relax... tak na co bych si jí kupoval, si jí ukradnu ne?... tvoje logika...

Facened
15-04-12, 22:54
Máš sdílenou IP adresu, kup si steam a můžeš tu nadále hrát.

Podla mňa to je strašne nefér keď niekto dostane ban neprávom a už aby si mohol zahrať musí si kúpiť steam.

A ako hovorí csko hrá pre relax (volny čas) tak nič iné mu nezostáva len ísť hrať na iný portál a ak to bude takto stále pokračovať hráči s valve a podobným myslením ako je Dark eagle tak tu bude čo raz ubúdať viac a viac hráčov.

Facened
15-04-12, 22:55
Heh... chci jezdit na motorce jen tak pro zábavu a relax... tak na co bych si jí kupoval, si jí ukradnu ne?... tvoje logika...

Niesi smiešny.

ZEUS
15-04-12, 22:59
Podla mňa to je strašne nefér keď niekto dostane ban neprávom a už aby si mohol zahrať musí si kúpiť steam.

A ako hovorí csko hrá pre relax (volny čas) tak nič iné mu nezostáva len ísť hrať na iný portál a ak to bude takto stále pokračovať hráči s valve a podobným myslením ako je Dark eagle tak tu bude čo raz ubúdať viac a viac hráčov.

Máme mu dát unban ? ať si tu znova nuoo cheatuje ? Tak v tom případě zrušíme admin team.... Ať si u providera zařídí veřejnou IP adresu, ale vyjde mu to dráž, než aby si pořídil steam.
Takový jsou tu pravidla.

Facened
15-04-12, 23:00
Máme mu dát unban ? ať si tu znova nuoo cheatuje ? Tak v tom případě zrušíme admin team.... Ať si u providera zařídí veřejnou IP adresu, ale vyjde mu to dráž, než aby si pořídil steam.
Takový jsou tu pravidla.

Chcel som len povedať čo by sa mohlo stať do budúcnosti.(ako to bude pokračovať)

Kotel
16-04-12, 00:07
Pravdepodobne ma bany i na jinych portalech. Tam mu unban dali? Jinak s novejsim cs by se pripojil.

PRAETORIAN
16-04-12, 09:48
Heh... chci jezdit na motorce jen tak pro zábavu a relax... tak na co bych si jí kupoval, si jí ukradnu ne?... tvoje logika...

Ale ale Zoide co trochu přemejšlet než něco napíšeš.Tohle nejde srovnávat přece.Protože tu hrajou i nonsteameři bez kterejch by portál nebyl tak plnej což si musíme přiznat,tudíž podle toho cos napsal teda podporuješ zloděje když je tu necháš hrát? co tahle logika? jinak nic proti.Eagle má prostě smolíčka že má sdílenou ip na které jsou banánci ale má na výběr koupi steamu nebo nehrát zde.nic více nic méně:twisted:

kashpi
16-04-12, 15:24
Ale ale Zoide co trochu přemejšlet než něco napíšeš.Tohle nejde srovnávat přece.Protože tu hrajou i nonsteameři bez kterejch by portál nebyl tak plnej což si musíme přiznat,tudíž podle toho cos napsal teda podporuješ zloděje když je tu necháš hrát? co tahle logika? jinak nic proti.Eagle má prostě smolíčka že má sdílenou ip na které jsou banánci ale má na výběr koupi steamu nebo nehrát zde.nic více nic méně:twisted:

Další pobavení :D
Logika je to od Zoida dobrá, protože co je NS csko? Jen cracknutá verze steamovýho CS. A co je cracknutá verze? Ukradenej originál , kterej je upravenej :)

ZombieBot
16-04-12, 15:37
Další pobavení :D
Logika je to od Zoida dobrá, protože co je NS csko? Jen cracknutá verze steamovýho CS. A co je cracknutá verze? Ukradenej originál , kterej je upravenej :)

Koupenej. Většinou. :)

PRAETORIAN
16-04-12, 17:51
Další pobavení :D
Logika je to od Zoida dobrá, protože co je NS csko? Jen cracknutá verze steamovýho CS. A co je cracknutá verze? Ukradenej originál , kterej je upravenej :)

Nesouhlasím.Tak mne teda ř:yay:ekni proč tu mohou hrát lidi s ukradenou hrou když to tak říkáš hmm?

Zoid
16-04-12, 18:08
Nesouhlasím.Tak mne teda ř:yay:ekni proč tu mohou hrát lidi s ukradenou hrou když to tak říkáš hmm?

Ovšem ti lidi držej hubu a hrajou, a nerozkřikujou že si steam nekoupí....

To je jako bys přišel do Tesca a začel tam řvát: "Muhehééé, vy jste blbí, si to kupujete a já si to můžu ukrást!...", chápeš?...

PRAETORIAN
16-04-12, 19:15
Ovšem ti lidi držej hubu a hrajou, a nerozkřikujou že si steam nekoupí....

To je jako bys přišel do Tesca a začel tam řvát: "Muhehééé, vy jste blbí, si to kupujete a já si to můžu ukrást!...", chápeš?...

Stále nemohu souhlasit s tvým názorem ale to je jedno řešíme hloupost a každej máme odlišnej názor,proto co člověk to original.pa :wall::wall: