PDA

Zobrazit normální verzi : B4C1 --> SuperMario.



B4C1
23-02-19, 17:44
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 266547)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < B4C1 >
[AMXBANS] Tvuj nick: B4C1
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:744989381
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:744989381
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.128.191.43
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.128.191.43
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SuperMario. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_waterland)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






ako znicoho nic mi dat BAN ? hracovi z top 10 ?
nikdy som necheatoval a vzdy nahlasujem cheaterov, skor by som mal dostat admin prava a nie BAN

SuperMario
23-02-19, 17:48
https://filetransfer.io/data-package/mC68lohN, pockej az na to mrknou admini, pokud jsem se zmylil, dostanes UB :)

B4C1
23-02-19, 17:58
ty nesi admin ze musim cakat?
kvoli tvojej chybe?

https://www.youtube.com/watch?v=PL-o-QB2QPo

znedlob
23-02-19, 19:44
AB

Troppe
23-02-19, 20:19
Za mě aimbot.

B4C1
24-02-19, 03:26
Okej chalani to je váš názor
Ale som v top 10 myslíte žeby som to riskoval ?
A že aký máte dôkaz že to je AB a že to nie je skill ?

znedlob
24-02-19, 12:41
První demo:

06:26 - CUK
06:34 - CUK
07:56 - splašila se myška?
09:47 - CUK
10:05 - CUK
10:13 - něco se nám splašilo
10:27 - CUK
12:39 - potvora ta vrtačka co?

Pelargos
24-02-19, 12:57
Jo ono tam vidno vo viacerých prípadoch ako sa mu to snaží lockovať na postavy. Ban v poriadku.

B4C1
24-02-19, 13:05
6:26 a 6:34 chápem, prečo si myslíš ale zbadal som tých hráčov a strieľal na toho čo je bližšie
7:56 splasila se myška ? Čo to vôbec je ? Veď som ho ani netrafil
9:47 tam ani som si nič nevšimol :D
10:05 10:13 10:27 12:39 to si ešte nikdy nevidel ? Veď normálne takto hrajem vždy. Na gungame si takéto splasenia môžeš dovoliť
A čo zvyšok hry ? Čo si tak všímať všetky momenty aj tie keď mi to nešlo nie že mi tu napíšeš časy mojich najlepších momentov a povieš že to je AB
Veď tam na veľa miestach vidíš že AB nemám.

Lockovat na postavy ? A kde mám mieriť na stenu?

znedlob
24-02-19, 13:08
AB neni jen o tom že střílíš do hlavy. AB je i o tom, že v určitém intervale ti to snaží cross lockovat na postavu. Je to bohužel jen program, takže různé mechanické (programové) pohyby, vidí zkušený admin velmi snadno.

B4C1
24-02-19, 13:11
Chalani beriem to ako kompliment :)
Ale už neviem ako sa mám ubrániť.

Toy
24-02-19, 13:12
Cheater, GJ

SuperMario
24-02-19, 13:16
Chlapaci, diky, ze jste si udelali cas a koukli na to.

B4C1
24-02-19, 13:25
Takže týmto to končí ?

Ale ja to nevzdám :) poprosím aby ste si to pozreli ešte raz a poriadne.
Obvinujete nevinného.

kono159
24-02-19, 16:04
to lagoval on ci natacajuci?

Koprakek
24-02-19, 16:18
První demo stačí, za mě cheater.


ssssssssss

B4C1
24-02-19, 16:37
ja sem tam lagujem lebo som na wifine.
najviac ma stve ze som necheatoval, a co ak si kupim original a zase ma zabanujete.

Koprakek
24-02-19, 16:50
Pokud si ju kupiš a nebudeš cheatovat nebo porušovat pravidla, ban nedostaneš,

B4C1
24-02-19, 17:03
To sa snazim cely cas vysvetlit ze som necheatoval.

Este raz vas prosim pozrite sa na to. Jasne chapem ze v tom vidite AB ale to uz za tie roky sa clovek nauci predvidat a ma dost dobre reflexy. Neviem ani ako funguje AB ci to mieri iba na nepriatelov alebo aj na timovych hracov, asi to prve. Vsimnite si kolko krat osm takto reflexivne namieril aj na vlastnych hracov. Kolko tam je momentov kde by mi AB lepsie zamierilo. Fakt dajte tomu este sancu.
S tym ze na to pozrite detailnejsie. Na oko to moze vyzerat ze je to AB ale v skutocnosti nie je.
Dakujem

Seeya
24-02-19, 19:41
Ono se na to můžeme podívat kolikrát chceme, ale když vidíme pohyby crossu, které rukou stěží uděláš, za unban moc lidí nebude.

Koprakek
24-02-19, 19:53
Cuká ti to z jednoho hráče na druhého.. nejde o to že nedáváš hlavy a nebo že ti to nemíří na spoluhráče...na demo ( koukal jsem jen to 1) je Aimbot potvrzený několika adminama... netuším co po nás víc chceš, je lepší si to přiznat a nebo říci že cheatoval tvůj pes.

B4C1
24-02-19, 20:14
jedine co chcem je spravodlivost ... ja som to demo pozrel uz asi 10 krat a chapem preco si to myslite ze nieco mam .. a snazim sa vas presvedcit o mojej nevine.
Samozrejme lichoti mi ze si to pozrelo uz tolko adminov a kazdy si mysli ze to je AB.

Fakt sa mi kotelna server paci ma vela vyhod oproti gamesites a nechcem byt vyhodeny kvoli tomuto. Je jasne ze ak mi nedate Unban tak si kupim origos csko, na ktore si budem musiet zvykat. Ale takto ako som hral v tomto videu budem hrat aj dalej, takze mam ratat s tym ze dostanem zase BAN? Alebo sa tu niekto na to pozrie konecne poriadne s tym ze to nehral nejaky slaby hrac ?
Zohladnite ze som v top 10, ze tu hrajem 5 alebo 6 rokov bez banu (sice jeden som mal za nadavky), stale nahlasujem cheaterov a robim tu uz druhy den zo seba debila len aby som vas o niecom presvedcil. :(

DajMen
24-02-19, 20:33
Nikoho nezajímá jak dlouho tu hraješ nebo ne a či jsi aj top 1 nebo nějaké další blbosti...
Máš ab a dostal si ban a Unban nedostaneš jediné si kup originální hru nebo počkej rok kámoš...

B4C1
24-02-19, 20:44
to vas mam vsetkych pozvat ku mne na kavu aby som vam ukazal ako hrajem ? alebo co mam spravit?
pozeram ze nikoho tu nezaujima ani sa na to poriadne pozriet a ocistit moje meno!
kazdy automaticky rata s tym ze mam AB. stavim sa ze nikto z vas sa na to nepozrel inak.
mi chces povedat ze teraz tu co skusam robit zo seba debila aby ste mi dali unban a potom som sa vam mohol vysmiat jak som vas oklamal?
vezmi si moj pohlad ze si hrajes normalne csko ako vzdy a zrazu ta niekto z nicoho nic vyhodi. Tak si das ziadost o unban lebo urcite islo o nejaky omyl. Potom si pozries demo pochopis preco si to myslel ale dufas ze niekto si to naozaj pozrie a zisti ze som nic nemal. No namiesto toho ti tu napise 8 adminov ze jasne AB. Co by si robil ?

DajMen
24-02-19, 20:49
Já bych nedělal toho debila dal :gabe:

B4C1
25-02-19, 13:45
tak fakt diky za radu ....

Chalani dufam ze ste to so mnou este nevzdali.

Pozrel som demo uz vela krat a viem ze je lahke povedat ze mam AB.
Podla mna je tazsie na tom odhalit ze nemam.
Takze uplne chapem vase vyjadrenia.


Cuká ti to z jednoho hráče na druhého.. nejde o to že nedáváš hlavy a nebo že ti to nemíří na spoluhráče...na demo ( koukal jsem jen to 1) je Aimbot potvrzený několika adminama... netuším co po nás víc chceš, je lepší si to přiznat a nebo říci že cheatoval tvůj pes.
myslel som ze ked to nazyvas cukanim vsimni si ze vela krat mi to tak cuka aj na spoluhracov. co si myslim ze AB nerobi (ale neviem lebo v zivote som ziadne nemal).

boha komu to mám poslať na analýzu aby ste mi verili ?
Lebo robíte hanbu mne aj sebe.

PS: hral som to po piatku takže som mal riadnu opicu a triasli sa mi ruky :)

Toy
25-02-19, 16:41
tak fakt diky za radu ....

Chalani dufam ze ste to so mnou este nevzdali.

Pozrel som demo uz vela krat a viem ze je lahke povedat ze mam AB.
Podla mna je tazsie na tom odhalit ze nemam.
Takze uplne chapem vase vyjadrenia.


myslel som ze ked to nazyvas cukanim vsimni si ze vela krat mi to tak cuka aj na spoluhracov. co si myslim ze AB nerobi (ale neviem lebo v zivote som ziadne nemal).

boha komu to mám poslať na analýzu aby ste mi verili ?
Lebo robíte hanbu mne aj sebe.

PS: hral som to po piatku takže som mal riadnu opicu a triasli sa mi ruky :)


Teď jsi tomu nasadil korunu jako Ježíš.

Já myslím, že my tu "hanbu" tady nějak přežijeme)

PS: Už to někdo lockněte, už to není ani vtipný.

hofy
25-02-19, 18:13
Za mě také aimbot.

..