PDA

Zobrazit normální verzi : Situace na Jailbreak.



Deyik
24-02-19, 21:07
Zdravím,
Dnes jsem měl situaci na Jailbreak s šachtou.
Na nejmenované mapě vede šachta do zbrojky a ven tak se chci zeptat jestli se počítá to celé CT zóna nebo jen ta část, která vede do ZB. Jelikož v pravidlech se píše šachta, která vede do ZB je automaticky CT Zóna. Tak nevím.

Tím to se chci zeptat všech hráčů jak si myslí jak to je a i adminů jak to je doopravdy.

S pozdravem Deyček.


E:Díkeec, já jenom abych si to ujasnil.

Lck.

Grakon2702
24-02-19, 21:14
Zdravím. Dle definice v pravidlech to je tak, že celá šachta je CT zóna.

JustDoItNigga
24-02-19, 21:19
Máš to jasně napsané v pravidlech. Šachta co vede do CT zony se stává CT zonou.

N1HiL
24-02-19, 21:43
Máš to v pravidlách napísané :D

+nemusíš ani vravieť kto vkročí do šachty kill lebo vedie to do zbrojky rovno ak ti o to šlo :D (dúfam že si to dobre pamätám D:)

KajSinek
24-02-19, 21:56
Zdravím,
podľa vysvetlenej situácie sa asi jedná o situáciu na mape crime. Je to 1 celá šachta. To, že trošku skôr je iný východ, tak pre mňa to je jedno. Aj tak vedie do zbrojky.

Enjoy
24-02-19, 22:19
Přesně jak ti všichni píšou, vchod nevchod vede do zbrojky ? vede takže Ct zóna
Btw pamatuji si takový příběh :D jednou jsem za to zabil týpka že je v šachtě a začali jsme se hádat o tom jestli je šachta celá Ct zóna nebo jen ten kus co vede přímo do zbrojky, a já že vede do zbrojky vede tak celá a zavolal si na to admina (bohužel si nepamatuju kdo přišel) tak jsem se hádal ještě s ním a nakonec dostal Vd já jsem dostal zprda, takže občas je dobrý si stát za svým názorem ať ti to chce vymluvit kdokoliv, ale záleží zase na situaci