PDA

Zobrazit normální verzi : JB - Steam



Enjoy
26-02-19, 21:45
Mám 3 dny 1.6 ze Steamu a už jsou problémy ... ÁÁÁÁ tak problém je, že mi to něják blbne s 1.6 z kotelny totiž pozměnilo se mi nastavení a to i na kotelně píše mi to
The game has detected that the previous attemp to start in openGL video mode failded the game will now run in software mode a když to v kotelně nastavím jak jsem to měl tak
Failed to initalize authentiction interface
Exiting a když to zase nastavím na Steam 1.6 tak to sice jde, dokonce mi to ukazuje profilový obrázek jak svůj tak ostatních co mají Steam,předtím jsem to neměl ale nemůžu si dát na Steamu 1.6kách v nastavení Software musím mít openGL jinak když to udělám tak mi to tak na půl zapne cink a nic tak zase jedu v nastavení v kotelně atd atd, nevím co tomu drbe

E: jde to ale je to otřesný fuj fuj
E2: Už jenom čekám na to, že mi napíšete abych odinstaloval 1.6 z Kotelny :d

Fropo
26-02-19, 22:04
Hele ono Koupené csko 1.6ka je takový kouzlo samo o sobě já s tím měl a mívávám taky problémy ale vždycky se to nějak samo spraví :D :D.

N1HiL
26-02-19, 22:05
Options/video/reneder - opengl


No mne pomohlo odinštalovať verziu z kotelny a mať only steam verziu

KajSinek
26-02-19, 22:05
Zdravím,
tento error "Failed to initalize authentiction interface" je kvôli tomu, že ak zapneš NS verziu, tak sa musíš odhlásiť a prihlásiť na steame, aby ti išlo znovu zapnúť hru na steame. Druhý error netuším, ale písal si, že je vyriešený. Neviem, že čo je fuj, ale obrazovku si daj na widescreen a rozlíšenie na max.

Lageris
27-02-19, 13:02
Nemusíš mať widescreen ak si na steame
Stačí ti odinštalovať NS-kotelnu potom over integritu hry a môžeš hrať na opengl ak myslíš fuj tie Black bary tak ti radím daj set launch options a tam napíš toto: -nofbo -noforcemparms -noforcemspd -nomsaa -nojoy
to by ti malo pomôcť s tými black barmi :)

Enjoy
27-02-19, 16:20
Zkusím všechny vaše rady, ale kotelnu ještě odinstalovávat nebudu jen kdyby mě to už fakt ehh no asi víte co

Jo Fropo je to divný ale už mi to zase neukazuje profilový obrázek já ti nevím je to magický :D

Koz.a
27-02-19, 18:22
"Failed to initalize authentiction interface"

To fixneš takhle:

1.Vypni Steam
2.Zmáčkni "Start+R", napiš "regedit"
3.Jdi do "HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE"
4. Smaž složku "Valve"
5. Zapni Steam

To mi fungovalo.

Enjoy
27-02-19, 18:30
Už to fakčí dobrý, ale jestli se mi to stane tak to zkusím