PDA

Zobrazit normální verzi : vyjadrenie na včerajšiu situáciu, dr server



nikiii
25-02-19, 17:49
zdravím.

je to len taká malá vsuvka, keďže do tejto témy som sa vyjadriť nemohla. ( https://csko.cz/forum/showthread.php?67327-DR-opakovan%E9-vyh%FDbanie-sa-hraniu-za-T )
toto smeruje skôr k adminovi "Fellow", ktorý ma nahlásil.

"To je síce možné ale tak není to fér voči ostatným hráčom.. Preco niekto za T musí hrať a pár ľudí sa proste zabije a vyhne sa tomu?"

ak by si sa mohol vyjadriť k tejto vete čo si napísal, prosím.
hral si včera na dr servery ako aj ja nejaký čas a mohol si si všimnúť, že som nebola jediná, ktorá toto opakovane spravila a vnímal si iba mňa a tých druhých si len tak odignoroval. (nebudem konkrétne menovať, kto to robil resp. robí tiež.) chcel si si len niečo kompenzovať alebo ?
prečo si sem potom nehodil demá aj tých ostatných ? príde ti to fér ?
to máš akoby si z dvoch ľudí čo si navzájom nadávajú na matky zabanoval len jedného, ktorý to ani nezačal.
asi by ste si to mali viac sledovať lebo v poslednej dobe tam nie je vidno ani admina a to sa tam bežne v chate ľudia urážajú alebo deje sa tam napríklad aj toto, takže nabudúce by bolo asi spravodlivé dať ban aj tým druhým aby tam nemohli ďalej smelo hrať a nevyviazol by s banom len jeden hráč, keď tam bol admin, ktorý síce nemá práva na konkrétnom servery, ale to, že sem hodil demo len na mňa, bolo z jeho strany celkom chrapúnske.

inak vôbec nejdem seba obhajovať, robila som to schválne a ban je na mieste. len mi nedalo sem nenapísať, čo si o tom celom myslím a hlavne aby sa k tomu on sám vyjadril.

vďaka za prečítanie.

hofy
25-02-19, 18:12
Ahoj, admin nemusí mít demo na každého hráče. Podstatné je to, co bylo doloženo na fóru.
Pokud chceš nějak přispět na zlepšení situace na serveru, můžeš odhalit princip bugu, který by mohl být opraven. Vulgárnost a nadávky se nikdy příliš neřešily.

nikiii
25-02-19, 18:26
takže mi chceš povedať, že keby tam mal práva, tak zabanuje len mňa a tých ostatných nechá voľne hrať ? nepríde mi to moc logické, to je jedno, že tam nemá práva.
kľudne to potom uzavrite, nič som tým nechcela dokázať, ako som už písala vyššie chcela som sa len vyjadriť, na to má snáď právo každý člen.
a nejedná sa o bug, skôr len o primitívny príkaz, že sa aj čudujem, že o ňom neviete.

DinGo
25-02-19, 23:00
Je pravda, že tam admini moc nechodia, ale vždy to bol taký kľudný mód, nehrotí sa to tam tak, ako na ostatných serveroch, tiež je tam minimálny výskyt cheaterov a z DRka chodia hlásenia fakt málokedy. Ale mám v pláne začať hrávať viac na DR keď mi pôjde internet, čo by malo byť asi o 2 dni. Čo sa týka toho zabíjania za T, úplne stačí upozornenie, kto si chce zahrať tak to pochopí a nebude robiť problémy.

hofy
25-02-19, 23:40
Pokud jiné hráče na demo nezachytil, logicky je nemůže nahlásit.
O příkazu nevíme a ani tedy nemusíme, podle všeho to používá jen jeden hráč, který teď může dostávat delší bany. Za celou dobu jsem se s tímhle problémem nesetkal.